Program for Start 2021
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
1. dan Finala
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
KPD Zvezda |
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 16, 2021 to Oct 17, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 16, 50m Butterfly Men
|
C Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
22.47 |
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Carigrad/Istanbul (TUR) |
12/13/2009 |
|
|
EP Kazan |
23.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
1 |
|
Bor Čarman Djuran |
2005 |
PK Triglav Kranj |
30.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
2 |
|
Žan Podržavnik |
2006 |
PK Fužinar Ravne |
29.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
3 |
|
Yisi Liu |
2006 |
PK Olimpija |
29.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
4 |
|
Svit Popovič |
2007 |
ŠD Riba Ljubljana |
27.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
5 |
|
Nal Ilar |
2005 |
PK Ljubljana |
29.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
6 |
|
Tilen Štribl |
2005 |
PK Radovljica |
29.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
7 |
|
Nej Pšeničnik |
2006 |
PK Ljubljana |
29.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
8 |
|
Luka Štrukelj |
2006 |
PK Neptun Celje |
30.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 16, 50m Butterfly Men |
B Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
1 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
PA Kurent Ptuj |
27.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
2 |
|
David Kos Lipušček |
2005 |
PD Maribor |
27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
3 |
|
Klemen Topolnik |
2004 |
PK Ribnica |
27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
4 |
|
Matej Rađenović |
2004 |
PK Ljubljana |
26.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
5 |
|
Sven Štembal |
2007 |
PK Ljubljana |
27.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
6 |
|
Janez Potočnik |
2004 |
PK Radovljica |
27.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
7 |
|
Jaka Čelik |
2003 |
PK Triglav Kranj |
27.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
8 |
|
Krištof Razpotnik Vrtačnik |
2006 |
PK Ljubljana |
27.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 16, 50m Butterfly Men |
A Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
1 |
|
Luka Dover |
1997 |
PD Maribor |
26.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
|
Stefan Cvetkoski |
2004 |
PK Skopje |
26.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
3 |
|
PAOLO OTTONELLO |
2001 |
FERRARANUOTO ASD |
25.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
DAVIDE MARCHESE |
1996 |
IN SPORT SRL SSD |
24.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
5 |
|
GIULIO CIAVARELLA |
2001 |
IN SPORT SRL SSD |
25.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
6 |
|
Žiga Cunk |
1999 |
PK Branik Maribor |
26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
7 |
|
Robert Djukić |
2004 |
PK Olimpija |
26.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
8 |
|
Žan Špenko |
1996 |
PK Ilirija Ljubljana |
26.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-16 14:03:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|