Program for Sigma Cup 2021 - Blovstrød
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
153 |
|
Oliver Ogstrup |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
177 |
|
Carl August Scheel |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
38 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
146 |
|
Liam Jonasen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
35.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
40 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
37.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
123 |
|
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
38.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
148 |
|
Mikas Van Deurs |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
38.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
39 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
39.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
1 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
39.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
208 |
|
Kalle Grydgaard |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
39.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
49 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
39.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
179 |
|
Christoph Lykke Piil Andersen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
40.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
12 |
|
Sebastian Rønnoe |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
40.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
149 |
|
Dominic Torkamani |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
42.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
144 |
|
Albert Benian |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
43.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
207 |
|
Felix Erlendsson |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
43.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
14 |
|
Daniel Harboe Dalhoff |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
43.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
213 |
|
Willads Schou |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
45.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
152 |
|
Alfred J. R. Pedas |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
45.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
205 |
|
Julius Steen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
52.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
106 |
|
Vincent Klintø |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
183 |
|
Vilbert Fosbøl |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
55.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
127 |
|
Theo Heinrichsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
57.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
214 |
|
Benjamin Rasmussen |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
59.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
102 |
|
Jonathan A. R. Jensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100 |
|
Arn Arvid A. Jørgensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
104 |
|
Oscar W. K. Christensen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
103 |
|
Johannes P. Bertelsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
101 |
|
Valdemar O. Schjelde |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
45 |
|
Frederik Lollike |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:00.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
162 |
|
Jens Ole H. Frederiksen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:01.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
199 |
|
Jonathan Znaty |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:02.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
66 |
|
Ingolf Ougaard |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:05.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
180 |
|
Elias Brøndum Andersen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:08.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
73 |
|
Victor Morville |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
119 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
57 |
|
Alvin Konstantin Djørup |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
34 |
|
Victor Hougaard |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
36 |
|
Wilmer Quaade |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
64 |
|
Frederik Flach |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
122 |
|
Julius Kanstrup-Clausen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
70 |
|
Tobias Wæsel |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
71 |
|
Valdemar Chrona Christiansen |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
18 |
|
Anton Ellekær |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
194 |
|
Herman Ludvig Scheel |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
143 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
125 |
|
Mathias Bendtsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
67 |
|
Niklas Hyldekær Janstrup |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
115 |
|
Albert Redestam |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
19 |
|
Ask Klitsø Honoré |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
68 |
|
Oskar Wæsel |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
21 |
|
Birk Barslund Fosse |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
25 |
|
Jonathan Busk |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:26.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|