Startliste for Norrtäljedoppet
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Norrtälje Badhus |
Arrangör: |
Norrtälje Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 nov 2021 till den 28 nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
4x50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
60 |
|
Norrtälje Simklubb lag 2 |
2004 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
2:03.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gustav Andersson |
2001 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Albin Rejås |
2004 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Love Hagstedt |
2003 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Arvid Andersson |
2006 |
SWE |
|
|
2 |
112 |
|
Åkersberga Simsällskap |
2006 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
2:18.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Carl Brennwald |
2007 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Erik Sundby |
2008 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linus Alm |
2007 |
SWE |
|
|
|
4 |
|
Olle Hägerman |
2006 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
59 |
|
Norrtälje Simklubb |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
2:22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emil Blomberg |
2008 |
SWE |
|
|
|
2 |
|
Noah Almén |
2008 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Loke Beronius |
2008 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Hugo Hedqvist |
2009 |
SWE |
|
|
4 |
150 |
|
AIK SvampBob |
2008 |
Älvsjö AIK Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
hampus Eriksson |
2009 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Erik Helgstrand |
2008 |
SWE |
|
|
|
3 |
|
Melvin Wennersten |
2007 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ivar Dunér |
2006 |
SWE |
|
|
5 |
175 |
|
Åland lag 1 |
|
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anton Boman |
2011 |
FIN |
|
|
|
2 |
|
William Bergvall |
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Milo Bergman |
2006 |
FIN |
|
|
|
4 |
|
Hugo Mirén |
2006 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
176 |
|
Åland lag 2 |
|
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nemo Westerlund |
2009 |
FIN |
|
|
|
2 |
|
Viktor Alf Ellingsworth |
2007 |
FIN |
|
|
|
3 |
|
Philip Linde |
2008 |
FIN |
|
|
|
4 |
|
MÅNS MANELIUS |
2006 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 12:25:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|