Program för Upp till 13
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 FM
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Höganäs sportcenter |
Arrangör: |
Höganäs simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 24 okt 2021 till den 24 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim Herrar
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
2 |
|
Albin Mårtensson |
2011 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
3 |
|
Willon Grahn |
2010 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
4 |
|
Adrian Lindkvist |
2012 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim Herrar |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
1 |
|
Herbert Stenskepp |
2013 |
VELLINGE-N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
2 |
|
Felix Örmgård |
2010 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
3 |
|
Henry Pritchard |
2011 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
4 |
|
Martin Tronsson |
2010 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
5 |
|
Liam Brozinic |
2011 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
6 |
|
Otto Nielsen |
2010 |
SK LAXEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim Herrar |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
1 |
|
Casper Janver |
2010 |
SK LAXEN |
1:05.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
2 |
|
Finn Bredberg |
2010 |
POSEIDON |
59.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
3 |
|
William Ohlin |
2010 |
VELLINGE-N |
57.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4 |
|
Axel Molldén |
2011 |
SS DELFIN |
58.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
5 |
|
Simon Mortensson |
2010 |
HS |
1:04.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
6 |
|
Eric Arvidsson |
2014 |
SS DELFIN |
1:06.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim Herrar |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
1 |
|
Axel Hulteberg |
2012 |
VELLINGE-N |
55.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
2 |
|
Simon Sjöberg |
2010 |
LANDSKRONA |
54.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
3 |
|
Levi Hullegård |
2012 |
SK LAXEN |
51.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
4 |
|
Charlie Mårtensson |
2010 |
VELLINGE-N |
52.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
5 |
|
Loujan Axel Llupa |
2010 |
HS |
54.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
6 |
|
Alfred Södhammar |
2010 |
LANDSKRONA |
55.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim Herrar |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
1 |
|
Dante Anker |
2010 |
POSEIDON |
48.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
2 |
|
Felix Broberg |
2010 |
HS |
45.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
3 |
|
Noah Sjögren |
2010 |
VELLINGE-N |
44.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
4 |
|
Viggo Näsström |
2010 |
HS |
45.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
5 |
|
Wille Thente |
2010 |
VELLINGE-N |
48.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
6 |
|
Ewan Lidberg |
2010 |
HS |
50.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-24 08:06:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Höganäs Simsällskap |
|
|
|
|