Program för Färsingadoppet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Orebadet |
Arrangör: |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 10 jun 2022 till den 12 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
100m Ryggsim Damer 12 år |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Peri Viken |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
359 |
|
Estelle Johansson |
2010 |
Ängelholms Simsällskap |
SWE |
1:12.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
27 |
|
Asta Lukowski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:15.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
37 |
|
Ingrid Zeller |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:19.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
99 |
|
Alva Engström |
2010 |
Simklubben Hajen |
SWE |
1:25.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
35 |
|
Ida Hansen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:25.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
44 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:25.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
32 |
|
Elisabeth Thastum |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:26.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
30 |
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:26.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
399 |
|
Linnèa Eriksson |
2010 |
Karlshamns Simklubb |
SWE |
1:26.98 |
S |
EFT |
|
|
|
|
|
10 |
38 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:27.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
73 |
|
Sofia Singvall |
2010 |
Simklubben Hajen |
SWE |
1:28.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
407 |
|
Alicia Johansson-Lindvist |
2010 |
Simklubben Ran |
SWE |
1:30.01 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
13 |
411 |
|
Freja Johansson |
2010 |
Simklubben Ran |
SWE |
1:32.26 |
S |
EFT |
|
|
|
|
|
14 |
26 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:33.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
43 |
|
Maja Tojzan |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
420 |
|
Tindra Warnholtz |
2010 |
Simklubben Ran |
SWE |
1:35.24 |
S |
EFT |
|
|
|
|
|
17 |
392 |
|
Hilda Enocson |
2010 |
Karlshamns Simklubb |
SWE |
1:39.48 |
S |
EFT |
|
|
|
|
|
18 |
52 |
|
Elvira Graver Gottlieb |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
94 |
|
Agnes Ellerth |
2010 |
Simklubben Hajen |
SWE |
1:41.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
423 |
|
Gabija Jurgilaityte |
2010 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
1:41.35 |
S |
EFT |
|
|
|
|
|
21 |
413 |
|
Leia Mujanovic |
2010 |
Simklubben Ran |
SWE |
1:45.58 |
S |
EFT |
|
|
|
|
|
22 |
15 |
|
Mille Lai Byberg |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:50.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
51 |
|
Saga Høgh |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:53.63 |
S |
S10 |
|
|
|
|
|
24 |
193 |
|
Linnea Skog Kronvall |
2010 |
Osby Simsällskap |
SWE |
1:53.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
302 |
|
Indu Arun |
2010 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
1:59.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
256 |
|
Nelly Kindborg |
2010 |
Sjöbo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
263 |
|
Elna Påhlstorp |
2010 |
Sjöbo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-10 19:52:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|