Program för Sarah Sjöströms knattesim
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Iinsim kl 12:00 tävlingsstart 13:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sarah Sjöströms knattesim
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 feb 2022 till den 13 feb 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 25m frisim pojkar och flickor
|
Final 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
3 |
|
Sigrid Bach Lindfors |
2012 |
ÖSMO SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
4 |
|
Emilie Swärdsén |
2012 |
ÖSMO SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
5 |
|
Lilja Svensson |
2012 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 25m frisim pojkar och flickor |
Final 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Isse Camberving |
2008 |
TYRESÖ SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
3 |
|
Edith Blomberg Klaus |
2013 |
HELLAS SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4 |
|
Noela Sasan |
2011 |
MÄLARHÖJD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
5 |
|
Vera Mandorf |
2014 |
BÅLSTA SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
6 |
|
Max Westman |
2012 |
SPIF SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 25m frisim pojkar och flickor |
Final 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
2 |
|
Jakub Belczacki |
2010 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
3 |
|
Saimonas Nojus Pranckevicius |
2007 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
4 |
|
Philip Nagorny |
2013 |
GUSTAVSBER |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Leah Westman |
2013 |
SPIF SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
6 |
|
Ida Nystedt |
2012 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
7 |
|
Christian Inci |
2010 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 25m frisim pojkar och flickor |
Final 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
2 |
|
Gabrielle Isberg |
2011 |
HELLAS SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
3 |
|
Moa Linnarsson |
2011 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
4 |
|
Julia Dorch |
2013 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
5 |
|
Alexander Claesson De La Rosa |
2011 |
GUSTAVSBER |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
6 |
|
Linus Persson |
2012 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
7 |
|
Måns Lestander |
2009 |
MÄLARHÖJD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 25m frisim pojkar och flickor |
Final 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
2 |
|
Leon Grote |
2012 |
MÄLARHÖJD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
3 |
|
Nathalie Forselius |
2012 |
ÖSMO SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
4 |
|
Maiklas Lesinas |
2011 |
ÖSMO SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
5 |
|
Rasmus Ritzl |
2011 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
6 |
|
Felicia Hoffman |
2011 |
ÖSMO SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
7 |
|
Noel Östling |
2012 |
GUSTAVSBER |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 25m frisim pojkar och flickor |
Final 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
2 |
|
Oliver Beaulieu |
2010 |
GUSTAVSBER |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
3 |
|
Julia Lundell |
2013 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Gerda Fager |
2011 |
MÄLARHÖJD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
5 |
|
Axel Sundelin Schedvin |
2012 |
GUSTAVSBER |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
6 |
|
Dante Goliats |
2012 |
ÖSMO SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
7 |
|
Denise Hedman |
2011 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 25m frisim pojkar och flickor |
Final 7 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
2 |
|
Theo Pöntinen |
2012 |
GUSTAVSBER |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
3 |
|
Leo Mandorf |
2012 |
BÅLSTA SK |
21.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Disa Mandorf |
2010 |
BÅLSTA SK |
20.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
5 |
|
Gustav Veszeli |
2013 |
BÅLSTA SK |
20.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
6 |
|
Alva Evén |
2013 |
ÖSMO SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
7 |
|
Caspian Sasan |
2013 |
MÄLARHÖJD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 25m frisim pojkar och flickor |
Final 8 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
|
Novalie Barthelsson |
2010 |
BÅLSTA SK |
19.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
3 |
|
Elisabeth Veszeli |
2011 |
BÅLSTA SK |
18.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
4 |
|
Emma Kuess |
2010 |
BÅLSTA SK |
17.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
5 |
|
Kaszuki Tanaka |
2009 |
BÅLSTA SK |
18.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
6 |
|
Sara Kuess |
2011 |
BÅLSTA SK |
19.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
7 |
|
Henning Backlund |
2011 |
BÅLSTA SK |
20.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-02 12:18:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|