Startliste for SydCup 2010
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 24
|
Stævne navn |
Syd Cup 2010 |
|
Udskriftsdato |
03 oktober 2010 |
|
|
Stævne by |
Haderslev |
|
Udskriftstidspunkt |
14:39 |
|
|
Arrangør |
Haderslev Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
2010-10-01 |
|
|
|
|
Løb 24, 50m Breaststroke Woman |
Finaler (3) |
Heat 1 (3) (12 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
220 |
1 |
Sophie Lund Møller |
1998 |
9874AD |
OSK |
|
25m |
43.19 |
170 |
2 |
Emma Mohn |
2000 |
241837 |
POSEIDON B |
|
25m |
41.10 |
430 |
3 |
Alina Groht |
1998 |
200854 |
FLENSBURG |
|
25m |
39.01 |
582 |
4 |
Pernille Luise Kellmann |
1998 |
9832AA |
SØNDERBORG |
|
25m |
40.59 |
274 |
5 |
Silke Meyer |
1998 |
9886AE |
NYBORG |
|
25m |
42.08 |
283 |
6 |
Pia Isabell Stage |
1999 |
|
NIXE |
|
25m |
44.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
24 |
1 |
Helena L. Bengtsen |
1996 |
9602AI |
TRITON B |
|
25m |
38.78 |
594 |
2 |
Mie Astrup Dresler |
1996 |
9622AJ |
FR.SUND |
|
25m |
37.11 |
47 |
3 |
Cecilie Holten |
1996 |
9608AF |
TRITON B |
|
25m |
33.65 |
656 |
4 |
Jannie Brink |
1996 |
9606AJ |
HSK |
|
25m |
36.48 |
224 |
5 |
Anna Wermuth |
1996 |
9658AM |
OSK |
|
25m |
37.16 |
172 |
6 |
Talea Stolte |
1997 |
161963 |
POSEIDON B |
|
25m |
38.95 |
|
|
Heat 3 (3) (15 - 2007 år) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
364 |
1 |
Esra Sari |
1995 |
|
SG ELBE |
|
25m |
39.48 |
631 |
2 |
Nina Vestergaard |
1992 |
9226AE |
DELTA |
|
25m |
38.69 |
352 |
3 |
Inga Gäbler |
1990 |
|
SG ELBE |
|
25m |
35.09 |
254 |
4 |
Malene Sandvang |
1995 |
9566AD |
KOLDING |
|
25m |
38.18 |
597 |
5 |
Louise Mejer |
1995 |
9574AO |
FR.SUND |
|
25m |
38.87 |
573 |
6 |
Mette Edslev-Christensen |
1994 |
9498AI |
SØNDERBORG |
|
25m |
39.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 |
Udskriftsdato |
03 oktober 2010 |
Licens til Haderslev Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
14:39 |
|