Program for Vestdanske Langbane Mesterskaber
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Fredag aften
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
Vest langbane |
|
Udskriftsdato |
04 marts 2011 |
|
|
Stævne by |
Hjørring |
|
Udskriftstidspunkt |
15:54 |
|
|
Arrangør |
S68 Hjørring og Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
04 marts 2011 |
|
|
|
|
Løb 9, 50m Brystsvømning Damer |
Finaler (5) |
Dansk Rekord Senior: Rikke Møller Pedersen (1989) 31.10 2009-07-27 |
Dansk Rekord Junior: Josephina Bartela (1994) 32.57 2010-07-14 |
|
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
163 |
3 |
Frederikke Agerbo Modin |
1996 |
9668AV |
SKOVBAKKEN |
|
50m |
38.65 |
75 |
4 |
Sisse Sørensen |
1996 |
9674AB |
HERNING |
|
50m |
38.42 |
123 |
5 |
Malene Sandvang |
1995 |
9566AD |
KOLDING |
|
50m |
38.64 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
157 |
2 |
Line H. Vestergaard |
1996 |
9666AP |
SILKEBORG |
|
50m |
37.54 |
156 |
3 |
Signe Tolstrup |
1995 |
9588AI |
SILKEBORG |
|
50m |
36.84 |
40 |
4 |
Jannie Brink |
1996 |
9606AJ |
HSK |
|
50m |
36.34 |
224 |
5 |
Johanne Kjær Tolstrup |
1995 |
9538AN |
OSLF |
|
50m |
36.41 |
4 |
6 |
Cecilie Bjerg |
1996 |
9634AM |
AGF |
|
50m |
37.47 |
233 |
7 |
Anna Wermuth |
1996 |
9658AM |
OSK |
|
50m |
38.03 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
212 |
1 |
Maria Søe Beith |
1996 |
9676AH |
THISTED |
|
50m |
36.24 |
95 |
2 |
Emma D. Rasmussen |
1996 |
9604AE |
HOLSTEBRO |
|
50m |
36.10 |
301 |
3 |
Ghita Kobbelgaard |
1995 |
9528AG |
AALBORG |
|
50m |
35.76 |
259 |
4 |
Sidse Kehlet |
1996 |
9696AH |
WEST SWIM |
|
50m |
35.11 |
311 |
5 |
Maria Pedersen |
1995 |
9596AN |
AALBORG |
|
50m |
35.65 |
20 |
6 |
Ulrika Toft |
1995 |
9512AC |
AGF |
|
50m |
35.88 |
105 |
7 |
Louise Frederiksen |
1995 |
9506AP |
HORSENS |
|
50m |
36.23 |
191 |
8 |
Matilde Schrøder |
1996 |
9664AG |
RINGE |
|
50m |
36.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
264 |
1 |
Iben Nielsen |
1994 |
9458AJ |
WEST SWIM |
|
50m |
38.61 |
306 |
2 |
Camilla Munk |
1994 |
9422AB |
AALBORG |
|
50m |
38.44 |
76 |
3 |
Cecilie Bank Termøhlen |
1993 |
9302AA |
HERNING |
|
50m |
37.79 |
93 |
4 |
Kamilla Malczynska |
1993 |
9358AG |
HOLSTEBRO |
|
50m |
37.49 |
332 |
5 |
Simone Friis |
1991 |
9156AG |
IHF |
|
50m |
37.76 |
124 |
6 |
Mathilde Stærk |
1990 |
9082AB |
KOLDING |
|
50m |
38.18 |
182 |
7 |
Mette Edslev-Christensen |
1994 |
9498AI |
SØNDERBORG |
|
50m |
38.49 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
62 |
1 |
Nanna Lunding |
1991 |
9122AB |
HERNING |
|
50m |
37.22 |
102 |
2 |
Tasha Mac Brayd |
1993 |
9384AJ |
HERNING |
|
50m |
36.46 |
269 |
3 |
Marie Philipsen |
1992 |
9244AG |
WEST SWIM |
|
50m |
34.92 |
266 |
4 |
Cecilie M. Pedersen |
1993 |
9378AA |
WEST SWIM |
|
50m |
34.67 |
89 |
5 |
Louise B. Dalgaard |
1990 |
9096AC |
HOLSTEBRO |
|
50m |
34.69 |
313 |
6 |
Amalie Stage |
1993 |
9326AC |
AALBORG |
|
50m |
36.33 |
198 |
7 |
Amalie Matthiesen |
1994 |
9402AO |
TRITON V |
|
50m |
36.75 |
214 |
8 |
Helle Kjær |
1994 |
9486AR |
THISTED |
|
50m |
37.37 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 |
Udskriftsdato |
04 marts 2011 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
15:54 |
|