Program for Vilunda Knatte 2011
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 14, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 166 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 1:21.25 | |
2 | 207 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 1:24.38 | |
3 | 253 | Brandt Helena | 1999 | DANDERYD | AU8699 | 25 m | 1:25.26 | |
4 | 108 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 1:25.60 | |
5 | 30 | Kimander Frida | 1999 | SKURU IK | AE1499 | 25 m | 1:25.87 | |
6 | 36 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 1:27.74 | |
7 | 155 | Ohlén Alma | 1999 | VÄSBY SS | AL5899 | 25 m | 1:28.72 | |
8 | 125 | Gabrielsson Cecilia | 1999 | VÄSBY SS | AG9899 | 25 m | 1:28.73 | |
9 | 54 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 1:29.17 | |
10 | 12 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 1:32.31 | |
11 | 136 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | AH0299 | 25 m | 1:33.10 | |
12 | 59 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 1:34.51 | |
13 | 201 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 25 m | 1:34.93 | |
14 | 105 | Wahlund Jennifer Backhoff | 1999 | VÄSBY SS | AU9699 | 25 m | 1:35.13 | |
15 | 214 | Näsström Felicia | 1999 | VÄSTERÅS | AQ6899 | 25 m | 1:37.24 | |
16 | 52 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 1:38.12 | |
17 | 251 | Bhat Manjiri | 2000 | DANDERYD | AI4600 | 25 m | 1:39.33 | |
18 | 20 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 1:41.50 | |
19 | 61 | Henning Matilda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR6200 | 50 m | 1:41.90 | |
20 | 172 | Thomessen Linn | 1999 | VÄSBY SS | BE1299 | 25 m | 1:43.40 | |
21 | 252 | Rosenqvist Sophia | 2000 | DANDERYD | BA7200 | 25 m | 1:46.15 | |
22 | 197 | Bentrari Stella | 1999 | VÄSTERÅS | BE5299 | 25 m | 1:48.67 | |
23 | 153 | Nygren Moa | 2000 | VÄSBY SS | AL6500 | 25 m | 1:48.72 | |
24 | 211 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 25 m | 1:48.95 | |
25 | 249 | Ahnfelt Elin | 2000 | DANDERYD | AR2600 | 25 m | 1:51.91 | |
26 | 212 | Molin Victoria | 2000 | VÄSTERÅS | AU5400 | 25 m | 1:54.04 | |
27 | 250 | Casserfelt Alice | 2000 | DANDERYD | AT4200 | 25 m | ||
28 | 19 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | ||
29 | 62 | Hjälm-Gerle Jennifer | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI1699 | 25 m | ||
30 | 75 | Sörensen Amanda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI0899 | 25 m | ||
31 | 209 | Johansson Julia | 1999 | VÄSTERÅS | AZ3499 | 25 m | ||
32 | 247 | Nyberg Lisa | 2000 | ÖSMO SS | AO5800 | 25 m | ||
33 | 245 | Johnsson Kristina | 2000 | ÖSMO SS | AH5400 | 25 m | ||
34 | 71 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 18 mars 2011 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 19:40 |