Program för Rollot 2011
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Laji 3, 200m Sekauinti P12 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Ilm.aika | Tila |
1 | Alitalo Eetu | 1999 | Cetus | 99A732 | 50 m | 2:46.41 | |
2 | Nieminen Alex | 1999 | LaUS | 99A039 | 50 m | 2:49.64 | |
3 | Lindberg Peik | 1999 | ÅSK | 99A134 | 50 m | 2:50.72 | |
4 | Ojakippola Jere | 1999 | ViesU | 99A452 | 50 m | 2:51.46 | |
5 | Aho Jonni | 1999 | Gladius | 99A002 | 50 m | 2:52.98 | |
6 | Kuusisto Elias | 1999 | AUi | 99A373 | 50 m | 2:55.90 | |
7 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 99A384 | 50 m | 2:56.41 | |
8 | Suominen Wilhelm | 1999 | ÅSK | 99A027 | 50 m | 2:57.40 | |
9 | Pullinen Jasper | 1999 | RiUS | 99A036 | 50 m | 2:57.87 | |
10 | Tuominen Markus | 1999 | LrU | 99A217 | 50 m | 2:58.67 | |
11 | Laakkonen Saku | 1999 | VanVe | 99A326 | 50 m | 2:59.43 | |
12 | Saari Tuomas | 1999 | ViesU | 99A453 | 50 m | 3:01.64 | |
13 | Kyyrä Henri | 1999 | VanVe | 99A179 | 50 m | 3:01.73 | |
14 | Nikula Eero | 1999 | HK | 99A402 | 50 m | 3:01.82 | |
15 | Tollander Anton | 1999 | RiUS | 99A018 | 50 m | 3:02.59 | |
16 | Kaarlenkaski Verneri | 1999 | TaUS | 99A192 | 50 m | 3:03.28 | |
17 | Kujala Rasmus | 1999 | RiUS | 99A190 | 50 m | 3:03.34 | |
18 | Rissanen Rami | 1999 | KU | 99A292 | 50 m | 3:04.45 | |
19 | Seppänen Kaarlo | 1999 | HSS | 99A225 | 50 m | 3:04.66 | |
20 | Nardo Enrico di | 1999 | UiKaa | 99A592 | 50 m | 3:05.14 | |
21 | Kaikkonen Juho | 1999 | OuLo | 99A112 | 50 m | 3:05.82 | |
22 | Urhemaa Juho | 1999 | TaUS | 99A081 | 50 m | 3:06.06 | |
23 | Eiserbeck Roope | 1999 | JoUS | 99A294 | 50 m | 3:06.56 | |
24 | Somero Atte | 1999 | LaUS | 99A522 | 50 m | 3:06.74 | |
25 | Kallinen Konsta | 1999 | OuLo | 99A049 | 50 m | 3:06.83 | |
26 | Tiihonen Elias | 1999 | HSS | 99A560 | 50 m | 3:08.24 | |
27 | Aaltonen Joni | 1999 | ÅSK | 99A380 | 50 m | 3:09.98 | |
28 | Laatikainen Juho | 1999 | SCV | 99A790 | 50 m | 3:10.12 | |
29 | Pitkänen Jesperi | 1999 | KuUS | 99A062 | 50 m | 3:11.85 | |
30 | Rantala Joel | 1999 | RaisU | 99A755 | 50 m | 3:12.05 | |
31 | Lieto Valtteri | 1999 | OUS | 99A142 | 50 m | 3:12.64 | |
32 | Tuomi Keigo | 1999 | PUS | 99A793 | 50 m | 3:13.04 | |
33 | Heino Akseli | 1999 | ÅSK | 99A110 | 50 m | 3:13.10 | |
34 | Koskinen Veeti | 1999 | LaUS | 99A481 | 50 m | 3:13.50 | |
35 | Paavola Sakari | 1999 | IU | 99A037 | 50 m | 3:13.90 | |
36 | Kokko Jaakko | 1999 | TaUS | 99A480 | 50 m | 3:14.63 | |
37 | Nurmi Miika | 1999 | VUS-VSS | 99A464 | 50 m | 3:14.99 | |
38 | Strömberg Jan | 1999 | Cetus | 99A519 | 50 m | 3:15.01 | |
39 | Kaasinen Santeri | 1999 | TaTU | 99A119 | 50 m | 3:15.75 | |
40 | Hukka Eelis | 1999 | SCR | 99A687 | 50 m | 3:16.44 | |
41 | Joki Aaron | 1999 | VUS-VSS | 99A428 | 50 m | 3:16.56 | |
42 | Kilponen Joni | 1999 | HäUS | 99A383 | 50 m | 3:16.90 | |
43 | Kinnala Ville | 1999 | UiKaa | 99A074 | 50 m | 3:18.77 | |
44 | Kaukonen Leevi | 1999 | HSS | 99A221 | 50 m | 3:18.82 | |
45 | Kerttula Jere | 1999 | OUS | 99A245 | 50 m | 3:19.13 | |
46 | Eerola Aapo | 1999 | TaTU | 99A042 | 50 m | 3:19.42 | |
47 | Seppä Iiro | 1999 | ÅSK | 99A624 | 50 m | 3:20.80 | |
48 | Kilpeläinen Väinö | 1999 | TaTU | 99A050 | 50 m | 3:21.05 | |
49 | Soukola Elias | 1999 | JUK | 99A759 | 50 m | 3:21.11 | |
50 | Hilaja Joonas | 1999 | PTU | 99A478 | 50 m | 3:21.92 | |
51 | Seppä Otto | 1999 | RiUS | 99A506 | 50 m | 3:23.13 | |
52 | Mettälä Santeri | 1999 | UKK | 99A913 | 50 m | 3:23.58 | |
53 | Sipola Akseli | 1999 | UKK | 99A662 | 50 m | 3:23.59 | |
54 | Korhonen Vili | 1999 | VaU | 99A022 | 50 m | 3:24.50 | |
55 | Nylander Samu | 1999 | NumKis | 99A432 | 50 m | 3:25.56 | |
56 | Kiho Arttu | 1999 | KU | 99A629 | 50 m | 3:26.23 | |
57 | Siipola Jaakko | 1999 | ÅSK | 99A388 | 50 m | 3:26.25 | |
58 | Verbitski Erik | 1999 | LaUS | 99A286 | 50 m | 3:26.33 | |
59 | Ylitervo Aukusti | 1999 | OuLo | 99A363 | 50 m | 3:26.71 | |
60 | Mattila Verneri | 1999 | ORCA | 99A177 | 50 m | 3:27.39 | |
61 | Durmanov Andrei | 1999 | LaUS | 99A600 | 50 m | 3:27.90 | |
62 | Klemola Alex | 1999 | ORCA | 99A247 | 50 m | 3:27.98 | |
63 | Mazanikov Ivan | 1999 | LaUS | 99A512 | 50 m | 3:28.91 | |
64 | Ahjosaari Eetu | 1999 | AUi | 99A921 | 50 m | 3:29.54 | |
65 | Kallama Otto | 1999 | KU | 99A630 | 50 m | 3:30.32 | |
66 | Nyman Eetu | 1999 | VeUS | 99A620 | 50 m | 3:30.94 | |
67 | Syrjä Tarmo | 1999 | TaUS | 99A526 | 50 m | 3:31.28 | |
68 | Herlevi Tuomas | 1999 | HSS | 99A409 | 50 m | 3:32.14 | |
69 | Paananen Kasperi | 1999 | Cetus | 99A541 | 50 m | 3:32.21 | |
70 | Heräjärvi Werner | 1999 | JIlves | 99A844 | 50 m | 3:32.55 | |
71 | Lehtinen Antti | 1999 | Cetus | 99A730 | 50 m | 3:32.93 | |
72 | Varga Daniel | 1999 | TaUS | 99A802 | 50 m | 3:34.49 | |
73 | Hanski Emil | 1999 | ÅSK | 99A145 | 50 m | 3:34.60 | |
74 | Karjalainen Mathias | 1999 | VUS-VSS | 99A348 | 50 m | 3:34.87 | |
Tekijä: WinGrodan 1.18.26 | Tulostuspäivämäärä | 03 kesäkuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:15 |