Startliste for Øst Børnemedley
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 15, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Andersen Ella Lindum | 2010 | LYNGBY | 1026AG | 25 m | 46.28 | |
2 | 218 | Frederiksen Smilla Stavnsbjerg | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | 46.95 | |
3 | 165 | Sandgaard Rosa Marie | 2010 | LYNGBY | 1006AE | 25 m | 47.16 | |
4 | 234 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 47.68 | |
5 | 241 | Svarrer Nicoline | 2010 | MK31 | 1062AH | 25 m | 47.71 | |
6 | 152 | Hartvigsen Amanda | 2010 | LYNGBY | 1094AE | 25 m | 47.97 | |
7 | 151 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 48.03 | |
8 | 173 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 48.36 | |
9 | 163 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | 48.49 | |
10 | 139 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 49.05 | |
11 | 140 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 49.39 | |
12 | 158 | Hartvigsen Emilia | 2010 | LYNGBY | 1084AE | 25 m | 49.99 | |
13 | 171 | Stølsgård Nora | 2010 | KØGE | 1036AC | 25 m | 50.33 | |
14 | 200 | Kilen Frida Lund | 2010 | GLADSAXE | 1098AA | 25 m | 50.67 | |
15 | 178 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 51.42 | |
16 | 217 | Glad Josephine Esther | 2010 | GENTOFTE | 1050AH | 25 m | 51.43 | |
17 | 136 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | ALLERØD | 1008AA | 25 m | 51.46 | |
18 | 170 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | 51.64 | |
19 | 230 | Nørgaard Victoria | 2010 | SØLLERØD | 1046AF | 25 m | 52.94 | |
20 | 148 | Jakobsen Emilie | 2010 | NÆSTVED | 1024AF | 25 m | 53.07 | |
21 | 146 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 53.57 | |
22 | 133 | Frederiksen Mai Ellen | 2010 | BIRKERØD | 1006AH | 25 m | 53.59 | |
23 | 180 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 54.44 | |
24 | 191 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 55.11 | |
25 | 142 | Holtz Silke | 2010 | ALLERØD | 1062AC | 25 m | 55.18 | |
26 | 238 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 56.92 | |
27 | 194 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | 58.40 | |
28 | 131 | Grave Cecilie | 2010 | BIRKERØD | 1002AH | 25 m | 58.50 | |
29 | 203 | Dragieva Kristina | 2010 | GLADSAXE | 1004AB | 25 m | 59.49 | |
30 | 143 | Høgh Siri Egholm | 2010 | ALLERØD | 1038AD | 25 m | 1:12.08 | |
31 | 137 | Wolffbrandt Ella | 2010 | ALLERØD | 1078AD | 25 m | 1:19.16 | |
32 | 128 | Jacobsen Alberte K. | 2010 | BIRKERØD | 1058AD | 25 m | ||
33 | 232 | Dolling Victoria | 2010 | VI39 | 1074AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |