Ohjelma Østdanske Årgangsmesterskaber Gruppe 2
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 25
|
Stævne navn |
Øst Årgang Gruppe2 |
|
Udskriftsdato |
19 december 2010 |
|
|
Stævne by |
Herlev |
|
Udskriftstidspunkt |
09:40 |
|
|
Arrangør |
Herlev & Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
18 december 2010 |
|
|
|
|
Løb 25, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
167 |
2 |
Veronica Midjord Vangsy |
2000 |
|
RØNNE |
|
25m |
36.39 |
204 |
3 |
Mira Mass |
2000 |
0012AA |
SLANGERUP |
|
25m |
36.30 |
112 |
4 |
Celine Brock |
2000 |
0038AA |
HERLEV |
|
25m |
36.38 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
200 |
1 |
My Weitling |
2000 |
0032AA |
JYLLINGE |
|
25m |
36.04 |
158 |
2 |
Maria Caroline Krumbak |
2000 |
0064AE |
NÆSTVED |
|
25m |
35.55 |
194 |
3 |
Sofie Steen Petersen |
2000 |
0026AH |
HELSINGE |
|
25m |
35.50 |
63 |
4 |
Mathilde Hager |
2001 |
0154AB |
GI40HERMES |
|
25m |
35.54 |
116 |
5 |
Augusta Marie Christensen |
2000 |
0026AC |
HILLERØD |
|
25m |
35.77 |
156 |
6 |
Rachel Townsend |
2000 |
0002AP |
LYNGBY |
|
25m |
36.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
172 |
1 |
Clara Schade Cantby |
2000 |
0042AC |
SLAGELSE |
|
25m |
34.72 |
67 |
2 |
Anne Huse Gaarde-Hansen |
1999 |
9998AB |
ALLERØD |
|
25m |
33.23 |
85 |
3 |
Freja Gram |
1999 |
9962AL |
GLADSAXE |
|
25m |
32.80 |
149 |
4 |
Clara Lerche |
1999 |
9946AN |
LYNGBY |
|
25m |
33.11 |
61 |
5 |
Nina Leisted Bertelsen |
2000 |
0076AD |
GI40HERMES |
|
25m |
34.45 |
222 |
6 |
Cecilie Wiuff |
2000 |
0072AB |
AIF |
|
25m |
35.49 |
|
|
Heat 4 (5) (10 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
213 |
1 |
Caroline Hørlykke |
2000 |
0032AH |
GENTOFTE |
|
25m |
33.95 |
58 |
2 |
Sofie Thunø Rasmussen |
2000 |
0074AF |
GI40HERMES |
|
25m |
33.86 |
197 |
3 |
Julie Kepp Jensen |
2000 |
0042AA |
JYLLINGE |
|
25m |
29.92 |
118 |
4 |
Dorthea Hauch |
2000 |
0022AA |
HILLERØD |
|
25m |
32.50 |
57 |
5 |
Christine Greisen |
2000 |
0046AD |
GI40HERMES |
|
25m |
33.87 |
131 |
6 |
Sarah Tang-Holbek |
2000 |
0044AF |
HØRSHOLM |
|
25m |
34.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
221 |
1 |
Emilie Heick |
1999 |
9996AC |
AIF |
|
25m |
32.60 |
223 |
2 |
Cecilie Høgskilde |
1999 |
9922AD |
VI39 |
|
25m |
32.41 |
103 |
3 |
Chamie Kann |
1999 |
9928AH |
KVIK |
|
25m |
30.55 |
39 |
4 |
Deirdre Ø. Hansen |
1999 |
9978AB |
MK 31 |
|
25m |
32.28 |
154 |
5 |
Sophie Amalie Schøn |
1999 |
9952AB |
LYNGBY |
|
25m |
32.45 |
206 |
6 |
Signe Bro |
1999 |
9942AA |
GENTOFTE |
|
25m |
32.77 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 |
Udskriftsdato |
19 december 2010 |
Licens til Herlev IF Svømmeafdelingen |
Udskriftstidspunkt |
09:40 |
|