Program for UGP 3 2021 med Hexpol Sprinten, Säffle
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lördag Klockan 15.30 (Insim kl. 14.30-15.15)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Ungdoms GP 3 (25m) med Hexpol Sprinten
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Säffles Nya Simhall |
Arrangör: |
Säffle Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 okt 2021 till den 17 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 34, 50m Ryggsim Damer
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Hexpol TPE AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
Dora Tolstoy |
2009 |
KARLSKO SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
4 |
|
Tilde Zetterquist |
2009 |
KARLSKO SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
5 |
|
Flora Florenius |
2009 |
KARLSKO SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 34, 50m Ryggsim Damer |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
2 |
|
Isabelle Karlsson |
2008 |
KARLSKO SF |
52.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
3 |
|
Ewelina Lantz |
2008 |
KARLSKO SF |
48.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
4 |
|
Ellen Lindskog |
2007 |
ÖSA |
48.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
5 |
|
Tyra Lagstam |
2007 |
ÖSA |
48.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
6 |
|
Siri Anderberg |
2008 |
SÄFFLE SS |
50.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
7 |
|
Tyra Cedervall |
2008 |
KATRINEHOL |
53.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 34, 50m Ryggsim Damer |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
2 |
|
Dina Muminovic |
2010 |
KARLSKO SF |
44.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Maya-Li Orrego |
2008 |
ESKILSTUNA |
43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
4 |
|
Maja Englund |
2010 |
GRUMS SS |
42.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
5 |
|
Lilian Abo Shame |
2008 |
KATRINEHOL |
42.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
6 |
|
Ella Forsmark |
2005 |
KATRINEHOL |
43.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
7 |
|
Lavinia Thörner |
2008 |
SÄFFLE SS |
44.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 34, 50m Ryggsim Damer |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
2 |
|
Rosa Jansson |
2008 |
ÖSA |
39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
3 |
|
Tyra Jacobsson |
2005 |
ÖSA |
38.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
4 |
|
Stina Westerlund |
2005 |
ÖSA |
37.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
5 |
|
Sigrid Bengtsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
37.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
6 |
|
Josefine Forsström |
2007 |
ÖSA |
38.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
7 |
|
Matilda Larsson |
2008 |
ÖSA |
39.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 34, 50m Ryggsim Damer |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
2 |
|
Alice Larsson |
2006 |
ÖSA |
37.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
3 |
|
Felicia Sobotka |
2005 |
ÖSA |
35.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
4 |
|
Ella Sjöbom |
2005 |
KARLSTAD |
35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
5 |
|
Moa Granzell |
2008 |
KARLSTAD |
35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
6 |
|
Ellen Aronsson |
2007 |
GRUMS SS |
37.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
7 |
|
Ingrid Hiding |
2006 |
ÖSA |
37.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 34, 50m Ryggsim Damer |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
2 |
|
Alice Roos |
2007 |
ESKILSTUNA |
35.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
3 |
|
Nellie Westerlund |
2007 |
KARLSTAD |
33.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
4 |
|
Linnéa Bruce-Holm |
2005 |
SÄFFLE SS |
33.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
5 |
|
Tilde Rilvén |
2008 |
ÖSA |
33.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
6 |
|
Mia Larsson |
2006 |
KARLSKO SF |
34.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
7 |
|
Linneá Therus |
2005 |
KARLSKO SF |
35.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 34, 50m Ryggsim Damer |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
2 |
|
Ebba Locken |
2006 |
SÄFFLE SS |
32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
3 |
|
Sara Sjölander |
2006 |
KARLSTAD |
32.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
4 |
|
Joline Bakken |
2005 |
KARLSTAD |
31.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
5 |
|
My Larsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
31.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
6 |
|
Moa Englund |
2008 |
GRUMS SS |
32.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
7 |
|
Elin Segerström |
2007 |
KARLSTAD |
32.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-16 14:42:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Kristinehamns Simsällskap |
|
|
|
|