Startliste for Østdanske Årgangsmesterskaber Gruppe 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Øst Årgang Gruppe2 |
|
Udskriftsdato |
18 december 2010 |
|
|
Stævne by |
Herlev |
|
Udskriftstidspunkt |
13:51 |
|
|
Arrangør |
Herlev & Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
18 december 2010 |
|
|
|
|
Løb 3, 400m Frisvømning Damer |
Finaler (3) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
195 |
1 |
Nana Hansen |
2000 |
0048AJ |
VORDINGB |
|
25m |
6:15.11 |
218 |
2 |
Eva Olsen |
2000 |
0094am |
ISHØJ |
|
25m |
6:12.86 |
58 |
3 |
Sofie Thunø Rasmussen |
2000 |
0074AF |
GI40HERMES |
|
25m |
6:03.73 |
172 |
4 |
Clara Schade Cantby |
2000 |
0042AC |
SLAGELSE |
|
25m |
6:07.89 |
110 |
5 |
Freja A. Skov |
2000 |
0078AA |
HELSINGØR |
|
25m |
6:14.39 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 2 (3) (10 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
127 |
1 |
Julia Jønsson |
2000 |
0048AL |
HØRSHOLM |
|
25m |
5:57.47 |
131 |
2 |
Sarah Tang-Holbek |
2000 |
0044AF |
HØRSHOLM |
|
25m |
5:39.74 |
118 |
3 |
Dorthea Hauch |
2000 |
0022AA |
HILLERØD |
|
25m |
5:04.83 |
61 |
4 |
Nina Leisted Bertelsen |
2000 |
0076AD |
GI40HERMES |
|
25m |
5:39.02 |
213 |
5 |
Caroline Hørlykke |
2000 |
0032AH |
GENTOFTE |
|
25m |
5:49.01 |
212 |
6 |
Cathrine Laura Holten |
2000 |
0018AA |
GENTOFTE |
|
25m |
6:01.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
68 |
1 |
Gitte Sørensen Gosvig |
1999 |
9962AA |
ALLERØD |
|
25m |
5:26.59 |
221 |
2 |
Emilie Heick |
1999 |
9996AC |
AIF |
|
25m |
5:18.15 |
101 |
3 |
Josephine Holm |
1999 |
9982AA |
KVIK |
|
25m |
5:05.68 |
223 |
4 |
Cecilie Høgskilde |
1999 |
9922AD |
VI39 |
|
25m |
5:13.67 |
206 |
5 |
Signe Bro |
1999 |
9942AA |
GENTOFTE |
|
25m |
5:22.42 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 |
Udskriftsdato |
18 december 2010 |
Licens til Herlev IF Svømmeafdelingen |
Udskriftstidspunkt |
13:51 |
|