Program för UGP 3 - Eriksdalsbadet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 20, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 30 | Dahlberg Jonna | 1995 | SK NEPTUN | AP9895 | 25 m | 2:20.31 | |
2 | 393 | Robertsson Julia | 1995 | VÄSBY SS | AM9295 | 25 m | 2:22.12 | |
3 | 199 | Hägglund-Björklund Sara | 1995 | SÖDERTÖRN | BB3695 | 50 m | 2:25.41 | |
4 | 411 | Åkerström Emelie | 1995 | VÄSBY SS | AM6295 | 25 m | 2:26.77 | |
5 | 394 | Sjösten Emma | 1996 | VÄSBY SS | AG2496 | 25 m | 2:27.66 | |
6 | 195 | Hallman Josefin | 1995 | SÖDERTÖRN | BF4695 | 25 m | 2:28.11 | |
7 | 367 | Bäck Mikaela | 1995 | VÄSBY SS | AE9895 | 25 m | 2:28.30 | |
8 | 396 | Sparrman Tove | 1996 | VÄSBY SS | AQ3296 | 25 m | 2:30.21 | |
9 | 40 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 25 m | 2:30.32 | |
10 | 22 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 2:30.48 | |
11 | 39 | Mathsson Anna | 1994 | SK NEPTUN | AI5494 | 25 m | 2:30.65 | |
12 | 236 | Truvé Frida | 1993 | SÖDERTÖRN | AM7893 | 50 m | 2:31.38 | |
13 | 62 | Lunusjkin Maria | 1993 | SALTSJÖB | BR0893 | 25 m | 2:31.73 | |
14 | 237 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 50 m | 2:33.37 | |
15 | 217 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 50 m | 2:33.95 | |
16 | 229 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 2:34.09 | |
17 | 417 | Löfgren Amanda | 1997 | VÄSTERÅS | AY0897 | 25 m | 2:34.39 | |
18 | 86 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 50 m | 2:34.72 | |
19 | 386 | Kjellberg Isabell | 1997 | VÄSBY SS | AR7497 | 25 m | 2:36.02 | |
20 | 389 | Lantz Josefin | 1996 | VÄSBY SS | AW5696 | 25 m | 2:36.08 | |
21 | 368 | Bärnau Emma | 1995 | VÄSBY SS | AP6495 | 25 m | 2:37.52 | |
22 | 159 | Malmberg Lovisa | 1995 | SKK | AH9895 | 25 m | 2:37.60 | |
23 | 456 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 50 m | 2:38.25 | |
24 | 33 | Jaraquemada Ida | 1996 | SK NEPTUN | AT2896 | 50 m | 2:38.79 | |
25 | 201 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 50 m | 2:39.02 | |
26 | 414 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 2:39.41 | |
27 | 327 | Burman Katarina | 1993 | UPSALA S | AX5293 | 25 m | 2:40.17 | |
28 | 311 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 50 m | 2:40.84 | |
29 | 43 | Wallentheim Frida | 1996 | SK NEPTUN | AG8896 | 25 m | 2:41.21 | |
30 | 18 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 25 m | 2:41.49 | |
31 | 118 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 50 m | 2:41.59 | |
32 | 348 | Nyberg Sara | 1996 | WISBY SS | AF3696 | 50 m | 2:42.11 | |
33 | 88 | Bring Emma | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5695 | 50 m | 2:43.02 | |
34 | 491 | Myers Charlotte | 1997 | POLISEN | BQ2497 | 25 m | 2:43.61 | |
35 | 328 | Burman Malin | 1996 | UPSALA S | AA6696 | 25 m | 2:44.56 | |
36 | 132 | Wallén Cecilia | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5895 | 50 m | 2:44.86 | |
37 | 355 | Tinge Elin | 1995 | WISBY SS | BQ7295 | 25 m | 2:46.08 | |
38 | 343 | Gardarfve Fanny | 1996 | WISBY SS | AA4696 | 25 m | 2:47.05 | |
39 | 61 | Herlitz Emilia | 1997 | SALTSJÖB | AP7497 | 25 m | 2:47.09 | |
40 | 349 | Persson Matilda | 1995 | WISBY SS | AO7495 | 50 m | 2:47.64 | |
41 | 99 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 50 m | 2:49.26 | |
42 | 358 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 25 m | 2:49.65 | |
43 | 37 | Lindberg Linnea | 1996 | SK NEPTUN | AL7696 | 25 m | 2:49.80 | |
44 | 408 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 25 m | 2:49.87 | |
45 | 49 | Alfredsson Line | 1995 | NORRTÄLJE | BB7495 | 25 m | 2:50.20 | |
46 | 17 | Gunnarsson Alice | 1996 | DANDERYD | BH9496 | 25 m | 2:50.43 | |
47 | 445 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 50 m | 2:51.12 | |
48 | 161 | Mehrstedt Susanna | 1999 | SKK | AU0899 | 25 m | 2:51.58 | |
49 | 371 | Frisk-Garcia Madeleine | 1997 | VÄSBY SS | AH2697 | 25 m | 2:51.87 | |
50 | 133 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 50 m | 2:52.02 | |
51 | 435 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 50 m | 2:52.09 | |
52 | 144 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 2:52.15 | |
53 | 113 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 50 m | 2:52.78 | |
54 | 457 | Thurfjell Matilda | 1997 | SS04 | AZ2897 | 25 m | 2:52.79 | |
55 | 471 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 50 m | 2:52.80 | |
56 | 437 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 50 m | 2:54.25 | |
57 | 403 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 50 m | 2:55.44 | |
58 | 155 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 2:55.47 | |
59 | 511 | Svensson Ulrica | 1997 | HELLAS sk | AA1697 | 25 m | 2:56.41 | |
60 | 331 | Edlert Mari | 1995 | UPSALA S | AX6695 | 25 m | 2:56.41 | |
61 | 401 | Swahn Sandra | 1997 | VÄSBY SS | AY9897 | 25 m | 2:56.65 | |
62 | 262 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 25 m | 2:57.32 | |
63 | 276 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 25 m | 2:57.39 | |
64 | 126 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 50 m | 2:57.48 | |
65 | 52 | Jansson Miranda | 1997 | NORRTÄLJE | BI2497 | 25 m | 2:57.49 | |
66 | 332 | Grele Ellinor | 1998 | UPSALA S | AT6898 | 25 m | 2:57.75 | |
67 | 398 | Stork Ella | 1998 | VÄSBY SS | AO5898 | 25 m | 2:58.02 | |
68 | 51 | Jacobi Michelle | 1997 | NORRTÄLJE | AU6897 | 25 m | 2:58.09 | |
69 | 268 | Starck Sofia Nyberg | 1997 | TYRESÖ SS | BJ6897 | 25 m | 2:58.57 | |
70 | 79 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 2:58.62 | |
71 | 273 | Poutos Nicki | 1997 | TYRESÖ SS | BD2297 | 25 m | 2:59.89 | |
72 | 150 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 3:00.65 | |
73 | 356 | Werner Alva | 1998 | WISBY SS | AE6498 | 50 m | 3:01.93 | |
74 | 378 | Hallonsten Vendela | 1997 | VÄSBY SS | AW5497 | 25 m | 3:02.96 | |
75 | 450 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 50 m | 3:03.22 | |
76 | 137 | Wiberg Klara | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO4298 | 25 m | 3:03.33 | |
77 | 303 | Lundeborg Frida | 1994 | TÄBY SIM | BZ9694 | 25 m | 3:03.56 | |
78 | 364 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 3:04.31 | |
79 | 258 | Heuer Anna | 1997 | TYRESÖ SS | BK2297 | 25 m | 3:05.18 | |
80 | 439 | Bretagnolle Lara | 1994 | SS04 | BO1494 | 50 m | 3:05.77 | |
81 | 351 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 25 m | 3:06.25 | |
82 | 443 | Eriksson Emelie | 1998 | SS04 | AN8698 | 50 m | 3:06.37 | |
83 | 319 | Wickman Cecilia | 1995 | TÄBY SIM | BS2495 | 25 m | 3:06.62 | |
84 | 513 | Zhmud Elizabeth | 1997 | HELLAS sk | AG3297 | 25 m | 3:07.20 | |
85 | 77 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 50 m | 3:07.21 | |
86 | 382 | Ingelsson-Parris Alice | 1997 | VÄSBY SS | AY5897 | 25 m | 3:07.34 | |
87 | 172 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 3:07.53 | |
88 | 424 | Marohn Hanna | 1998 | ÅKERSBERGA | AS7298 | 25 m | 3:07.85 | |
89 | 449 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 3:08.56 | |
90 | 4 | Dahllund Alexandra | 1996 | BOTK-RÖNN | BL8296 | 25 m | 3:09.89 | |
91 | 94 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 3:12.38 | |
92 | 169 | Rabenius Oda | 1997 | SKK | BH6497 | 25 m | 3:13.78 | |
93 | 384 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | AH0299 | 25 m | 3:14.70 | |
94 | 388 | Lantz Ellinor | 1999 | VÄSBY SS | AK6299 | 25 m | 3:15.19 | |
95 | 363 | Bernmark Malin | 1998 | VÄSBY SS | AP3698 | 25 m | 3:16.72 | |
96 | 329 | Byström Ella-Maja | 1999 | UPSALA S | AL4299 | 25 m | 3:17.46 | |
97 | 383 | Isaksson Fanny | 1999 | VÄSBY SS | AK8299 | 25 m | 3:17.86 | |
98 | 455 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 50 m | 3:17.87 | |
99 | 432 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 50 m | 3:19.83 | |
100 | 426 | Stålhammar Jennifer | 1996 | ÅKERSBERGA | BQ7696 | 25 m | 3:23.86 | |
101 | 75 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 3:24.06 | |
102 | 440 | Dufva Josefin | 1997 | SS04 | BH5697 | 50 m | 3:26.07 | |
103 | 160 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 50 m | 3:27.10 | |
104 | 333 | Grele Linnea | 1995 | UPSALA S | BV0295 | 25 m | 3:27.23 | |
105 | 433 | Assadi Sepideh | 1996 | SS04 | BK0296 | 50 m | 3:28.45 | |
106 | 14 | Särås Moa | 1997 | BOTK-RÖNN | BL0497 | 50 m | 3:29.17 | |
107 | 163 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 3:30.00 | |
108 | 196 | Hassako Nora | 1997 | SÖDERTÖRN | BH4497 | 25 m | 3:34.96 | |
109 | 402 | Söderström Pixie | 1997 | VÄSBY SS | BE8897 | 25 m | 3:36.79 | |
110 | 226 | Sehmi Josefin | 1999 | SÖDERTÖRN | AR9899 | 25 m | 3:37.55 | |
111 | 344 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 50 m | 3:38.88 | |
112 | 130 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 50 m | 3:55.95 | |
113 | 12 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 50 m | ||
114 | 78 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 50 m | ||
115 | 81 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 50 m | ||
116 | 181 | Eklund Felicia Axelsson | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 50 m | ||
117 | 206 | Loqvist Cajsa | 1999 | SÖDERTÖRN | AW4299 | 50 m | ||
118 | 255 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 50 m | ||
119 | 285 | Falk Liv | 2000 | TÄBY SIM | AI3400 | 50 m | ||
120 | 304 | Mikalsen Julia | 1999 | TÄBY SIM | AK1499 | 50 m | ||
121 | 307 | Olsson Astrid | 1997 | TÄBY SIM | AY6897 | 50 m | ||
122 | 347 | Holmedahl Louise | 1998 | WISBY SS | AX7298 | 50 m | ||
123 | 295 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 17 juni 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:25 |