Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2 -Insim 15:00 start 16:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Arne Borgs minne &TYR sprint 2021
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Erikdalsbadet |
Arrangör: |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 sep 2021 till den 26 sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 100m Medley Herrar 17 oä
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
295 |
4 |
|
Noa Sigfelt |
2003 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
5 |
|
Emil Berg |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
1:16.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Jakob Khaytan |
2003 |
BOTK-RÖNN |
1:16.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 100m Medley Herrar 17 oä |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
2 |
|
Filip Hägglund |
2004 |
SÖDERTÖRN |
1:14.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
3 |
|
Johan Sundström Curstedt |
2002 |
DANDERYD |
1:11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
253 |
4 |
|
Spencer Huerta |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:08.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
5 |
|
Malte Söderberg |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:06.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
414 |
6 |
|
Simon Brunn |
2004 |
TYRESÖ SS |
1:07.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
291 |
7 |
|
Liam Björklund |
2003 |
SÖDERTÖRN |
1:10.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
501 |
8 |
|
Isak Widstrand |
2004 |
ÅKERSBERGA |
1:11.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
9 |
|
Marcus Hedlund |
2002 |
BOTK-RÖNN |
1:14.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 100m Medley Herrar 17 oä |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
547 |
2 |
|
Ali Jafaar |
1998 |
SPIF SF |
1:05.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
3 |
|
Johan Thormé Rova |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:05.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
4 |
|
Theo Oerther |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
1:03.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
495 |
5 |
|
Emil Tikkanen |
2002 |
ÅKERSBERGA |
1:02.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
6 |
|
Filip Antlöv |
1998 |
SÖDERTÖRN |
1:03.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
7 |
|
Erik Lööw |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
1:04.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
494 |
8 |
|
Hampus Wikner |
2002 |
ÅKERSBERGA |
1:05.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
480 |
9 |
|
Mats Rehn |
2002 |
WISBY SS |
1:06.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-26 15:42:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|