Program för Sälsimmet 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 24 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 25m Bröstsim Mixed
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
2 |
|
Svea Ahlström |
2013 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
3 |
|
Ellen Dahlström |
2014 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
4 |
|
Bianca Berggren |
2013 |
NJURUNDA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 25m Bröstsim Mixed |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
2 |
|
Evelina Viberg |
2013 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
3 |
|
Lovis Domeij |
2014 |
SOLLEFTEÅ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
4 |
|
Nayla Salgut |
2013 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
5 |
|
Lovisa Backholm |
2013 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 25m Bröstsim Mixed |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
1 |
|
Hugo Engman |
2014 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
2 |
|
Tryamon Lönnefors |
2014 |
HÄRNÖSAND |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
3 |
|
Alexia Hägg |
2013 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4 |
|
Anea Sundqvist |
2014 |
HÄRNÖSAND |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
5 |
|
David Södergren |
2013 |
NJURUNDA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
6 |
|
Ines Tingsek |
2013 |
NJURUNDA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 25m Bröstsim Mixed |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
1 |
|
Kajsa Olsson |
2013 |
NJURUNDA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
2 |
|
Nils Lidén |
2013 |
SUNDSVALL |
39.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
3 |
|
Theodor Holmgren |
2013 |
SS MORA |
34.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
4 |
|
Loo Boman |
2013 |
SUNDSVALL |
38.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
5 |
|
Lovis Gardemyr |
2013 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
6 |
|
Stella Berggren |
2013 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-23 13:01:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|