Program för Höstsimiaden
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Höstsimiaden |
|
Utskriftsdatum |
27 november 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Växjö |
|
Utskriftstid |
09:08 |
|
|
Arrangör |
Växjö Simsällskap och Smålands Simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 november 2010 |
|
|
|
|
Gren 7, 25m Bröstsim Fl 9 år o y |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
3 |
Alicia Valin |
2003 |
|
HVETLANDA |
|
25m |
|
86 |
4 |
Marit de Vries |
2001 |
AK6201 |
ANDERSTORP |
|
25m |
|
77 |
5 |
Lamia Kaltak |
2001 |
AP3201 |
ALVESTA SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
41 |
1 |
Thea Lindman |
2003 |
|
HVETLANDA |
|
25m |
|
74 |
2 |
Olivia Bugnaki |
2001 |
AP2201 |
ALVESTA SS |
|
25m |
|
56 |
3 |
Ellen Waldmann |
2010 |
|
HVETLANDA |
|
25m |
|
158 |
4 |
Ida Persson |
2002 |
AF7402 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
|
213 |
5 |
Saga Bodsjö |
2002 |
AE1402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
|
33 |
6 |
Annie Bennesved |
2001 |
|
HVETLANDA |
|
25m |
|
230 |
7 |
Hanna Stavås |
2001 |
AK5201 |
ANDERSTORP |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
245 |
1 |
Nora Dieguez |
2001 |
|
VÄXJÖ SS |
|
25m |
|
208 |
2 |
Eva Agopcsa |
2001 |
AM7601 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
|
75 |
3 |
Adna Drincik |
2001 |
AP5201 |
ALVESTA SS |
|
25m |
|
17 |
4 |
Emelie Danielsson |
2001 |
|
HULTSFRED |
|
25m |
|
238 |
5 |
Lovisa Hjelmberg |
2002 |
|
VÄXJÖ SS |
|
25m |
|
228 |
6 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
|
157 |
7 |
Beatrice Pap |
2003 |
AB6803 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
59 |
1 |
Molly Westholm |
2001 |
AH9601 |
HVETLANDA |
|
25m |
34.64 |
138 |
2 |
Ella Wranå |
2001 |
AH1801 |
KALMAR SS |
|
25m |
31.51 |
10 |
3 |
Jenny Fröstberg |
2002 |
|
OSKARSHAMN |
|
25m |
30.00 |
229 |
4 |
Astrid Holmstrand |
2003 |
AA7603 |
ANDERSTORP |
|
25m |
29.45 |
156 |
5 |
Anna Nyika |
2002 |
AB2402 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
29.92 |
149 |
6 |
Louise Ebbesen |
2001 |
AE1601 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
30.75 |
189 |
7 |
Rebecca Sandh |
2001 |
AJ6401 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
31.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
40 |
1 |
Linnéa Jensmark |
2001 |
AK4401 |
HVETLANDA |
|
25m |
28.57 |
49 |
2 |
Alva Steindl |
2002 |
AC3402 |
HVETLANDA |
|
25m |
27.43 |
137 |
3 |
Tilde Wolfgang |
2001 |
AH7601 |
KALMAR SS |
|
25m |
25.83 |
23 |
4 |
Greta Koponen |
2002 |
AA1402 |
HULTSFRED |
|
25m |
25.23 |
185 |
5 |
Emilia Prior |
2001 |
AA9801 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
25.66 |
90 |
6 |
Matilda Mild |
2001 |
AK1401 |
ANDERSTORP |
|
25m |
26.36 |
173 |
7 |
Annie Hegmegi |
2003 |
AA1403 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
28.54 |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 |
Utskriftsdatum |
27 november 2010 |
Licensierad till: Växjö Simsällskap |
Utskriftstid |
09:08 |
|