Ohjelma Regionsmesterskab Sjælland Syd
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Regionsmesterskab Sjælland Syd 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal |
Arrangør |
Region Sjælland og Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
30. okt 2021 to 31. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
94 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
113 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
25 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
42 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:13.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
86 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:14.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
91 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:14.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
148 |
|
Naja Kammann |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:14.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
19 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:14.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
95 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:14.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
167 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:16.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
51 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:16.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
58 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:16.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
72 |
|
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
GTI - Greve |
DEN |
1:18.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
66 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:18.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
158 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:19.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
159 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:19.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
77 |
|
Sarah Cecilie Rasmussen |
2008 |
GTI - Greve |
DEN |
1:20.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
56 |
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:21.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
73 |
|
Isabella Høj Johansen |
2008 |
GTI - Greve |
DEN |
1:21.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
45 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:22.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
24 |
|
Augusta Bollmann |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:23.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
83 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:24.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
147 |
|
Frida Fly Haastrup |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:25.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
34 |
|
Elisabeth Toft Kristensen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
177 |
|
Mille Bækmark |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
54 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:30.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
80 |
|
Maddie Evers Kokholm |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:31.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
161 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:33.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
8 |
|
Clara Johansen |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
1:38.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
71 |
|
Anna Eirfeldt |
2009 |
GTI - Greve |
DEN |
1:50.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29-10-2021 12:45.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|