Program för Upp till 13
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 FM
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Höganäs sportcenter |
Arrangör: |
Höganäs simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 24 okt 2021 till den 24 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Bröstsim Damer
|
Final 1 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
2 |
|
Simone Capuder |
2012 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
3 |
|
Layla Flora |
2010 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
4 |
|
Selma Biltmo |
2011 |
SS DELFIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Bröstsim Damer |
Final 2 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
1 |
|
Matilda Johansson |
2012 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
2 |
|
ella Gustafsson |
2013 |
KLIPPAN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
3 |
|
Linnéa Höjman |
2012 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
4 |
|
Vera Salomonsson |
2012 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
5 |
|
Ellen Renken |
2010 |
HS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
6 |
|
Freja Tennfors |
2011 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Bröstsim Damer |
Final 3 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
1 |
|
Esther Eriksson |
2012 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
2 |
|
Juni Lampa |
2011 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
3 |
|
Ella Norrby |
2012 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
4 |
|
Sofia Juciute |
2011 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
5 |
|
Matilda Samuelsson |
2011 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
6 |
|
Smilla Lindell |
2012 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Bröstsim Damer |
Final 4 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
1 |
|
Moa Noren |
2010 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
2 |
|
Nikki Nillund |
2013 |
VELLINGE-N |
1:26.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
3 |
|
Thea Pezer |
2011 |
SK LAXEN |
1:11.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
4 |
|
Amanda Olsson |
2011 |
SS DELFIN |
1:12.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
5 |
|
Natasha Moghaddam |
2012 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
6 |
|
Hedda Axelsson |
2010 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Bröstsim Damer |
Final 5 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
1 |
|
Majken Biltmo |
2013 |
SS DELFIN |
1:06.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
2 |
|
Selma Möller |
2012 |
VELLINGE-N |
1:04.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
3 |
|
Amelia Rosenstråle |
2011 |
SS DELFIN |
1:02.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
4 |
|
Emilia Svensson |
2011 |
SS DELFIN |
1:02.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Julia Eriksson |
2011 |
SS DELFIN |
1:04.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
6 |
|
Maximilia Vuokivi |
2011 |
KLIPPAN |
1:09.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Bröstsim Damer |
Final 6 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
1 |
|
Linnea Visell |
2011 |
SK LAXEN |
1:02.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
2 |
|
Astrid Simonsson |
2012 |
VELLINGE-N |
1:00.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
3 |
|
Ingrid Yndigegn |
2010 |
VELLINGE-N |
59.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Bella Larsson |
2011 |
SS DELFIN |
1:00.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
5 |
|
Elin Jönsson |
2011 |
SK LAXEN |
1:01.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
6 |
|
Thilde Löfgren |
2010 |
KLIPPAN |
1:02.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Bröstsim Damer |
Final 7 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
1 |
|
Alva Strömstedt |
2011 |
SK LAXEN |
59.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
2 |
|
Emelie Soergel |
2010 |
KLIPPAN |
57.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
3 |
|
Elsa Magnander |
2010 |
HS |
55.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
4 |
|
Freja Rosberg |
2011 |
VELLINGE-N |
56.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
5 |
|
Gerda Kogan |
2010 |
HS |
58.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
6 |
|
Alice Liebenhagen |
2010 |
LANDSKRONA |
59.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Bröstsim Damer |
Final 8 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
1 |
|
Elin Johansson |
2011 |
KLIPPAN |
54.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
2 |
|
Julia Lundahl |
2011 |
VELLINGE-N |
53.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
3 |
|
Ida Törnqvist |
2010 |
VELLINGE-N |
53.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Alice Erlandsson |
2010 |
SS DELFIN |
53.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
5 |
|
Saga Persson |
2010 |
LANDSKRONA |
54.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
6 |
|
Freja Cedergren |
2010 |
HS |
54.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Bröstsim Damer |
Final 9 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
1 |
|
Edith Jonsson |
2010 |
SK LAXEN |
53.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
2 |
|
Ellen Sjöberg |
2011 |
VELLINGE-N |
52.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
3 |
|
Edith Olsson |
2011 |
SS DELFIN |
51.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
4 |
|
Esinetra Rrukaj |
2010 |
LANDSKRONA |
51.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
5 |
|
Felicia Nocko Saldes |
2010 |
HS |
52.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
6 |
|
Inez Pirvu Ottosson |
2011 |
KLIPPAN |
53.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Bröstsim Damer |
Final 10 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
1 |
|
Märta Edelhamre |
2010 |
HS |
51.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
2 |
|
Leia Carlsson |
2010 |
SK LAXEN |
51.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
3 |
|
Isabella Hansen |
2010 |
LANDSKRONA |
50.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
4 |
|
Alice Hudson |
2011 |
LANDSKRONA |
50.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
5 |
|
Linn Ekvall |
2011 |
LANDSKRONA |
51.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
6 |
|
Minela Causevic |
2010 |
SS DELFIN |
51.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Bröstsim Damer |
Final 11 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
1 |
|
Astrid Fältman |
2010 |
HS |
49.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
2 |
|
Alva Eskilsson |
2010 |
LANDSKRONA |
49.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
3 |
|
Sarah-Li Appelblad Wendt |
2011 |
LANDSKRONA |
47.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
4 |
|
Ellen Edberg Herrström |
2010 |
HS |
48.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
5 |
|
Hanna Dao |
2010 |
POSEIDON |
49.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
6 |
|
Ieva Drazdziule |
2010 |
POSEIDON |
49.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Bröstsim Damer |
Final 12 (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
1 |
|
Ellen Pråme |
2010 |
HS |
46.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
2 |
|
Felicia Skogholm Pihl |
2010 |
HS |
43.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
3 |
|
Laura Andersson |
2010 |
HS |
40.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
4 |
|
Elly Vendel |
2010 |
HÖGANÄS SS |
43.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
5 |
|
Matilda Rehnström |
2010 |
HS |
44.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
6 |
|
Amanda Roghe |
2010 |
SK LAXEN |
47.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-24 08:06:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Höganäs Simsällskap |
|
|
|
|