Program för Falkenberg Race
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 14
|
Tävling |
Falkenberg Race |
|
Utskriftsdatum |
16 april 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Falkenberg |
|
Utskriftstid |
15:12 |
|
|
Arrangör |
Varberg Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
16 april 2011 |
|
|
|
|
Gren 14, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
455 |
3 |
Malin Jönsson |
1997 |
BJ6697 |
SS IDEN |
|
50m |
|
508 |
4 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
50m |
3:54.50 |
550 |
5 |
Regina Borg Wermäng |
1999 |
AG5899 |
S 02 |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
663 |
1 |
Ebba Hultgren |
2000 |
AL8400 |
VARBERG |
|
50m |
3:51.52 |
645 |
2 |
Benedicte Balslev |
1997 |
AZ2297 |
VARBERG |
|
50m |
3:40.72 |
656 |
3 |
Linnea Dunberg |
2000 |
AE8200 |
VARBERG |
|
50m |
3:33.73 |
488 |
4 |
Rebecka Korosec |
1998 |
BB2498 |
SK LAXEN |
|
50m |
3:26.73 |
517 |
5 |
Elin Önnestam |
1996 |
BO2896 |
SK LÖDDE |
|
50m |
3:29.22 |
377 |
6 |
Emma Helgesson |
1997 |
AX8897 |
ELFSBORG |
|
50m |
3:39.91 |
541 |
7 |
Elvira Trolltoft |
1997 |
AW0297 |
MASS |
|
50m |
3:41.39 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
504 |
1 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
SK LÖDDE |
|
50m |
3:18.25 |
602 |
2 |
Elise Wallén |
1998 |
AN1298 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
3:16.90 |
546 |
3 |
Sophie Antonsson |
1997 |
AJ4297 |
S 02 |
|
50m |
3:13.61 |
522 |
4 |
Klara Carlström |
1997 |
AJ6297 |
MASS |
|
50m |
3:11.05 |
405 |
5 |
Maja Bergstrand |
1996 |
AM5296 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:11.95 |
595 |
6 |
Lovisa Jern |
1995 |
AW3295 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
3:15.08 |
592 |
7 |
Elina Grape |
1995 |
BS5295 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
3:18.11 |
507 |
8 |
Erica Johnsson |
1996 |
AY8896 |
SK LÖDDE |
|
50m |
3:25.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
626 |
1 |
Lovisa Malmgren |
1997 |
AN4297 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
3:06.39 |
523 |
2 |
Josefin Company Ekberg |
1996 |
BA0896 |
MASS |
|
50m |
3:02.71 |
618 |
3 |
Erika Gardelin |
1997 |
AU1497 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
3:01.15 |
446 |
4 |
Jenny Christensson |
1996 |
BD4696 |
SS IDEN |
|
50m |
2:56.80 |
434 |
5 |
Emma Waite |
1992 |
BF1292 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:59.54 |
430 |
6 |
Evin Sadeghi |
1995 |
BI7295 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:02.20 |
563 |
7 |
Astrid Johansson |
1997 |
BM8697 |
S 02 |
|
50m |
3:05.71 |
515 |
8 |
Erika Sällberg |
1997 |
AT3497 |
SK LÖDDE |
|
50m |
3:08.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
612 |
1 |
Frida Cedergårdh |
1995 |
BG6695 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:55.42 |
414 |
2 |
Hanna Hagström |
1991 |
AR3691 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:49.24 |
680 |
3 |
Elin Palmqvist |
1995 |
AM0695 |
VARBERG |
|
50m |
2:48.89 |
429 |
4 |
Viktoria Reinhold |
1996 |
AW9696 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:42.60 |
613 |
5 |
Ida Edin |
1996 |
AS8896 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:46.78 |
435 |
6 |
Ulrika von Otter |
1993 |
AO3693 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:49.22 |
471 |
7 |
Johanna Niklasson |
1996 |
AQ6896 |
KARLSBORG |
|
50m |
2:53.46 |
542 |
8 |
Elin Wallin |
1994 |
AS8494 |
MASS |
|
50m |
2:56.21 |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 |
Utskriftsdatum |
16 april 2011 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
15:12 |
|