Ohjelma UGP 3 / Bockstensdoppet
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 18
|
Tävling |
UGP3 / Bockstensdoppet |
|
Utskriftsdatum |
18 juni 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Varberg |
|
Utskriftstid |
18:52 |
|
|
Arrangör |
Varberg Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
17 juni 2011 |
|
|
|
|
Gren 18, 800m Frisim Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: Derome |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
46 |
1 |
Emma Dubo |
1999 |
AC5299 |
ELFSBORG |
|
50m |
|
120 |
2 |
Mathilda Janzon |
1998 |
AJ0698 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
63 |
3 |
Sofie Wirfalk |
2000 |
AB2800 |
ELFSBORG |
|
50m |
|
72 |
4 |
Filippa Fridh |
1999 |
AX3299 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
12:48.16 |
65 |
5 |
Cajsa Andersson |
1999 |
AN0899 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
13:28.52 |
392 |
6 |
Tove Kramer |
1999 |
AX4699 |
TÖREBODA |
|
50m |
|
127 |
7 |
Alfhild Kristensson |
1999 |
AI6699 |
GÖTEBORG |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
270 |
1 |
Rebecca Lundgren |
1996 |
AX7496 |
MASS |
|
50m |
12:26.89 |
379 |
2 |
Lovisa Mannela |
1997 |
AO0497 |
SUNDSVALL |
|
25m |
12:12.11 |
7 |
3 |
Tove Fröberg |
1997 |
|
Asker SK |
|
25m |
11:40.19 |
375 |
4 |
Amelia Lundblom |
1999 |
AF3499 |
SUNDSVALL |
|
25m |
11:35.35 |
437 |
5 |
Matilda Pettersson |
1999 |
AK6699 |
VARBERG |
|
50m |
11:37.70 |
261 |
6 |
Alexandra Knudsen |
1998 |
AF9898 |
MASS |
|
25m |
11:41.19 |
91 |
7 |
Olivia Ülger |
2000 |
AK3800 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
12:24.70 |
86 |
8 |
Irene Savayidis |
2000 |
AM1200 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
12:28.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
349 |
1 |
Linnéa Rölander |
1994 |
BD5694 |
SK 1970 |
|
25m |
11:19.24 |
121 |
2 |
Izabella Jedel |
1996 |
AH4296 |
GÖTEBORG |
|
25m |
10:54.59 |
387 |
3 |
Eveline Westberg |
1997 |
AH8297 |
SUNDSVALL |
|
25m |
10:48.99 |
119 |
4 |
Amanda Janzon |
1997 |
AK7697 |
GÖTEBORG |
|
25m |
10:29.68 |
88 |
5 |
Natalie Varady |
1997 |
AU8897 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
10:43.69 |
288 |
6 |
Marta Qvirist |
1998 |
AD6498 |
MASS |
|
50m |
10:50.43 |
313 |
7 |
Johanna Åberg |
1997 |
AP3497 |
MASS |
|
50m |
10:57.63 |
386 |
8 |
Matilda Vestberg |
1996 |
AH8496 |
SUNDSVALL |
|
25m |
11:20.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
432 |
1 |
Ida Laurén |
1994 |
BS3894 |
VARBERG |
|
50m |
10:23.47 |
333 |
2 |
Pernilla Lindberg |
1994 |
BA7694 |
S 02 |
|
50m |
10:22.55 |
77 |
3 |
Emma Kaspersson |
1997 |
AE4297 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
9:55.89 |
310 |
4 |
Malin Westman |
1995 |
AA1695 |
MASS |
|
25m |
9:35.99 |
69 |
5 |
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
9:37.32 |
125 |
6 |
Matilda Kewenter |
1997 |
AK0897 |
GÖTEBORG |
|
25m |
10:19.16 |
82 |
7 |
Rebecca Nordberg |
1996 |
AX1696 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
10:23.39 |
53 |
8 |
Boel Knutson |
1995 |
AA8895 |
ELFSBORG |
|
25m |
10:28.71 |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 |
Utskriftsdatum |
18 juni 2011 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
18:52 |
|