Program for Bertils Minne 2011
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 19
|
Tvling |
Bertils Minne 2011 |
|
Utskriftsdatum |
01 oktober 2011 |
|
|
Tvlingsort |
Sdertlje |
|
Utskriftstid |
14:10 |
|
|
Arrangr |
Sdertlje Simsllskap |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
01 oktober 2011 |
|
|
|
|
Gren 19, 50m Frisim Sprint Dam |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
107 |
3 |
Serena Waters |
1995 |
BX7695 |
SDERTLJE |
|
25m |
|
155 |
4 |
Hanna Westerberg |
1997 |
BA1297 |
SPRVGEN |
|
25m |
37.53 |
154 |
5 |
Sofie Weibull |
1997 |
BE9297 |
SPRVGEN |
|
25m |
39.82 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
141 |
2 |
Sara Nystrm |
1997 |
AZ8897 |
SPRVGEN |
|
25m |
35.22 |
149 |
3 |
Wilma Tukonen |
1998 |
AK7298 |
SPRVGEN |
|
25m |
34.69 |
140 |
4 |
Julia Nilsson |
1999 |
AM0699 |
SPRVGEN |
|
25m |
31.92 |
148 |
5 |
Emma Sundstedt |
1998 |
BE7498 |
SPRVGEN |
|
25m |
32.64 |
119 |
6 |
Wilma Andersson |
1998 |
AR7298 |
SPRVGEN |
|
25m |
35.19 |
76 |
7 |
Evelina Hggh |
1996 |
AS5296 |
SDERTLJE |
|
25m |
35.47 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
44 |
1 |
Evelina Loftn |
1996 |
AY9296 |
SKURU IK |
|
25m |
31.08 |
69 |
2 |
Mazy Fritz |
1994 |
AZ1894 |
SDERTLJE |
|
25m |
29.95 |
77 |
3 |
Cynthia Illanes |
1994 |
AT9694 |
SDERTLJE |
|
25m |
29.14 |
7 |
4 |
Therese Nord |
1993 |
AL7693 |
JRFLLA S |
|
25m |
27.09 |
49 |
5 |
Hanna Pavlu Lewin |
1993 |
BV9493 |
SKURU IK |
|
25m |
27.93 |
46 |
6 |
Enya Mcpheat |
1997 |
AS4697 |
SKURU IK |
|
25m |
29.85 |
51 |
7 |
Mathilda Sjberg |
1995 |
BH1495 |
SKURU IK |
|
25m |
30.23 |
130 |
8 |
Erika Gardelin |
1997 |
AU1497 |
SPRVGEN |
|
50m |
31.47 |
Skapad av WinGrodan 1.19.00 |
Utskriftsdatum |
01 oktober 2011 |
Licensierad till: Sdertlje Simsllskap |
Utskriftstid |
14:10 |
|