Program för SUM-SIM 50 m - 2011 Falun
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Torsdag 21 juli 2011 kl. 09.00
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
SUM-SIM 2011 (50m) |
|
Utskriftsdatum |
20 juli 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
20:21 |
|
|
Arrangör |
SSF/Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 juli 2011 |
|
|
|
|
Gren 10, 800m Frisim Damer |
Försök (6) |
15 år och yngre: Martina Granström (1991) 9:05.07 2009-01-01 FM:Ellen Olsson9:22.57SkåreSC |
16 - 17 år: Ann Berglund (1984) 8:54.54 2000-01-01 FM:Josefine Hippi 9:13.20 Väsby |
|
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
134 |
1 |
Amanda Löfgren |
1997 |
AY0897 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
10:14.46 |
48 |
2 |
Amanda Andersson |
1996 |
AO7696 |
UDDEVALLA |
|
50m |
10:03.67 |
149 |
3 |
Ellen Lindefelt |
1994 |
BA5694 |
BORLÄNGE |
|
50m |
9:58.77 |
166 |
4 |
Madelen Rydqvist |
1996 |
AD7496 |
SK TRITON |
|
50m |
9:56.47 |
433 |
5 |
Tilde Lundmark |
1995 |
AD1495 |
S 02 |
|
50m |
9:57.53 |
353 |
6 |
Cornelia Clarén |
1997 |
AT1697 |
MKK |
|
50m |
9:59.25 |
169 |
7 |
Ida Johansson |
1996 |
AH2696 |
ÖSA |
|
50m |
10:05.43 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
165 |
1 |
Fanny Andersson |
1997 |
AO9497 |
SK TRITON |
|
50m |
9:55.69 |
335 |
2 |
Daniela Kindstrand |
1997 |
AK2297 |
LASS |
|
50m |
9:53.38 |
325 |
3 |
Renee Lundgren |
1995 |
BW7295 |
SK LAXEN |
|
50m |
9:51.43 |
267 |
4 |
Emma Rotstam |
1998 |
AF7498 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
9:48.97 |
23 |
5 |
Fanny Norkko |
1995 |
AU5495 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
9:51.22 |
665 |
6 |
Janina Fredriksson |
1994 |
AB0694 |
UDDEVALLA |
|
50m |
9:53.27 |
137 |
7 |
Elin Berggren |
1996 |
AG5296 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
9:54.50 |
471 |
8 |
Frida Cedergårdh |
1995 |
BG6695 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
9:56.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
642 |
1 |
Johanna Andersson |
1997 |
AC8497 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
9:47.57 |
607 |
2 |
Julia Robertsson |
1995 |
AM9295 |
VÄSBY SS |
|
50m |
9:46.12 |
270 |
3 |
Karin Åström |
1996 |
AI8896 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
9:44.75 |
543 |
4 |
Sofia Jansson |
1994 |
AH6294 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
9:42.51 |
198 |
5 |
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
9:44.57 |
22 |
6 |
Ida Eriksen |
1997 |
AD4497 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
9:44.87 |
28 |
7 |
Linnea Magnusson |
1996 |
AG6296 |
LASS |
|
50m |
9:46.85 |
278 |
8 |
Maria Galic |
1995 |
AD9495 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
9:48.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
423 |
1 |
Johanna Fransson |
1994 |
AG1894 |
S 71 |
|
50m |
9:35.31 |
228 |
2 |
Agnes Idoffsson |
1994 |
BK9694 |
HS |
|
50m |
9:33.36 |
663 |
3 |
Camilla Svensson |
1995 |
AP3495 |
SS04 |
|
50m |
9:27.62 |
625 |
4 |
Sara Ottosson-Bixo |
1995 |
AC5895 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
9:21.75 |
265 |
5 |
Josefin Eriksen |
1995 |
AS2495 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
9:25.95 |
264 |
6 |
Linda Baron |
1995 |
AB3495 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
9:29.95 |
597 |
7 |
Mikaela Bäck |
1995 |
AE9895 |
VÄSBY SS |
|
50m |
9:33.94 |
512 |
8 |
Sandra Mattsson-Coll |
1997 |
AG0697 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
9:40.27 |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 |
Utskriftsdatum |
20 juli 2011 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
20:21 |
|