Ohjelma Speedo Cup 2021
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 25, 2021 to Sep 26, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
100m Perhosuinti Tytöt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
200 |
|
Saga Linnosaari |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
361 |
|
Lilja Hirsikko |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:12.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
96 |
|
Emilia Wall |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
191 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
185 |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
211 |
|
Hilma Mannersalo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
335 |
|
Veera Knuutila |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:16.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
205 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
336 |
|
Saga Räikkönen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:17.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
357 |
|
Laura Lehtoila |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:18.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
233 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:22.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
330 |
|
Emilie Sjösten |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:23.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
210 |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:23.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
440 |
|
Linda Hämäläinen |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
FIN |
1:25.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
438 |
|
Marja Anna Siimes |
2008 |
Uimaseura Helsinki |
FIN |
1:25.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
337 |
|
Lotta Luotola |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:26.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
442 |
|
Jelizaveta Jekimova |
2009 |
Uimaseura Helsinki |
FIN |
1:27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
192 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
218 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:28.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
505 |
|
Adela Sundberg |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:28.34 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
21 |
242 |
|
Iina Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
190 |
|
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
508 |
|
Emma Grönberg |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:31.96 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
24 |
503 |
|
Aada Tuononen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:34.35 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
25 |
362 |
|
Sira Katavisto |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:36.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
214 |
|
Luisa Sofia Zurban |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:39.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
397 |
|
Aleksandra Lopatina |
2009 |
Vanders |
FIN |
1:39.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
497 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:40.24 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
29 |
266 |
|
Alisa Nyman |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
2 |
|
Emelina Vento |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
276 |
|
MAISA PAANANEN |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
296 |
|
Velena Gusseva |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-26 11.10.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|