Program for IKM aluekilpailut 2021 Varsinais-Suomi
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
AUi |
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
29 10 2021 - 31 10 2001 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
T12,13,14,15 400m SKU |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Topi Riivari Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 years |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
148 |
|
Vilja Suominen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
143 |
|
Cecilia Lietzén |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
275 |
|
Alina Niittymäki |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
169 |
|
Lotta Uusikartano |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
26 |
|
Matilda Karvonen |
2009 |
Raision Urheilijat |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
90 |
|
Emma Laaksonen |
2009 |
Salon Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
140 |
|
Selma Syrjänen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
256 |
|
Elsa Constable |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
233 |
|
Sofia Danska |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 years |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
257 |
|
Veera Knuutila |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
5:36.98 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
234 |
|
Emilie Sjösten |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
5:55.86 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
12 |
|
Iina Pihlaja |
2008 |
Raision Urheilijat |
FIN |
5:57.15 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
83 |
|
Ella Lindholm |
2008 |
Salon Uimarit |
FIN |
6:01.48 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
232 |
|
Amanda Ruusuvaara |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 years |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
129 |
|
Kerttu Rantanen |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:11.38 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
231 |
|
Linnea Koski |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
5:25.64 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
80 |
|
Aurora Änäkkälä |
2007 |
Salon Uimarit |
FIN |
5:50.28 |
|
|
|
|
|
|
|
15 years |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
127 |
|
Daniela Lietzén |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
4:59.16 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
122 |
|
Ellen Kaituri |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:01.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-10-2021 01.05.06 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|