Program för Luna Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 44
|
Tävling |
Luna Cup 2011 |
|
Utskriftsdatum |
11 september 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Alingsås |
|
Utskriftstid |
08:19 |
|
|
Arrangör |
Alingsås Sim- och Liv |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 september 2011 |
|
|
|
|
Gren 44, 100m Bröstsim Fl 11-14år |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
169 |
2 |
Emma Flärdh |
1998 |
BG0498 |
POSEIDON |
|
25m |
2:12.82 |
266 |
3 |
Jouline Svensson |
1999 |
BJ2899 |
VARBERG |
|
50m |
2:02.09 |
305 |
4 |
Leah Rowlands |
2000 |
|
ALINGSÅS |
|
25m |
2:11.77 |
220 |
5 |
Emma Lundgren |
2000 |
AG7400 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
192 |
1 |
Julia Lindqvist |
1999 |
BC9899 |
SK ALINGSÅ |
|
25m |
1:57.14 |
237 |
2 |
Tilda Conradsson |
1999 |
AZ7499 |
VARBERG |
|
50m |
1:55.47 |
276 |
3 |
Ebba Elander |
1997 |
AE1697 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:52.47 |
194 |
4 |
Anna Persson |
2000 |
AE9800 |
SK ALINGSÅ |
|
25m |
1:54.89 |
12 |
5 |
Kristina Burman |
1999 |
|
ALINGSÅS |
|
25m |
1:55.90 |
302 |
6 |
Jelka Feldhusen |
1998 |
BL8298 |
VARBERG |
|
25m |
1:57.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
253 |
1 |
Anna Kvarfordt |
1998 |
AM6898 |
VARBERG |
|
25m |
1:49.88 |
17 |
2 |
Amanda Henriksson |
2000 |
AS9400 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:48.10 |
167 |
3 |
Hanna Andersson |
1998 |
BB3898 |
POSEIDON |
|
25m |
1:47.39 |
82 |
4 |
Julia Rosebrink |
2000 |
AO1200 |
KARLSBORG |
|
50m |
1:47.97 |
54 |
5 |
Emelie Melin |
2000 |
AK9600 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:48.96 |
219 |
6 |
Amanda Kullander |
1999 |
AS1699 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:51.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
164 |
1 |
Elin Melin |
2000 |
AB4800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:44.94 |
289 |
2 |
Julia Landberg |
1999 |
AD8499 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:43.50 |
260 |
3 |
Matilda Pettersson |
1999 |
AK6699 |
VARBERG |
|
25m |
1:43.00 |
277 |
4 |
Fanny Elingfors |
1998 |
AU8298 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:43.49 |
243 |
5 |
Ebba Hultgren |
2000 |
AL8400 |
VARBERG |
|
25m |
1:44.10 |
162 |
6 |
Rebecka Östlund |
1999 |
AE9899 |
POSEIDON |
|
25m |
1:45.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
166 |
1 |
Jessica Andersson |
1997 |
AJ3497 |
POSEIDON |
|
25m |
1:42.63 |
14 |
2 |
Emma Dimitriou Sagré |
1999 |
AO4699 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:41.43 |
32 |
3 |
Emma Tegstam |
1998 |
BF6698 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:39.98 |
202 |
4 |
Alice Palmkvist |
2000 |
AE9200 |
SKENE SIM |
|
25m |
1:40.51 |
56 |
5 |
Linea Holström |
2000 |
AC4600 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:41.65 |
57 |
6 |
Emma Helgesson |
1997 |
AX8897 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:42.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
190 |
1 |
Louise Hallkvist |
1999 |
AE0299 |
SK ALINGSÅ |
|
25m |
1:39.71 |
217 |
2 |
Isabelle Jern |
1998 |
AU8498 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:39.53 |
168 |
3 |
Lula Mccaughey |
1998 |
AV7498 |
POSEIDON |
|
25m |
1:38.46 |
52 |
4 |
Hanna Thomas |
1997 |
AI3297 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:38.59 |
224 |
5 |
Erica Staflund |
1999 |
AC9699 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:39.63 |
193 |
6 |
Sanna Lygnestrand |
1999 |
AG5499 |
SK ALINGSÅ |
|
25m |
1:39.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
79 |
1 |
Camilla Ullberg |
1997 |
AS6497 |
FALKÖPING |
|
25m |
1:38.13 |
55 |
2 |
Linnéa Fahlberg |
1998 |
AC5898 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:37.29 |
53 |
3 |
Tilda Öman |
2000 |
AI7200 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:35.69 |
211 |
4 |
Moa Ericsson |
1997 |
AJ8297 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:36.87 |
191 |
5 |
Matilda Hermansson |
1999 |
AF1299 |
SK ALINGSÅ |
|
25m |
1:37.50 |
49 |
6 |
Emma Dubo |
1999 |
AC5299 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:38.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
42 |
1 |
Fanny Johansson |
1999 |
AY0699 |
ÅSUNDEN |
|
25m |
1:35.60 |
244 |
2 |
Astrid Hörbäck |
1997 |
AE7697 |
VARBERG |
|
25m |
1:34.81 |
284 |
3 |
Malin Homman |
1999 |
AU4499 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:33.77 |
72 |
4 |
Matilda Holström |
1998 |
AP9498 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:34.36 |
231 |
5 |
Benedicte Balslev |
1997 |
AZ2297 |
VARBERG |
|
25m |
1:34.96 |
280 |
6 |
Evelina Gustavsson |
1998 |
AD5598 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:35.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
239 |
1 |
Linnea Dunberg |
2000 |
AE8200 |
VARBERG |
|
50m |
1:30.79 |
226 |
2 |
Elise Wallén |
1998 |
AN1298 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:28.86 |
7 |
3 |
Fu Yiran |
1997 |
|
NANJING |
|
25m |
1:13.00 |
248 |
4 |
Josefine Karlsson |
1997 |
AU1897 |
VARBERG |
|
25m |
1:22.05 |
292 |
5 |
Ebba Petersson |
1998 |
AP7898 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:30.68 |
195 |
6 |
Maja Persson |
1998 |
AK6898 |
SK ALINGSÅ |
|
25m |
1:32.91 |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 |
Utskriftsdatum |
11 september 2011 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
08:19 |
|