Ohjelma Vårsimiaden Distriktsfinal Höganäs
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 49
|
Tävling |
Vår Simiaden Distrikt |
|
Utskriftsdatum |
08 maj 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Höganäs |
|
Utskriftstid |
14:25 |
|
|
Arrangör |
Höganäs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 maj 2011 |
|
|
|
|
Gren 49, 100m Ryggsim fl 11 år |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
356 |
1 |
Saga Atlefjord |
2000 |
AT3200 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
|
137 |
2 |
Emilia Plym-Forshell |
2000 |
AN0200 |
HS |
|
25m |
|
256 |
3 |
Sofie Karlsson |
2000 |
AV8200 |
RONNEBY SS |
|
25m |
|
186 |
4 |
Hanna Svensson |
2000 |
AF9200 |
KARLSHAMN |
|
25m |
|
387 |
5 |
Josefine Bengtsson |
2000 |
BA3800 |
KSLS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
355 |
1 |
Fanny Andersson |
2000 |
AV3400 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
|
253 |
2 |
Ellen Torkelsson |
2000 |
AD4800 |
OSBY SS |
|
25m |
1:58.59 |
245 |
3 |
Emilia Persson |
2000 |
AD1800 |
OSBY SS |
|
25m |
1:53.20 |
311 |
4 |
Mimmi Jonsson |
2000 |
AW8800 |
TYRINGE SS |
|
25m |
1:53.40 |
307 |
5 |
Thea Aronsson |
2000 |
AS6400 |
TYRINGE SS |
|
25m |
1:59.04 |
312 |
6 |
Tilde Nordström |
2000 |
AA5400 |
TYRINGE SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
327 |
1 |
Stina Andersson |
2000 |
AH6200 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:50.61 |
255 |
2 |
Tove Masseck |
2000 |
AV7200 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:44.37 |
198 |
3 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:42.47 |
283 |
4 |
Felicia Huynh |
2000 |
AW8400 |
S 71 |
|
25m |
1:42.97 |
376 |
5 |
Erica Ragnarsson |
2000 |
AP1600 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:49.15 |
322 |
6 |
Ebba Wiberg |
2000 |
AN3600 |
TYRINGE SS |
|
25m |
1:51.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
162 |
1 |
Hanna Lindahl |
2000 |
AN6200 |
HS |
|
25m |
1:41.43 |
328 |
2 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:40.20 |
57 |
3 |
Irene Savayidis |
2000 |
AM1200 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:37.68 |
231 |
4 |
Melinda Andersson |
2000 |
AI1600 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:39.43 |
375 |
5 |
Cassandra Liljeqvist |
2000 |
AP2600 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:40.68 |
400 |
6 |
Judith Jahnke |
2000 |
AC0600 |
SÖSDALA SS |
|
25m |
1:42.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
191 |
1 |
Tea Gladher |
2000 |
AB1400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:36.32 |
141 |
2 |
Amanda Dittlau |
2000 |
AN5200 |
HS |
|
25m |
1:31.87 |
156 |
3 |
Ebba Hallbäck |
2000 |
AL0600 |
HS |
|
25m |
1:30.81 |
294 |
4 |
Betty Ottosson |
2000 |
AH6400 |
S 71 |
|
25m |
1:31.29 |
138 |
5 |
Emmie Lennberger |
2000 |
AN7200 |
HS |
|
25m |
1:34.10 |
385 |
6 |
Linn Andersson |
2000 |
AH1400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:37.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
21 |
1 |
Klara Andersson |
2000 |
AC8800 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:28.88 |
22 |
2 |
Johanna Weiler |
2000 |
AB8600 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:26.76 |
24 |
3 |
Hanna Rosvall |
2000 |
AM7200 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:21.26 |
139 |
4 |
Julia Stenhård |
2000 |
AN1200 |
HS |
|
25m |
1:26.47 |
63 |
5 |
Olivia Ülger |
2000 |
AK3800 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:27.98 |
184 |
6 |
Ida Rosenius |
2000 |
AI7400 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:30.28 |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 |
Utskriftsdatum |
08 maj 2011 |
Licensierad till: Höganäs Simsällskap |
Utskriftstid |
14:25 |
|