Program för Glasriket Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 19, 50m Frisim Fl C-D |
Sponsor: Målerås Glasbruk |
Glasriket Cup Rekord |
Klass C Mathilda Gärdesmed - Värnamo SS - 29.83 - 2006 |
Klass D Lova Andersson - Ljungby SS - 34.07 - 2010 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 150 | Andersson Lova | 2000 | LJUNGBY SS | AA3600 | 25 m | 32.56 | |
2 | 134 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 25 m | 33.87 | |
3 | 66 | Carlsson Ellen | 1999 | HULTSFRED | AK6499 | 25 m | 34.33 | |
4 | 5 | Sagré Emma Dimitriou | 1999 | ALINGSÅS | AO4699 | 25 m | 34.34 | |
5 | 168 | Sjödahl Linnéa | 2000 | LJUNGBY SS | AC7600 | 25 m | 34.51 | |
6 | 296 | Landberg Julia | 1999 | VÄXJÖ SS | AD8499 | 25 m | 34.85 | |
7 | 462 | Prior Emilia | 2001 | NÄSSJÖ | AA9801 | 25 m | 35.71 | |
8 | 114 | Sjölund Anna | 2000 | KALMAR SS | AG8800 | 25 m | 35.75 | |
9 | 98 | Lindeby Ellen | 1999 | KALMAR SS | AB9699 | 25 m | 35.91 | |
10 | 353 | Ljunggren Elin | 2000 | HVETLANDA | AC5200 | 25 m | 36.13 | |
11 | 189 | Palmqvist Lisa | 2000 | OSKARSHAMN | AK4800 | 25 m | 36.14 | |
12 | 457 | Stillman Nora | 2000 | VÄXJÖ SS | AC8600 | 25 m | 36.26 | |
13 | 322 | Lange Sandra | 1999 | ÄLMHULT | AK0699 | 25 m | 36.44 | |
14 | 236 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 25 m | 36.60 | |
15 | 324 | Ljungdahl Ida | 2000 | ÄLMHULT | AH4400 | 25 m | 36.87 | |
16 | 29 | Stjepanovic Sofia | 1999 | ALVESTA SS | AJ7298 | 25 m | 37.09 | |
17 | 271 | Agopcsa Eva | 2001 | VÄXJÖ SS | AM7601 | 25 m | 37.24 | |
18 | 424 | Berglund Frida | 1999 | RONNEBY SS | AH3499 | 25 m | 37.33 | |
19 | 95 | Jämtin Emmy | 2000 | KALMAR SS | AM5400 | 25 m | 37.60 | |
20 | 229 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 25 m | 37.96 | |
21 | 309 | Wetterlund Hanna | 2000 | VÄXJÖ SS | AE5800 | 25 m | 38.04 | |
22 | 233 | Lütgebaucks Elin | 1999 | SK SYDSIM | AO7499 | 25 m | 38.16 | |
23 | 333 | Alwin Emy | 2000 | SK ALINGSÅ | AB9600 | 25 m | 38.73 | |
24 | 232 | Lundin Anna | 1999 | SK SYDSIM | AG2299 | 25 m | 38.73 | |
25 | 73 | Torkelsson Kim | 1999 | HULTSFRED | AK9499 | 50 m | 38.78 | |
26 | 27 | Leijon Klara | 1999 | ALVESTA SS | AT8499 | 25 m | 38.98 | |
27 | 101 | Ljungberg Frida | 2000 | KALMAR SS | AL5200 | 25 m | 39.07 | |
28 | 63 | Olsson Vilma | 1999 | GISLAVED | AE0399 | 25 m | 39.11 | |
29 | 30 | Åstrand Julia | 1999 | ALVESTA SS | AT7499 | 25 m | 39.16 | |
30 | 230 | Lindström Thea | 2000 | SK SYDSIM | AF9600 | 25 m | 39.35 | |
31 | 335 | Tistrand Klara | 2001 | SK ALINGSÅ | AD9801 | 25 m | 39.85 | |
32 | 459 | Widqvist Liv | 1999 | VÄXJÖ SS | AP6699 | 25 m | 39.96 | |
33 | 375 | Briskog Emelie | 1999 | KARLSHAMN | AH4699 | 25 m | 41.13 | |
34 | 423 | Svensson Moa | 2001 | RONNEBY SS | AL4801 | 25 m | 41.21 | |
35 | 191 | Phung Stina | 2000 | OSKARSHAMN | AK5800 | 25 m | 41.36 | |
36 | 421 | Masseck Tove | 2000 | RONNEBY SS | AV7200 | 25 m | 42.04 | |
37 | 80 | Bonnedahl Astrid | 1999 | KALMAR SS | AP5699 | 25 m | 42.12 | |
38 | 175 | Hegmegi Annie | 2003 | NÄSSJÖ | AA1403 | 25 m | 42.35 | |
39 | 58 | Carlsson Elin | 1999 | GISLAVED | AE1399 | 25 m | 42.36 | |
40 | 422 | Berglin-Isokoski Wera | 1999 | RONNEBY SS | AH4499 | 25 m | 42.65 | |
41 | 347 | Gustavsson Malou | 1999 | HVETLANDA | BG9299 | 25 m | 44.44 | |
42 | 36 | Mild Matilda | 2001 | ANDERSTORP | AK1401 | 25 m | 45.67 | |
43 | 323 | Lindholm Ellen | 1999 | ÄLMHULT | AP8899 | 25 m | 45.88 | |
44 | 133 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | AA2202 | 25 m | 45.92 | |
45 | 211 | Almasi Natalie | 2001 | SK SYDSIM | AS9601 | 25 m | 45.94 | |
46 | 275 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | AE1402 | 25 m | 46.04 | |
47 | 433 | Drincik Adna | 2001 | ALVESTA SS | AP5201 | 25 m | 46.05 | |
48 | 226 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | AO5401 | 25 m | 46.57 | |
49 | 165 | Pranjic Clara | 2000 | LJUNGBY SS | AV1800 | 25 m | 47.09 | |
50 | 153 | Borling Emelie | 1999 | LJUNGBY SS | AJ4899 | 25 m | 47.26 | |
51 | 295 | Klaveness Vanessa | 2000 | VÄXJÖ SS | AZ4200 | 25 m | 47.89 | |
52 | 370 | Strandman Caroline | 1999 | HVETLANDA | 25 m | 49.07 | ||
53 | 366 | Steindl Alva | 2002 | HVETLANDA | AC3402 | 25 m | 49.15 | |
54 | 216 | Boos Sonja | 2001 | SK SYDSIM | AP3401 | 25 m | 49.26 | |
55 | 243 | Wivsätter Isabella | 2001 | SK SYDSIM | AN4801 | 25 m | 49.84 | |
56 | 388 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 25 m | 49.88 | |
57 | 312 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | AE2402 | 25 m | 50.30 | |
58 | 328 | Svensson Matilda | 1999 | ÄLMHULT | BI9699 | 25 m | 51.02 | |
59 | 184 | Fröstberg Jenny | 2002 | OSKARSHAMN | AD1602 | 25 m | 51.81 | |
60 | 163 | Nyika Anna | 2002 | LJUNGBY SS | AB2402 | 25 m | 52.27 | |
61 | 348 | Henrysson Julia | 2000 | HVETLANDA | AW9400 | 25 m | 53.64 | |
62 | 109 | Ring Ottilia | 1999 | KALMAR SS | AP7699 | 25 m | 54.54 | |
63 | 434 | Svensson Tova | 2001 | GISLAVED | AK8401 | 25 m | 55.01 | |
64 | 26 | Karlsson Sandra | 2000 | ALVESTA SS | AK2600 | 25 m | 56.05 | |
65 | 218 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 56.16 | |
66 | 167 | Sjödahl Ella | 2002 | LJUNGBY SS | AB3402 | 25 m | 57.38 | |
67 | 427 | Berglund Moa | 2002 | RONNEBY SS | AD1802 | 25 m | 57.47 | |
68 | 437 | Wilts Sophie | 2001 | ÄLMHULT | AL4201 | 25 m | 57.72 | |
69 | 155 | Ebbesen Louise | 2001 | LJUNGBY SS | AE1601 | 25 m | 58.85 | |
70 | 374 | Åkerblom Amanda | 2000 | HVETLANDA | 25 m | 1:03.38 | ||
71 | 430 | Karlberg Emma | 2002 | RONNEBY SS | AD3802 | 25 m | 1:13.55 | |
72 | 426 | Karlsson Sofie | 2000 | RONNEBY SS | 25 m | |||
73 | 242 | Vesterlund Tilda | 1999 | SK SYDSIM | AW4699 | 25 m | ||
74 | 276 | Bodsjö Sanna | 2003 | VÄXJÖ SS | AD6203 | 25 m | ||
75 | 342 | Bennesved Annie | 2001 | HVETLANDA | 25 m | |||
76 | 23 | Bugnaki Olivia | 2001 | ALVESTA SS | AP2201 | 25 m | ||
77 | 192 | Sjöberg Emma | 2000 | OSKARSHAMN | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 08 april 2011 |
Licensierad till: Växjö Simsällskap | Utskriftstid | 16:29 |