Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 39
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
02 oktober 2011 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
08:45 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 oktober 2011 |
|
|
|
|
Løb 39, 100m Medley Damer |
Finaler (14) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
257 |
3 |
Mathilde Haenschke |
2002 |
0266AD |
TUNE |
|
25m |
2:46.29 |
265 |
4 |
Julie S. S. Mortensen |
2002 |
0264AD |
TUNE |
|
25m |
2:26.05 |
256 |
5 |
Olivia Foltmar-Michaelsen |
2001 |
0154AJ |
TUNE |
|
25m |
2:40.30 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
396 |
1 |
Camille Bøcher |
1999 |
9902AW |
NÆSTVED |
|
25m |
2:23.97 |
423 |
2 |
Julie Schytz Ritter |
2000 |
0092AV |
NÆSTVED |
|
25m |
2:19.29 |
260 |
3 |
Lærke Knak |
2002 |
0262AJ |
TUNE |
|
25m |
2:12.00 |
478 |
4 |
Kaya Fjeldsted Kristensen |
2002 |
0232AJ |
ROSKILDE |
|
25m |
2:10.00 |
238 |
5 |
Sofia Levisen |
2002 |
0258AE |
ISHØJ |
|
25m |
2:10.00 |
243 |
6 |
Laura Zilstorff |
2002 |
0298AD |
ISHØJ |
|
25m |
2:15.55 |
475 |
7 |
Marie Johnbeck |
2002 |
0202AF |
ROSKILDE |
|
25m |
2:20.00 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
263 |
1 |
Mette S. Køhler |
2001 |
0192AK |
TUNE |
|
25m |
2:06.00 |
9 |
2 |
Alberte Andersen |
2001 |
0174AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:59.61 |
297 |
3 |
Camilla Andersen |
2001 |
0168AK |
ISHØJ |
|
25m |
1:55.70 |
432 |
4 |
Victoria Kappel |
2000 |
0044AC |
SOLRØD |
|
25m |
1:55.67 |
438 |
5 |
Johanne Vium-Heinesen |
2000 |
0052AW |
SOLRØD |
|
25m |
1:55.67 |
550 |
6 |
Victoria Grøn Brandelev |
2000 |
0058AK |
TRITON B |
|
25m |
1:58.28 |
311 |
7 |
Frederikke Søeborg |
2001 |
0166AI |
TUNE |
|
25m |
2:04.36 |
255 |
8 |
Nicoline Fejer |
2001 |
0116AK |
TUNE |
|
25m |
2:07.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
588 |
1 |
Line Strandby |
2001 |
0106AD |
TRITON B |
|
25m |
1:55.34 |
39 |
2 |
Mikkeline Mentz |
2001 |
0122AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:51.48 |
13 |
3 |
Mai Andersen |
2000 |
0072AS |
HOLBÆK |
|
25m |
1:49.26 |
412 |
4 |
Rikke Bæk Larsen |
2000 |
0064AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
1:48.11 |
34 |
5 |
Ingrid Jørgensen |
1999 |
9966AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:48.85 |
61 |
6 |
Julie Thaarup Wulff |
2000 |
0082AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:50.15 |
11 |
7 |
Kristhine Andersen |
2002 |
0296AA |
HOLBÆK |
|
25m |
1:55.08 |
42 |
8 |
Julie Nielsen |
1999 |
9994AN |
HOLBÆK |
|
25m |
1:55.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
306 |
1 |
Emma Andersen |
1999 |
9936AU |
TUNE |
|
25m |
1:45.47 |
310 |
2 |
Cecilie Daluiso Salmonsen |
2001 |
0108AH |
TUNE |
|
25m |
1:44.80 |
484 |
3 |
Lisa Hemme Nielsen |
2000 |
0076AH |
ROSKILDE |
|
25m |
1:43.82 |
362 |
4 |
Emma Nørgaard Wiese |
1999 |
9984AL |
SLAGELSE |
|
25m |
1:42.37 |
309 |
5 |
Vilde Schulze Matthisen |
2001 |
0176AC |
TUNE |
|
25m |
1:43.57 |
422 |
6 |
Sara Maria Pujan |
1999 |
9984AO |
NÆSTVED |
|
25m |
1:44.43 |
574 |
7 |
Josefine H. Lundstrøm |
2001 |
0158AD |
TRITON B |
|
25m |
1:45.00 |
489 |
8 |
Marie Palmqvist |
2000 |
0056AH |
ROSKILDE |
|
25m |
1:45.74 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
218 |
1 |
Malin Jönsson |
1997 |
BJ6697 |
SS IDEN |
|
25m |
1:39.85 |
41 |
2 |
Ida Maria Nielsen |
2000 |
0002AR |
HOLBÆK |
|
25m |
1:38.81 |
192 |
3 |
Amalie Irgang-Dahlin |
1999 |
9914AJ |
ISHØJ |
|
25m |
1:38.60 |
573 |
4 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
25m |
1:37.00 |
476 |
5 |
Caroline F. Jørgensen |
1997 |
9786AV |
ROSKILDE |
|
25m |
1:37.23 |
394 |
6 |
Amalie Bonnesen |
1999 |
9912AI |
NÆSTVED |
|
25m |
1:38.60 |
582 |
7 |
Line Refsgaard |
2000 |
0004AD |
TRITON B |
|
25m |
1:39.33 |
439 |
8 |
Hannah Karin Wood-Kurland |
1998 |
9866AU |
SOLRØD |
|
25m |
1:41.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
502 |
1 |
Emilie Hermann Schimming |
1999 |
9942AP |
ROSKILDE |
|
25m |
1:36.75 |
302 |
2 |
Karoline Barrett |
2002 |
0286AA |
GREVE |
|
25m |
1:36.66 |
194 |
3 |
Jasmin Boe Rasmussen |
2000 |
0006AM |
ISHØJ |
|
25m |
1:35.12 |
599 |
4 |
Josefine Brosbøl Olsen |
2001 |
0136AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:35.10 |
346 |
5 |
Daniella Thea Johansen |
2000 |
0048AP |
SLAGELSE |
|
25m |
1:35.11 |
195 |
6 |
Helena Splidt-Samuelsen |
2000 |
0062AP |
ISHØJ |
|
25m |
1:35.42 |
397 |
7 |
Caroline Bøcher |
1998 |
9866AV |
NÆSTVED |
|
25m |
1:36.74 |
598 |
8 |
Kristine Mikkelsen |
2000 |
0078AG |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:36.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
590 |
1 |
Helena Berg Wenk |
2000 |
0052AD |
TRITON B |
|
25m |
1:33.54 |
487 |
2 |
Annasofie Engtorp Olesen |
1997 |
9762AW |
ROSKILDE |
|
25m |
1:33.11 |
30 |
3 |
Emilie Høgsberg |
1999 |
9968AW |
HOLBÆK |
|
25m |
1:31.59 |
463 |
4 |
Nina Corydon-Petersen |
1999 |
9922AQ |
ROSKILDE |
|
25m |
1:30.50 |
271 |
5 |
Maria Bøjesen |
1999 |
9932AR |
ODSHERRED |
|
25m |
1:31.29 |
212 |
6 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
25m |
1:32.56 |
330 |
7 |
Katharina Lind Andersen |
1998 |
9886AR |
SLAGELSE |
|
25m |
1:33.29 |
549 |
8 |
Caroline Bengtsson |
2000 |
0024AH |
TRITON B |
|
25m |
1:34.13 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
375 |
1 |
Nadia Hansen |
1999 |
9968AQ |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:29.73 |
36 |
2 |
Cecilie Kristiansen |
1997 |
9724AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:28.96 |
409 |
3 |
Maria Caroline Krumbak |
2000 |
0064AE |
NÆSTVED |
|
25m |
1:27.15 |
52 |
4 |
Helene Qvist-Pedersen |
1998 |
9852AT |
HOLBÆK |
|
25m |
1:24.76 |
350 |
5 |
Regitse Sofie Larsen |
1997 |
9778AN |
SLAGELSE |
|
25m |
1:26.02 |
390 |
6 |
Christina Assum |
1994 |
9444AO |
NÆSTVED |
|
25m |
1:27.43 |
224 |
7 |
Emelina Ohlsson |
1999 |
AI2299 |
SS IDEN |
|
25m |
1:29.32 |
16 |
8 |
Laura Buchwald |
1998 |
9864AN |
HOLBÆK |
|
25m |
1:29.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
17 |
1 |
Karoline Bødker |
1997 |
9726AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:24.21 |
456 |
2 |
Catharina Skov Andersen |
1997 |
9758AC |
ROSKILDE |
|
25m |
1:23.17 |
600 |
3 |
Lise Norgil Damgaard |
1997 |
9746AW |
TUNE |
|
25m |
1:22.36 |
501 |
4 |
Mette Sannerud |
1997 |
9706AD |
ROSKILDE |
|
25m |
1:21.27 |
381 |
5 |
Katrine Larsen |
1996 |
9674AU |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:22.00 |
464 |
6 |
Laura Dahl |
1998 |
9824AN |
ROSKILDE |
|
25m |
1:22.73 |
597 |
7 |
Frederikke Mertins |
2000 |
0014AE |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:24.09 |
408 |
8 |
Mie Jørgensen |
1996 |
9692AG |
NÆSTVED |
|
25m |
1:24.44 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
193 |
1 |
Eva Olsen |
2000 |
0094AM |
ISHØJ |
|
25m |
1:20.54 |
221 |
2 |
Linnéa Månsson |
1996 |
AJ6296 |
SS IDEN |
|
25m |
1:19.84 |
223 |
3 |
Ella Nygren |
1996 |
BD5696 |
SS IDEN |
|
25m |
1:17.89 |
60 |
4 |
Laura Weinreich |
1998 |
9818AA |
HOLBÆK |
|
25m |
1:17.86 |
207 |
5 |
Jenny Christensson |
1996 |
BD4696 |
SS IDEN |
|
25m |
1:17.89 |
407 |
6 |
Sara Jensen |
1996 |
9684AB |
NÆSTVED |
|
25m |
1:18.42 |
504 |
7 |
Lærke Viereck |
1997 |
9754AT |
ROSKILDE |
|
25m |
1:19.85 |
420 |
8 |
Elisa Holst Nilsson |
1996 |
9604AK |
NÆSTVED |
|
25m |
1:20.86 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
222 |
1 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
1:17.15 |
315 |
2 |
Anna Hovenberg |
1995 |
AN2295 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:16.80 |
32 |
3 |
Mette Jensen |
1997 |
9724AC |
HOLBÆK |
|
25m |
1:16.56 |
19 |
4 |
Carina Christiansen |
1995 |
9584AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:16.27 |
373 |
5 |
Nicoline Paulsen |
1996 |
9654AA |
KORSØR |
|
25m |
1:16.42 |
196 |
6 |
Kristine Barrett |
1998 |
9886AB |
GREVE |
|
25m |
1:16.78 |
567 |
7 |
Louise Møller Jessen |
1997 |
9704AE |
TRITON B |
|
25m |
1:16.86 |
329 |
8 |
Amanda Glerup Andersen |
1998 |
9814AM |
SLAGELSE |
|
25m |
1:17.51 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
429 |
1 |
Emma Vilstrup |
1994 |
9446AQ |
NÆSTVED |
|
25m |
1:15.93 |
558 |
2 |
Julie-Sofie Hemdorff |
1991 |
9144AE |
TRITON B |
|
25m |
1:14.84 |
583 |
3 |
Louise G. Riget |
1995 |
9584AB |
TRITON B |
|
25m |
1:14.19 |
336 |
4 |
Karen Tanderup Hansen |
1996 |
9654AS |
SLAGELSE |
|
25m |
1:13.04 |
320 |
5 |
Elin Lundgren |
1995 |
BB1295 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:13.90 |
205 |
6 |
Cecilia Boman |
1996 |
AV3696 |
SS IDEN |
|
25m |
1:14.29 |
54 |
7 |
Majbrit Rosin |
1996 |
9628AD |
HOLBÆK |
|
25m |
1:15.41 |
566 |
8 |
Stine Raaby Jensen |
1995 |
9564AK |
TRITON B |
|
25m |
1:16.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
59 |
1 |
Emma Vanggård |
1996 |
9646AF |
HOLBÆK |
|
25m |
1:12.61 |
184 |
2 |
Emilie Beckmann |
1997 |
9778AG |
TUNE |
|
25m |
1:11.67 |
559 |
3 |
Christina Holmboe-Olesen |
1993 |
9382AJ |
TRITON B |
|
25m |
1:10.53 |
552 |
4 |
Christina Hvid Edill |
1995 |
9546AC |
TRITON B |
|
25m |
1:06.53 |
560 |
5 |
Cecilie Holten |
1996 |
9608AF |
TRITON B |
|
25m |
1:06.78 |
230 |
6 |
Petra Wennberg |
1993 |
AS2693 |
SS IDEN |
|
25m |
1:11.31 |
581 |
7 |
Anna Puggaard |
1996 |
9606AB |
TRITON B |
|
25m |
1:11.84 |
555 |
8 |
Megan Forslund Hansen |
1997 |
9702AC |
TRITON B |
|
25m |
1:13.01 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 |
Udskriftsdato |
02 oktober 2011 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:45 |
|