Startliste for NSK Julestævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag kl 13.30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. dec 2021 to 11. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 1 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
108 |
|
Frederik Klüver |
1998 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:12.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
187 |
|
Nikolaj Kiel Johansen |
2003 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:18.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 2 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
No participants |
|
Gruppe 3 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
39 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:02.14 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
151 |
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
H2Odense |
DEN |
1:12.98 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
150 |
|
Besian Selaci |
2007 |
H2Odense |
DEN |
1:18.50 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
90 |
|
Christoffer Andersen |
2006 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:18.72 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
123 |
|
Emil A. Larsen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:19.16 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
119 |
|
Christian Lind Petersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:19.53 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
107 |
|
Lau Lamberg |
2007 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
1:23.95 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 4 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
159 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
H2Odense |
DEN |
1:13.25 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
68 |
|
Johan Lundsgaard Palm |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:16.99 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
47 |
|
Gilbert Eskildsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:17.53 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
130 |
|
Conrad Johansen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:19.47 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
161 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
H2Odense |
DEN |
1:20.32 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
19 |
|
Mathias Mygind |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:22.08 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
120 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:23.61 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
153 |
|
Hjalte Vinther-Okholm |
2008 |
H2Odense |
DEN |
1:24.13 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
72 |
|
Rolf Hjalmar Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
21 |
|
Jannik Kjellerup |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:29.78 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
69 |
|
Lauritz Høybye Olesen |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
36 |
|
Bertram Poser Jensen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:33.29 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
16 |
|
Aksel Damsted Lund |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:33.70 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
154 |
|
Mathias Jørgensen |
2008 |
H2Odense |
DEN |
1:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
140 |
|
Neset Demiral |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
1:48.58 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
67 |
|
Jakob Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
66 |
|
Filip Stadnicki |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
166 |
|
Mikkel Philipsen |
2009 |
H2Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 5 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
160 |
|
Louis Stæhr Bentsen |
2010 |
H2Odense |
DEN |
1:21.64 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
70 |
|
Marcus Korsholm Gaster |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:37.00 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
71 |
|
Oliver Nielsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:39.58 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
164 |
|
Jonathan R. S. Pedersen |
2011 |
H2Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 6 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
169 |
|
Vitus Stæhr Bentsen |
2012 |
H2Odense |
DEN |
1:38.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08-12-2021 17:31.13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|