Program for Neppan Knatte-Cup Höst 2021
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Pass 2 start 15:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Neppan Knatte-Cup Höst 2021
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 sep 2021 till den 25 sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m Frisim Damer
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
1 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
2 |
|
Doga Calik |
2009 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
3 |
|
Alicia Ariamard |
2010 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4 |
|
Sonja Östling |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
2:04.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
5 |
|
Cecilia Yang |
2010 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
6 |
|
Yolanda Taxén |
2009 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
7 |
|
Olivia Lamberstam |
2010 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m Frisim Damer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
1 |
|
Fabronia Nehme |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
1:36.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
2 |
|
Emilia Lauritzen |
2010 |
SK NEPTUN |
1:33.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
3 |
|
Elsa Jannergren |
2010 |
SK NEPTUN |
1:31.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
4 |
|
Marianne Kleberg |
2011 |
SK NEPTUN |
1:29.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
5 |
|
Julia Lindström |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
1:31.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
6 |
|
Nicole Nyström |
2010 |
SK NEPTUN |
1:32.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
7 |
|
Ellinor Ekelund |
2011 |
SK NEPTUN |
1:35.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
8 |
|
Lenja Strodthoff |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
1:48.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m Frisim Damer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
1 |
|
Honia Saeed |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
1:27.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
2 |
|
Liv Gullberg |
2009 |
SK NEPTUN |
1:24.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
3 |
|
Thelma Verdier |
2011 |
SK NEPTUN |
1:19.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
4 |
|
Tove Eriksson |
2009 |
SK NEPTUN |
1:18.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
5 |
|
Lovisa Emanuelsson |
2009 |
SK NEPTUN |
1:18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
6 |
|
Lily Dymling |
2009 |
TÄBY SIM |
1:21.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
7 |
|
Sonja Walter |
2010 |
SK NEPTUN |
1:26.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
Sofie Eklöf Jungwallius |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
1:28.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m Frisim Damer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
1 |
|
Sofia Fahlen |
2009 |
SK NEPTUN |
1:15.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
2 |
|
Ellen Franzén |
2009 |
TÄBY SIM |
1:13.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
3 |
|
Alicia Uebel |
2010 |
SK NEPTUN |
1:12.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
4 |
|
Malva Sjödahl |
2009 |
SK NEPTUN |
1:08.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
5 |
|
Melissa Stålhammar Kierkegaard |
2009 |
SK NEPTUN |
1:08.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
6 |
|
Liv Nyman |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
1:12.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
7 |
|
Isabelle Wallqvist |
2009 |
SK NEPTUN |
1:14.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
8 |
|
Alma Brantemark |
2011 |
SK NEPTUN |
1:17.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-25 14:14:07 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|