Program för TYRs Trollsim 2011
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Trollsimmet 2011 |
|
Utskriftsdatum |
24 september 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Trollhättan |
|
Utskriftstid |
11:43 |
|
|
Arrangör |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 september 2011 |
|
|
|
|
Gren 1, 200m Medley Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
395 |
2 |
Elin Gustafson |
1999 |
AM5699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
386 |
3 |
Nikki Bryntesson |
2000 |
AS7400 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
498 |
4 |
Marinella Tosic |
2001 |
|
GÖTEBORG |
|
25m |
|
398 |
5 |
Maja Jernberg |
2000 |
AO9400 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
213 |
6 |
Olivia Alvekrans |
1998 |
BI3698 |
SK 1970 |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
216 |
1 |
Louise Johansson |
1999 |
BF0299 |
SK 1970 |
|
25m |
3:44.40 |
272 |
2 |
Linn Kramer |
2001 |
AD8801 |
TÖREBODA |
|
50m |
3:37.42 |
327 |
3 |
Elin Andersson |
1999 |
AG1499 |
SK GÖTENE |
|
50m |
3:35.87 |
397 |
4 |
Alice Hedlund |
1999 |
AP9499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
3:32.17 |
299 |
5 |
Elin Lokrantz |
2000 |
AM2200 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
3:35.58 |
429 |
6 |
Caitlin Thyberg-Ng |
1999 |
|
GÖTEBORG |
|
25m |
3:36.08 |
117 |
7 |
Saga Grandelius |
2001 |
AE1801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:41.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
430 |
1 |
Amanda Johansson |
2000 |
AJ9400 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:31.72 |
125 |
2 |
Alexandra Kinell |
2000 |
AF2200 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:30.12 |
389 |
3 |
Kim Dao |
1999 |
AX9899 |
UDDEVALLA |
|
25m |
3:24.08 |
137 |
4 |
Elin Waara |
1997 |
BD3497 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:19.49 |
316 |
5 |
Olivia Rudqvist |
2000 |
AA2600 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
3:20.75 |
431 |
6 |
Vanja Alm |
2000 |
AD2400 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:24.12 |
176 |
7 |
Ida Lövgren |
2001 |
AB2801 |
MARIESTAD |
|
50m |
3:31.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
358 |
1 |
Isabelle Jern |
1998 |
AU8498 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
3:19.03 |
333 |
2 |
Olivia Holm |
2000 |
AC8200 |
SK GÖTENE |
|
25m |
3:15.58 |
428 |
3 |
Frida Johander |
1997 |
BD3697 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:09.73 |
50 |
4 |
Elvira Mellqvist |
1995 |
AW0295 |
BILLINGEN |
|
50m |
3:07.16 |
292 |
5 |
Elin Jonasson |
1997 |
AX2497 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
3:07.23 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
110 |
7 |
Amanda Chienh |
1997 |
BD1497 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:17.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
200 |
1 |
Ada Margrethe Wium |
1998 |
|
Øvre Eiker |
|
25m |
3:07.16 |
170 |
2 |
Evelina German |
1994 |
BU0494 |
MARIESTAD |
|
25m |
3:05.60 |
348 |
3 |
Thilda Larsson |
1999 |
AA8299 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
3:05.14 |
423 |
4 |
Hanna Wester |
1997 |
AN7297 |
UDDEVALLA |
|
25m |
3:00.83 |
400 |
5 |
Malin Jonsson |
1997 |
AX4497 |
UDDEVALLA |
|
25m |
3:03.30 |
356 |
6 |
Moa Ericsson |
1997 |
AJ8297 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
3:05.58 |
130 |
7 |
Emelie Nilsson |
1999 |
AU7899 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:05.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
174 |
1 |
Julia Läth |
1997 |
AV1897 |
MARIESTAD |
|
25m |
2:58.29 |
183 |
2 |
Rebecca Segerstedt |
1994 |
BX5494 |
MARIESTAD |
|
25m |
2:54.56 |
282 |
3 |
Elin Ehner |
1996 |
AP7896 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:53.79 |
337 |
4 |
Klara Bennehed |
1997 |
AB4897 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
2:50.08 |
404 |
5 |
Matilda Larsson |
1998 |
AD1698 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:51.76 |
357 |
6 |
Elina Grape |
1995 |
BS5295 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:54.07 |
335 |
7 |
Matilda Larm |
1999 |
AD5699 |
SK GÖTENE |
|
25m |
2:57.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
173 |
1 |
Clara Lund |
1995 |
BP1695 |
MARIESTAD |
|
25m |
2:49.83 |
492 |
2 |
Anette Moholdt |
1998 |
|
Modum SK |
|
25m |
2:48.49 |
307 |
3 |
Malin Nilsson |
1995 |
AF7495 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:47.16 |
191 |
4 |
Linn Sofie Hansen |
1998 |
|
Øvre Eiker |
|
25m |
2:44.40 |
186 |
5 |
Mari Hals |
1997 |
|
Øvre Eiker |
|
25m |
2:45.34 |
218 |
6 |
Amanda Platenik |
1998 |
AI8698 |
SK 1970 |
|
25m |
2:47.77 |
293 |
7 |
Sofie Jonasson |
1994 |
BP4694 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:48.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
508 |
1 |
Erica Dahlgren |
1997 |
AE3497 |
S 02 |
|
25m |
2:41.72 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
516 |
3 |
Astrid Johansson |
1997 |
BM8697 |
S 02 |
|
50m |
2:37.50 |
148 |
4 |
Isabelle Avenius |
1996 |
AX3496 |
KUNGÄLV |
|
25m |
2:37.15 |
379 |
5 |
Felicia Andersson |
1997 |
AA2297 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:37.18 |
502 |
6 |
Julia Bellvik |
1996 |
AH8296 |
S 02 |
|
25m |
2:37.92 |
503 |
7 |
Lina Berg |
1996 |
AF0696 |
S 02 |
|
25m |
2:41.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
378 |
1 |
Amanda Andersson |
1996 |
AO7696 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:34.74 |
529 |
2 |
Tilde Lundmark |
1995 |
AD1495 |
S 02 |
|
25m |
2:33.72 |
289 |
3 |
Sofia Jansson |
1994 |
AH6294 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:27.63 |
514 |
4 |
Ebba Hellström |
1992 |
AK6692 |
S 02 |
|
25m |
2:22.97 |
405 |
5 |
Sandra Olofsson |
1990 |
AK8290 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:25.65 |
536 |
6 |
Klara Simonsson |
1995 |
AO8495 |
S 02 |
|
25m |
2:30.03 |
545 |
7 |
Amanda Zetterström |
1994 |
BN6494 |
S 02 |
|
25m |
2:34.74 |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 |
Utskriftsdatum |
24 september 2011 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
11:43 |
|