Program for UGP 3 2021 med Falu Sprinten, Falun
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
UNGDOMS-GP 3 (25M) 2021 MED FALU SPRINTEN 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Lugnets Simhall |
Arrangör: |
Falu Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 okt 2021 till den 17 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
UGP 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Falu Simsällskap |
|
2:23.42 |
|
|
|
28 |
Julia Lindgren |
2004 |
SWE |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Harnäs Skutskär Simsällskap |
|
2:38.79 |
|
|
|
128 |
Matilda Nilsson |
2004 |
SWE |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gävle Simsällskap |
|
2:39.99 |
|
|
|
46 |
Hanna Stolt |
2004 |
SWE |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gävle Simsällskap |
|
2:40.39 |
|
|
|
47 |
Lisa Löf |
2004 |
SWE |
|
B |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
1 |
59 |
|
Ida Furuström |
2005 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
2:42.43 |
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Simklubben Ena |
|
3:03.38 |
|
|
|
23 |
Tilde Svegårdh |
2005 |
SWE |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Västerås Simsällskap |
|
3:05.13 |
|
|
|
|
|
78 |
Emilia Romberg |
2005 |
SWE |
L |
|
C |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
1 |
61 |
|
Emelie Runarsson |
2006 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
2:43.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Hanna Frank |
2006 |
Falu Simsällskap |
SWE |
2:46.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
18 |
|
Thea Eriksson |
2006 |
Simklubben Ena |
SWE |
2:51.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
15 |
|
Melina Abrishami |
2006 |
Borlänge Simsällskap |
SWE |
2:55.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
16 |
|
Stella Malm |
2006 |
Borlänge Simsällskap |
SWE |
2:57.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
32 |
|
Emma Färlin |
2006 |
Falu Simsällskap |
SWE |
2:59.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
48 |
|
Ronja Nordlund |
2006 |
Gävle Simsällskap |
SWE |
3:00.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
132 |
|
Lovisa Morén |
2006 |
Falu Simsällskap |
SWE |
3:08.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
85 |
|
Clara Strand |
2006 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
1 |
41 |
|
Junie Mattsson |
2007 |
Gävle Simsällskap |
SWE |
2:40.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
81 |
|
Lilian Löwgren |
2007 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
2:43.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
133 |
|
Maja Nyström |
2007 |
Falu Simsällskap |
SWE |
2:52.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
135 |
|
Olivia Eriksson |
2007 |
Falu Simsällskap |
SWE |
2:54.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
9 |
|
Moa Sjödin |
2007 |
Borlänge Simsällskap |
SWE |
3:02.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
20 |
|
Kristina Lind |
2007 |
Simklubben Ena |
SWE |
3:12.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
19 |
|
Elna Zetterberg |
2007 |
Simklubben Ena |
SWE |
3:29.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
75 |
|
Wilma Danielsson |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
3:39.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
116 |
|
Vesta Zukauskaite |
2007 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
E |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
1 |
114 |
|
Astrid Lönn |
2008 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
2:36.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
36 |
|
Doris von Hofsten |
2008 |
Falu Simsällskap |
SWE |
2:43.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
91 |
|
Kajsa Trossmo |
2008 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
2:55.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Tindra Byqvist |
2008 |
Bollnäs Simsällskap |
SWE |
2:57.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
105 |
|
Karin Lepschi |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
SWE |
2:57.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
10 |
|
Elsa Karls |
2008 |
Borlänge Simsällskap |
SWE |
2:58.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
62 |
|
Nelly Widmark |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
3:04.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
76 |
|
Emelie Törnquist |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
3:05.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
21 |
|
Aziza Osman |
2008 |
Simklubben Ena |
SWE |
3:06.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
63 |
|
Julia Allard |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
3:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
66 |
|
Siri Ljunghall |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
3:17.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
67 |
|
Anna Påve |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
3:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
93 |
|
Elin Rimskog |
2008 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
3:20.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
64 |
|
Caisa Karlsson |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
3:54.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
117 |
|
Ida Hellström |
2008 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
25 |
|
Inez Eklund |
2008 |
Simklubben Ena |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
118 |
|
Emmy Olsson |
2008 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
1 |
|
Elsa Strömberg |
2008 |
Bollnäs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-14 12:22:56 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|