Ohjelma Rollot 2011
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantai-ilta
Laji 11, 50m Perhosuinti T11 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Ilm.aika | Tila |
1 | Lampi Jenni | 2000 | SWIM | 00A178 | 50 m | 34.48 | |
2 | Kalenius Lyydia | 2000 | Cetus | 00A252 | 50 m | 36.73 | |
3 | Reini Iida | 2000 | AUi | 00A567 | 50 m | 37.38 | |
4 | Hellsten Olivia | 2000 | HSS | 00A064 | 50 m | 37.87 | |
5 | Lumio Ella | 2000 | Koovee | 00A159 | 50 m | 38.29 | |
6 | Ollila Lotta-Maria | 2000 | UKK | 00A395 | 50 m | 38.54 | |
7 | Aalto Ella | 2000 | Cetus | 00A232 | 50 m | 38.84 | |
8 | Heinola Nea-Amanda | 2000 | NumKis | 00A310 | 50 m | 38.87 | |
9 | Lillman Essi-Maria | 2000 | LaUS | 00A057 | 50 m | 39.16 | |
10 | Kurth Sara | 2000 | SCR | 00A026 | 50 m | 39.66 | |
11 | Saarikko Ella | 2000 | LaUS | 00A369 | 50 m | 39.79 | |
12 | Koiranen Iida | 2000 | HSS | 00A143 | 50 m | 39.81 | |
13 | Salminen Fiia | 2000 | TaUS | 00A286 | 50 m | 40.54 | |
14 | Pulkkinen Kaisa | 2000 | TorUS | 00A227 | 50 m | 40.81 | |
15 | Karinkanta Annika | 2000 | TaUS | 00A300 | 50 m | 40.84 | |
16 | Roman Vilma | 2000 | AUi | 00A592 | 50 m | 40.88 | |
17 | Tahvanainen Anna | 2000 | RiUS | 00A313 | 50 m | 41.12 | |
18 | Penttinen Roosa | 2000 | LaUS | 00A033 | 50 m | 41.19 | |
19 | Sahla Anni | 2000 | VanVe | 00A001 | 50 m | 41.20 | |
20 | Turunen Roza | 2000 | RiUS | 00A055 | 50 m | 41.75 | |
21 | Perätalo Reetta-Maija | 2000 | OU-73 | 00A182 | 50 m | 41.98 | |
22 | Blomroos Henna | 2000 | RaUS | 00A207 | 50 m | 42.01 | |
23 | Wahlstedt Veronica | 2000 | SGR | 00A175 | 50 m | 42.01 | |
24 | Leinonen Veera | 2000 | KemTU | 00A100 | 50 m | 42.15 | |
25 | Pesonen Fanny | 2000 | OU-73 | 00A061 | 50 m | 42.18 | |
26 | Rautio Ella | 2000 | MiUS | 00A258 | 50 m | 42.19 | |
27 | Lappi Roosa | 2000 | ORCA | 00A549 | 50 m | 42.22 | |
28 | Aaltomaa Milka | 2000 | OU-73 | 00A016 | 50 m | 42.33 | |
29 | Sinivuori Unna | 2000 | SWIM | 00A260 | 50 m | 42.33 | |
30 | Turpeinen Annika | 2000 | HAHE | 00A609 | 50 m | 42.35 | |
31 | Merenluoto Kristiina | 2000 | AUi | 00A122 | 50 m | 42.56 | |
32 | Peltomäki Wilma | 2000 | VUS-VSS | 00A205 | 50 m | 42.70 | |
33 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 00A030 | 50 m | 43.44 | |
34 | Latva-Pirilä Julia | 2000 | VUS-VSS | 00A145 | 50 m | 43.60 | |
35 | Saari Amanda | 2000 | TaTU | 00A531 | 50 m | 43.64 | |
36 | Kuitunen Sanni | 2000 | SiHy | 00A128 | 50 m | 43.71 | |
37 | Häkkinen Sara | 2000 | SiHy | 00A202 | 50 m | 43.90 | |
38 | Rautiainen Emmiina | 2000 | TaUS | 00A257 | 50 m | 43.95 | |
39 | Keränen Sonja | 2000 | SCN | 00A471 | 50 m | 43.99 | |
40 | Markkinen Tinka | 2000 | NoPy | 00A510 | 50 m | 44.03 | |
41 | Kajander Viivi | 2000 | LaUS | 00A255 | 50 m | 44.09 | |
42 | Hämäläinen Aino | 2000 | LaUS | 00A469 | 50 m | 44.12 | |
43 | Äkkinen Petra | 2000 | VUS-VSS | 00A150 | 50 m | 44.32 | |
44 | Ketola Erika | 2000 | HSS | 00A124 | 50 m | 44.41 | |
45 | Kattilakoski Erika | 2000 | NumKis | 00A372 | 50 m | 44.45 | |
46 | Tuominen Marie | 2000 | Poseidon | 00A291 | 50 m | 44.79 | |
47 | Konkka Ida | 2000 | ÅSK | 00A573 | 50 m | 44.81 | |
48 | Kuusniemi-Fishwick Millie | 2000 | HSS | 00A428 | 50 m | 44.86 | |
49 | Peltonen Pinja | 2000 | NumKis | 00A046 | 50 m | 44.90 | |
50 | Karinkanta Elina | 2000 | TaUS | 00A304 | 50 m | 44.99 | |
51 | Grönvall Fanny | 2000 | TaUS | 00A574 | 50 m | 45.08 | |
52 | Hankonen Inkeri | 2000 | HSS | 00A063 | 50 m | 45.36 | |
53 | Kölhi Emmi | 2000 | Octopus | 00A281 | 50 m | 45.37 | |
54 | Kangas-Kärki Henni | 2000 | SGR | 00A462 | 50 m | 45.47 | |
55 | Puuska Jenna | 2000 | TaTU | 00A213 | 50 m | 45.52 | |
56 | Hekkala Mari | 2000 | OUS | 00A082 | 50 m | 45.56 | |
57 | Jyrälä Katariina | 2000 | OU-73 | 00A062 | 50 m | 45.61 | |
58 | Rilla Taru | 2000 | HäUS | 00A333 | 50 m | 45.78 | |
59 | Tarnanen Mira | 2000 | RiUS | 00A054 | 50 m | 46.01 | |
60 | Salmela Kirsi | 2000 | KuUS | 00A718 | 50 m | 46.27 | |
61 | Sarasvirta Maria | 2000 | EuraST | 00A134 | 50 m | 46.30 | |
62 | Korpi Katriina | 2000 | OuLo | 00A190 | 50 m | 46.48 | |
63 | Vesterbacka Maria | 2000 | Koovee | 00A113 | 50 m | 46.55 | |
64 | Rantamäki Emmi | 2000 | PoPy | 00A200 | 50 m | 46.70 | |
65 | Leppä Emma | 2000 | KoU | 00A562 | 50 m | 46.81 | |
66 | Hartman Emma-Sofia | 2000 | SiWa | 00A123 | 50 m | 46.83 | |
67 | Kulju Unna | 2000 | KemUS | 00A067 | 50 m | 46.93 | |
Tekijä: WinGrodan 1.18.26 | Tulostuspäivämäärä | 03 kesäkuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:15 |