Program för Strängnäs Simcup 2011
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 3, 50m Frisim, F-12 Oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 49 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 30.13 | |
2 | 46 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 33.06 | |
3 | 42 | Wadsten Clara | 1999 | TROSABYGD. | AA1899 | 25 m | 33.90 | |
4 | 9 | Bjälevik Sofia | 1999 | KÖPINGS SS | AT8299 | 25 m | 34.61 | |
5 | 52 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 34.86 | |
6 | 81 | Fundberg Linnéa | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 35.39 | |
7 | 157 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 36.12 | |
8 | 20 | Niiranen Fanny | 1999 | KÖPINGS SS | AX7299 | 25 m | 36.47 | |
9 | 166 | Åkerman Linnea | 1999 | STRÄNGNÄS | AV0899 | 25 m | 36.66 | |
10 | 59 | Wennerberg Wilma | 2001 | SK STRÄNGN | AG3201 | 25 m | 36.71 | |
11 | 27 | Franzén Moa | 1999 | NYKÖPING | AP0899 | 25 m | 36.90 | |
12 | 147 | Granlund Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AI9299 | 25 m | 37.74 | |
13 | 10 | Budde Julia | 1999 | KÖPINGS SS | AT7699 | 25 m | 37.96 | |
14 | 55 | Nyström Adina | 1999 | SK STRÄNGN | BD3699 | 25 m | 38.01 | |
15 | 35 | Blomberg Emelie | 1999 | TROSABYGD. | AU4899 | 25 m | 38.32 | |
16 | 58 | Regard Josefine | 2000 | SK STRÄNGN | AP4200 | 25 m | 39.35 | |
17 | 99 | Ly Johanna | 2000 | ESKILSTUNA | AK6600 | 25 m | 39.57 | |
18 | 12 | Eklund Malin | 2001 | KÖPINGS SS | AL9201 | 25 m | 39.71 | |
19 | 54 | Lönnberg Clara | 2001 | SK STRÄNGN | AF9801 | 25 m | 39.93 | |
20 | 114 | Zetterberg Josefin | 2000 | ESKILSTUNA | AN2400 | 25 m | 40.02 | |
21 | 92 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 40.35 | |
22 | 18 | Laine Nora | 2000 | KÖPINGS SS | AP8400 | 25 m | 40.66 | |
23 | 21 | Wauge Tova | 2000 | KÖPINGS SS | AN9600 | 25 m | 41.44 | |
24 | 28 | Nordvall Julia | 2000 | NYKÖPING | BA1200 | 25 m | 41.80 | |
25 | 153 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 44.21 | |
26 | 117 | Zetterman Alice | 1999 | NORA SS | AV8299 | 25 m | 44.75 | |
27 | 53 | Kahlbom Josefin | 2001 | SK STRÄNGN | AG1201 | 25 m | 46.16 | |
28 | 165 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 25 m | 46.95 | |
29 | 111 | Westberg Elina | 2000 | ESKILSTUNA | AV7600 | 25 m | 47.39 | |
30 | 162 | Söderberg Emma | 1999 | STRÄNGNÄS | AR2399 | 25 m | 47.50 | |
31 | 160 | Sjöberg Cassandra | 1999 | STRÄNGNÄS | AP3499 | 25 m | 47.60 | |
32 | 69 | Allerhed Johanna | 2001 | ESKILSTUNA | AM7401 | 25 m | 49.59 | |
33 | 163 | Tinglöv Agnes | 2001 | STRÄNGNÄS | AI8601 | 25 m | 50.12 | |
34 | 148 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 25 m | 50.68 | |
35 | 39 | Ljung Moa | 2001 | TROSABYGD. | AG2201 | 25 m | 52.79 | |
36 | 80 | Fundberg Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AB6202 | 25 m | 53.84 | |
37 | 34 | Blomberg Angelica | 2002 | TROSABYGD. | AD8802 | 25 m | 54.18 | |
38 | 82 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 54.23 | |
39 | 115 | Östberg Felicia | 2001 | ESKILSTUNA | 25 m | 54.84 | ||
40 | 43 | Wadsten Ellen | 2002 | TROSABYGD. | AE3402 | 25 m | 58.80 | |
41 | 83 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 1:01.73 | |
42 | 176 | Hammar Frida | 2002 | ESKILSTUNA | AM0601 | 25 m | 1:03.03 | |
43 | 88 | Jörtsö Julia | 2001 | ESKILSTUNA | AM6401 | 25 m | 1:19.33 | |
44 | 121 | Bergenhall Josefin | 1999 | GNESTA | 25 m | |||
45 | 120 | Holmberg Linnéa | 1999 | GNESTA | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 13 mars 2011 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 08:49 |