Program för STT Efterårsstævne 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
348 |
|
Alexander Slente |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
59.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
267 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
59.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
185 |
|
Viktor Eibye |
2001 |
Haslev Svømmeklub |
DEN |
1:01.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
255 |
|
Sune Vergmann |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:01.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
258 |
|
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:02.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
271 |
|
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:02.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
42 |
|
Lucas Jul Pedersen |
2003 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:03.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
353 |
|
Tue Vestergaard Jürs |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:03.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
382 |
|
Noah Lester |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:03.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
52 |
|
Gustav Nissen |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:04.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:04.51 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
12 |
295 |
|
Mikkel Brundert Hansen |
2002 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:05.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
164 |
|
Simon Voldmester |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:06.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
268 |
|
Frederik Rasmussen |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:07.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
45 |
|
Aksel Bryde Jørgensen |
2005 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:09.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
354 |
|
William Bjørnsteen |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:11.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
59 |
|
Sebastian Aunt |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:11.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
256 |
|
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:11.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
233 |
|
Thorbjørn Jari Ikkala |
2002 |
Frederiksværk Svømmeklub |
DEN |
1:12.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
344 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:13.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
222 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:15.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
329 |
|
Christian V. F. Jakobsen |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:16.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
92 |
|
Jonas Rask |
2006 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:17.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
326 |
|
Kasper Egerod |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:19.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
266 |
|
Toke Hjalholt |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:22.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
74 |
|
Oliver Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:24.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
94 |
|
Magnus Sigmann Dreyer |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:27.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2021 20:10.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|