Program for Vattenfall Swim Cup 2011 Morning UC
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Friday Morning
Startlist Event 2
|
Competition name |
Vattenfall Swim Cup 2011 (UC) |
|
Print Date |
01 June 2011 |
|
|
Competition place |
Esbjerg |
|
Print Time |
19:03 |
|
|
Organizer |
West Swim Esbjerg |
|
|
|
|
|
Pool |
25m |
|
|
|
|
|
Competition date |
03 June 2011 |
|
|
|
|
Event 2, 50m Breaststroke Men |
Heats (27) |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
459 |
2 |
Alexander Jensen |
1999 |
9955AO |
ODDER |
|
25m |
|
57 |
3 |
Lau Lindquist |
1999 |
9987AM |
ERRITSØ |
|
25m |
|
98 |
4 |
Andrè Abildgaard |
1999 |
9923AH |
NAKSKOV |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
185 |
2 |
Carl Peter Vittrup |
2001 |
0139AA |
HERLEV |
|
25m |
1:08.19 |
541 |
3 |
Oliver Christensen |
2000 |
0025AF |
WEST SWIM |
|
25m |
1:06.73 |
563 |
4 |
Marcus Møgelmose-Andersen |
1998 |
9845AO |
WEST SWIM |
|
25m |
1:08.00 |
239 |
5 |
Bart Arends |
2002 |
0200761 |
WAALSTROOM |
|
25m |
1:11.07 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
28 |
1 |
Nico Lissel |
2002 |
|
WERNIGEROD |
|
25m |
1:05.67 |
306 |
2 |
Tom Meixelsberger |
2001 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:02.07 |
227 |
3 |
Torge Jürgensen |
1998 |
275552 |
ROTWEIß |
|
25m |
1:00.10 |
30 |
4 |
Cedric Tschirner |
2001 |
|
WERNIGEROD |
|
25m |
1:00.67 |
56 |
5 |
Lucas Arumugam |
2000 |
0091AJ |
ERRITSØ |
|
25m |
1:05.30 |
61 |
6 |
Tobias Rasmussen |
1997 |
9765AR |
ERRITSØ |
|
25m |
1:06.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
592 |
1 |
Christoffer Kappel |
1999 |
9925AJ |
ST ESBJERG |
|
25m |
59.81 |
120 |
2 |
Mikkel Juhl Schmidt |
2001 |
|
RØDDING |
|
25m |
59.58 |
36 |
3 |
Christian Lippold |
2001 |
|
WERNIGEROD |
|
25m |
58.71 |
231 |
4 |
Frederik Moje |
1999 |
292593 |
ROTWEIß |
|
25m |
58.89 |
333 |
5 |
Michael Stille |
2002 |
|
TUREBERG |
|
25m |
59.66 |
184 |
6 |
Christopher Kiss |
1999 |
9935AJ |
HERLEV |
|
25m |
59.96 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
26 |
1 |
Justus Rau |
2003 |
|
WERNIGEROD |
|
25m |
58.46 |
549 |
2 |
Andreas H. Paulsen |
2000 |
0087AF |
WEST SWIM |
|
25m |
56.46 |
524 |
3 |
Jonas Spangaard |
1997 |
9767AP |
PINGVINEN |
|
25m |
56.19 |
429 |
4 |
Per Alva Bielenberg |
2001 |
286779 |
SV NEPTUN |
|
25m |
56.22 |
430 |
5 |
Marc Boyens |
2000 |
295079 |
SV NEPTUN |
|
25m |
56.74 |
86 |
6 |
Mikkel Neergaard |
1999 |
9971AI |
SK-SYD |
|
25m |
58.65 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
35 |
1 |
Jan-Oliver Erdmann |
2002 |
|
WERNIGEROD |
|
25m |
56.09 |
156 |
2 |
Paul Spiller |
2001 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
55.73 |
263 |
3 |
Richard Vincent Friedel |
2002 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
55.00 |
554 |
4 |
Mikkel Sandberg Andersen |
1998 |
9801AR |
WEST SWIM |
|
25m |
55.14 |
422 |
5 |
Oscar Palmqvist |
2000 |
AF9300 |
SK TRITON |
|
25m |
55.83 |
415 |
6 |
Erik af Klinteberg |
2000 |
AB2700 |
SK TRITON |
|
25m |
56.19 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
166 |
1 |
Lasse Bielke |
2002 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
55.00 |
402 |
2 |
Jan Niklas Kascha |
2000 |
|
SV ROTATIO |
|
25m |
54.48 |
343 |
3 |
Niclas Kopf |
2001 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
54.13 |
180 |
4 |
Victor Bendix Beiter |
2001 |
0113AG |
HERLEV |
|
25m |
54.27 |
438 |
5 |
Paul Sievers |
2001 |
280781 |
SV NEPTUN |
|
25m |
54.68 |
167 |
6 |
Fiete Plath |
2003 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
55.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
214 |
1 |
Benjamin Streifeneder |
1997 |
|
SC PHÖNIX |
|
25m |
53.88 |
169 |
2 |
Andreas Wilson |
1999 |
AC9799 |
SÖSDALA SS |
|
25m |
53.16 |
490 |
3 |
Oliver Phil Langsted |
1999 |
9925AO |
SVENDBORG |
|
25m |
52.54 |
237 |
4 |
Etienne Weinbach |
2002 |
289832 |
ROTWEIß |
|
25m |
53.14 |
159 |
5 |
Lukas Tiede |
2001 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
53.41 |
213 |
6 |
Jesko Witt |
1999 |
|
SC PHÖNIX |
|
25m |
53.96 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
261 |
1 |
Marc Strauch |
1999 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
52.50 |
530 |
2 |
Daniel Labuschagne |
1999 |
9969AL |
PINGVINEN |
|
25m |
52.44 |
274 |
3 |
Yassin Kugler |
2001 |
264266 |
EIDELTSTED |
|
25m |
51.27 |
556 |
4 |
Christian Kaul |
1998 |
9859AI |
WEST SWIM |
|
25m |
52.23 |
260 |
5 |
Ron Schallenberg |
2000 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
52.50 |
266 |
6 |
Lennart Piechnick |
2002 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
52.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
171 |
1 |
Maximilian Jahnke |
1998 |
AS2198 |
SÖSDALA SS |
|
25m |
51.03 |
146 |
2 |
Ben Hahn |
2001 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
50.92 |
569 |
3 |
Felix Schenk |
2001 |
|
RATHENOW |
|
25m |
50.13 |
145 |
4 |
Ole Reichardt |
2001 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
50.48 |
43 |
5 |
Patrick Limburg |
1999 |
296531 |
PREETZER |
|
25m |
51.00 |
416 |
6 |
Samuel Kvist |
2000 |
AB0700 |
SK TRITON |
|
25m |
51.08 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
250 |
1 |
Benjamin Biel |
2000 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
50.00 |
570 |
2 |
Lucas Schenk |
2001 |
|
RATHENOW |
|
25m |
49.81 |
240 |
3 |
Jasper Arends |
2000 |
0001529 |
WAALSTROOM |
|
25m |
49.80 |
467 |
4 |
Nikolaj Isdahl |
1999 |
9957AF |
ODDER |
|
25m |
49.81 |
637 |
5 |
Tilmann Schmidt |
1999 |
|
ESV FRANKF |
|
25m |
49.90 |
258 |
6 |
Kilian Reichmann |
2001 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
50.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
482 |
1 |
Theis Vibskov Kristensen |
1998 |
9885AO |
SVENDBORG |
|
25m |
49.41 |
439 |
2 |
Bennet Weiß |
2000 |
280860 |
SV NEPTUN |
|
25m |
49.26 |
150 |
3 |
Ricco Luers |
2000 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
49.00 |
149 |
4 |
Joshua Berles |
2001 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
49.20 |
389 |
5 |
Stanislav Soputniak |
1998 |
257939 |
SCHWERIN |
|
25m |
49.39 |
437 |
6 |
Gero Sievers |
1999 |
280780 |
SV NEPTUN |
|
25m |
49.70 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
229 |
1 |
Joey Ketzscher |
1998 |
257517 |
ROTWEIß |
|
25m |
48.68 |
356 |
2 |
Ivo Mix |
2000 |
|
KLAUSDORF |
|
25m |
48.43 |
339 |
3 |
Levin Rensch |
2001 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
48.14 |
411 |
4 |
Alexander Cummings |
1997 |
AE3397 |
SK TRITON |
|
25m |
48.41 |
342 |
5 |
Paul Nolte |
2001 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
48.64 |
4 |
6 |
Paul Böttcher |
2001 |
|
BERLINER |
|
25m |
48.93 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
144 |
1 |
Jonas Neumann |
2001 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
47.90 |
60 |
2 |
Frederik Rasmussen |
1997 |
9749AM |
ERRITSØ |
|
25m |
47.57 |
271 |
3 |
Arne Behnfeldt |
1998 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
47.50 |
255 |
4 |
Erik Jensen |
1999 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
47.50 |
583 |
5 |
Anes Jahic |
1998 |
9893AO |
ST ESBJERG |
|
25m |
47.71 |
90 |
6 |
Mathias Edvardsen |
1998 |
9869AH |
NAKSKOV |
|
25m |
48.11 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
128 |
1 |
Tobias Hennig |
1997 |
|
SCHÖNEBECK |
|
25m |
46.98 |
341 |
2 |
Hannes Jakubczyk |
2001 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
46.25 |
273 |
3 |
Patrick Elvers |
2000 |
242180 |
EIDELTSTED |
|
25m |
45.81 |
252 |
4 |
Friedrich Eckert |
2000 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
46.00 |
162 |
5 |
Tom Hahn |
1999 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
46.41 |
130 |
6 |
Phillip Sens |
1997 |
|
SCHÖNEBECK |
|
25m |
47.03 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
158 |
1 |
Simon Strauß |
2000 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
45.70 |
137 |
2 |
Rune Dirk Willén |
1998 |
9823AN |
SØLLERØD |
|
25m |
45.50 |
651 |
3 |
Niclas Franke |
1998 |
|
ESV FRANKF |
|
25m |
45.40 |
247 |
4 |
Simon Nørgård |
1997 |
|
GRINDSTED |
|
25m |
45.45 |
13 |
5 |
Sören Förster |
2000 |
|
BERLINER |
|
25m |
45.52 |
170 |
6 |
Felix Jahnke |
1998 |
AF9598 |
SÖSDALA SS |
|
25m |
45.77 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
157 |
1 |
Hubert Stövesand |
2000 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
45.36 |
164 |
2 |
Arthur Manuilovich |
1998 |
|
ROSTOCK |
|
25m |
45.14 |
3 |
3 |
Dominik Berisha |
2000 |
|
BERLINER |
|
25m |
44.98 |
405 |
4 |
Buzon Daniel |
2000 |
|
WANKAN |
|
25m |
45.08 |
101 |
5 |
Frederik Bruun Nielsen |
1999 |
9907AF |
NAKSKOV |
|
25m |
45.17 |
446 |
6 |
Christian W. Hansen |
1997 |
|
ODDER |
|
25m |
45.36 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
648 |
1 |
Dominique Renné |
2000 |
|
ESV FRANKF |
|
25m |
44.70 |
640 |
2 |
Tim Julian Steinhorst |
2000 |
|
ESV FRANKF |
|
25m |
44.60 |
435 |
3 |
Vincent Radach |
1999 |
255252 |
SV NEPTUN |
|
25m |
44.42 |
355 |
4 |
Fabian Braun |
1999 |
|
KLAUSDORF |
|
25m |
44.56 |
222 |
5 |
Bosse Feddersen |
1997 |
237730 |
ROTWEIß |
|
25m |
44.65 |
362 |
6 |
Christian Boger |
1998 |
249794 |
KALTENKIRC |
|
25m |
44.95 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
384 |
1 |
Steffen Deutsch |
1998 |
210800 |
SCHWERIN |
|
25m |
44.28 |
310 |
2 |
Eric Schneider |
1999 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
44.21 |
317 |
3 |
Florian Kuß |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
44.10 |
412 |
4 |
Rasmus Ericsson |
1998 |
AB4198 |
SK TRITON |
|
25m |
44.16 |
558 |
5 |
Jonas Bruun Sleiman |
1998 |
9807AD |
WEST SWIM |
|
25m |
44.24 |
649 |
6 |
Alexander Müller |
2000 |
|
ESV FRANKF |
|
25m |
44.30 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
248 |
1 |
Daniel Søndergaard |
1997 |
|
GRINDSTED |
|
25m |
43.98 |
596 |
2 |
Rares Oprescu |
1999 |
9965AN |
ST ESBJERG |
|
25m |
43.88 |
131 |
3 |
Dustin Dich |
1997 |
|
SCHÖNEBECK |
|
25m |
43.25 |
105 |
4 |
Lukas Glasewald |
2000 |
|
SV HALLE |
|
25m |
43.70 |
449 |
5 |
Mark Simonsen |
1997 |
9719AH |
ODDER |
|
25m |
43.97 |
346 |
6 |
Daniel Furman |
1999 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
44.09 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
17 |
1 |
Elias Richter |
1999 |
|
BERLINER |
|
25m |
42.97 |
654 |
2 |
Julian Wolf |
1997 |
|
ESV FRANKF |
|
25m |
42.30 |
400 |
3 |
Wassili Kuhn |
1999 |
259594 |
POTSDAMER |
|
25m |
42.20 |
378 |
4 |
Luke Töpfer |
1999 |
261850 |
SCHWERIN |
|
25m |
42.25 |
655 |
5 |
Julian Thomas |
1997 |
|
ESV FRANKF |
|
25m |
42.60 |
307 |
6 |
Georg Schulze |
1997 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
43.14 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
361 |
1 |
Daniel Matthiesen |
1997 |
|
SKÆRBÆK |
|
25m |
42.17 |
281 |
2 |
Pascal Engel |
1997 |
238718 |
EIDELTSTED |
|
25m |
41.90 |
318 |
3 |
Max Fiedler |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
41.83 |
228 |
4 |
Jeffrey Ketzscher |
1998 |
257516 |
ROTWEIß |
|
25m |
41.89 |
129 |
5 |
Till Assmann |
1998 |
|
SCHÖNEBECK |
|
25m |
42.04 |
191 |
6 |
Fin Seydlitz |
1997 |
|
MTV HEIDE |
|
25m |
42.19 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
481 |
1 |
Ólafur Sigurðsson |
1999 |
160699-2649 |
SH ICELAND |
|
25m |
41.06 |
280 |
2 |
Lars Donath |
1998 |
181833 |
EIDELTSTED |
|
25m |
40.75 |
347 |
3 |
Nico Faßhauer |
1998 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
40.42 |
302 |
4 |
Felix Habl |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
40.49 |
296 |
5 |
Pit Zimmermann |
1997 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
40.87 |
441 |
6 |
Mads Berndt |
1998 |
243039 |
SV NEPTUN |
|
25m |
41.74 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
370 |
1 |
Tim Krüger |
2000 |
239145 |
SCHWERIN |
|
25m |
40.07 |
329 |
2 |
Henning Janßen |
1998 |
213786 |
MECKELFELD |
|
25m |
39.87 |
584 |
3 |
Frederik Knudsen |
1998 |
9811AN |
ST ESBJERG |
|
25m |
39.80 |
386 |
4 |
Marvin Kollrich |
1998 |
215020 |
SCHWERIN |
|
25m |
39.86 |
59 |
5 |
Jacob Jensen |
1998 |
9857AK |
ERRITSØ |
|
25m |
39.87 |
555 |
6 |
Nicolai Grene |
1998 |
9885AE |
WEST SWIM |
|
25m |
40.12 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
20 |
1 |
Yannic Lange |
1997 |
|
BERLINER |
|
25m |
39.26 |
58 |
2 |
Nikolaj Borup |
1997 |
9743AI |
ERRITSØ |
|
25m |
38.21 |
177 |
3 |
Lasse Brock |
1997 |
9717AB |
HERLEV |
|
25m |
35.89 |
190 |
4 |
Janne Lahrssen |
1997 |
|
WESSELBURE |
|
25m |
36.25 |
351 |
5 |
Alexander Reppin |
1997 |
|
HALLE-NEUS |
|
25m |
38.89 |
297 |
6 |
Maxim Davydytchev |
1997 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
39.74 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
653 |
1 |
Johann-Ludwig Herzog |
1999 |
|
ESV FRANKF |
|
25m |
39.10 |
403 |
2 |
Sebastian Engel |
1997 |
|
UETERSEN |
|
25m |
37.60 |
580 |
3 |
Paul Wohlrabe |
1997 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
35.51 |
582 |
4 |
Kristian Hermiz |
1998 |
9803AF |
ST ESBJERG |
|
25m |
36.16 |
587 |
5 |
Casper Eickhardt |
1999 |
9921AJ |
ST ESBJERG |
|
25m |
38.43 |
557 |
6 |
Simon Lundby Pedersen |
1998 |
9813AB |
WEST SWIM |
|
25m |
39.70 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
245 |
1 |
Frederik Knudsen |
1997 |
|
GRINDSTED |
|
25m |
39.07 |
305 |
2 |
Richard Maywald |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
37.00 |
385 |
3 |
Lars Andre Großmann |
1997 |
178776 |
SCHWERIN |
|
25m |
35.36 |
270 |
4 |
Franz Schmidt |
1997 |
|
KSV NEPTUN |
|
25m |
36.00 |
18 |
5 |
Nic Wetzel |
1998 |
|
BERLINER |
|
25m |
38.39 |
363 |
6 |
Frederic Boger |
1997 |
249791 |
KALTENKIRC |
|
25m |
39.69 |
Generated by WinGrodan 1.18.26 |
Print Date |
01 June 2011 |
Licensed to: West Swim Esbjerg |
Print Time |
19:03 |
|