Program för Rosenlundsbadet Sprint (50 m) 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 17:00, insim 15:30-16:45
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Rosenlundsbadet Sprint (50 m) 2022
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Jönköping |
Arrangör: |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 29 apr 2022 till den 1 maj 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Frisim Damer 16-17 år
|
Försök 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D 13 oy |
26.55 |
|
Hanna Eriksson |
|
Södertälje SS |
|
2005-05-06 |
|
|
D 16-17 |
26.42 |
|
Josefin Lindkvist |
|
Ludvika SS |
|
2009-05-10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
1 |
|
Bonnie Tham |
2006 |
SKURU IK |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
2 |
|
Lovisa Sjöholm |
2006 |
KLIPPAN |
29.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
389 |
3 |
|
Ella Sjö |
2006 |
VÄXJÖ SS |
28.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
390 |
4 |
|
Ellen Havskog |
2005 |
VÄXJÖ SS |
28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
5 |
|
Amanda Böhrén |
2005 |
ELFSBORG |
28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
6 |
|
Tyra Hjorth |
2005 |
KLIPPAN |
28.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
383 |
7 |
|
Ella Harrysson |
2005 |
VÄXJÖ SS |
29.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
8 |
|
Agnes Carlsson-Djerf |
2006 |
FALKÖPING |
30.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Frisim Damer 16-17 år |
Försök 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
1 |
|
Alva Johannesson |
2005 |
JÖNKÖPING |
29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
301 |
2 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
SKURU IK |
28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
3 |
|
Ida Ekström |
2005 |
JÖNKÖPING |
28.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
293 |
4 |
|
Emma Lundberg |
2005 |
SKURU IK |
27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
5 |
|
Agnes Holmblad |
2006 |
ELFSBORG |
28.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
429 |
6 |
|
Linnea Larsson |
2005 |
ÖSA |
28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
461 |
7 |
|
Matilda Wassblad |
2006 |
UDDEVALLA |
29.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
8 |
|
Ebba Wikström |
2006 |
HÄRNÖSAND |
30.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Frisim Damer 16-17 år |
Försök 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
1 |
|
Linnea Bäckström |
2006 |
SKURU IK |
29.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
436 |
2 |
|
Josefina Näsén |
2005 |
ÖSA |
28.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
380 |
3 |
|
Nina Gustavsson |
2006 |
VÄXJÖ SS |
28.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
344 |
4 |
|
Linnea Haraldsson |
2005 |
HVETLANDA |
27.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
349 |
5 |
|
Nina Mirkhan |
2006 |
VÄRNAMO SS |
28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
6 |
|
Linnea Sjöberg |
2006 |
HÄRNÖSAND |
28.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
427 |
7 |
|
Julia Pietsch |
2005 |
ÖSA |
29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
8 |
|
Elisia Berg |
2006 |
SKURU IK |
30.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Frisim Damer 16-17 år |
Försök 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
370 |
1 |
|
Felicia Backman |
2006 |
VÄXJÖ SS |
29.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
2 |
|
Ida Jonsson |
2005 |
JÖNKÖPING |
28.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
435 |
3 |
|
Alma Mühr |
2005 |
ÖSA |
28.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
4 |
|
Thilda Häll |
2005 |
ELFSBORG |
27.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
351 |
5 |
|
Hilma Ihreborn |
2005 |
VÄRNAMO SS |
28.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
465 |
6 |
|
Frida Rångeby |
2005 |
UDDEVALLA |
28.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
455 |
7 |
|
Emma Hejdengård |
2006 |
UDDEVALLA |
29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
366 |
8 |
|
Ellen Österberg |
2006 |
VÄXJÖ SS |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-29 16:09:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|