Program for Forum Horsens Cup 2011 Finaler
Below are all entry- and startlists shown by session.
Lørdag
# | Event | Round | Sponsor | Entry list | Startlist |
---|---|---|---|---|---|
2 | 50m Bryst damer omsvøm | Timed final | Startlist | ||
3 | 100m Frisvømning Herrer | Timed final | AirTjek Boligventilation | Entry list | Startlist |
4 | 100m Frisvømning Damer | Timed final | Careitec A/S | Entry list | Startlist |
17 | 50m Brystsvømning Herrer | Timed final | Søren Jensen A/S | Entry list | Startlist |
18 | 50m Brystsvømning Damer | Timed final | Yding Grønt A/S | Entry list | Startlist |
171 | 50m Bryst Herrer udskil | Timed final | Ravn Arkitektur | Entry list | Startlist |
172 | 50m Bryst udskil | Timed final | Startlist | ||
173 | 50m Bryst udskil | Timed final | Startlist | ||
174 | 50m Bryst udskil | Timed final | Startlist | ||
175 | 50m Bryst udskil | Timed final | Startlist | ||
176 | 50m Bryst udskil | Timed final | Startlist | ||
177 | 50m Bryst udskil | Timed final | Startlist | ||
178 | 50m Bryst udskil | Timed final | Startlist | ||
181 | 50m Bryst Damer udskil | Timed final | Rekalmebureauet Superego | Entry list | Startlist |
182 | 50m Bryst udskil | Timed final | Startlist | ||
183 | 50m Bryst udskil | Timed final | Startlist | ||
184 | 50m Bryst udskil | Timed final | Startlist | ||
185 | 50m Bryst udskil | Timed final | Startlist | ||
186 | 50m Bryst udskil | Timed final | Startlist | ||
187 | 50m Bryst udskil | Timed final | Startlist | ||
188 | 50m Bryst udskil | Timed final | Startlist | ||
19 | 100m Medley Herrer | Timed final | Andelsbolig Beringsgaard | Entry list | Startlist |
20 | 100m Medley Damer | Timed final | Dansk Halentreprise A/S | Entry list | Startlist |
5 | 50m Ryg Herrer udskil | Timed final | Dansk Boligbyg A/S | Entry list | Startlist |
51 | 50m Ryg udskil | Timed final | Startlist | ||
52 | 50m Ryg udskil | Timed final | Startlist | ||
53 | 50m Ryg udskil | Timed final | Startlist | ||
54 | 50m Ryg udskil | Timed final | Startlist | ||
55 | 50m Ryg udskil | Timed final | Startlist | ||
56 | 50m Rygudskil | Timed final | Startlist | ||
57 | 50m Ryg udskil | Timed final | Startlist | ||
6 | 50m Ryg Damer udskil | Timed final | Deloitte Ålborg | Entry list | Startlist |
61 | 50m Ryg udskil | Timed final | Startlist | ||
62 | 50m Ryg udskil | Timed final | Startlist | ||
63 | 50m Ryg udskil | Timed final | Startlist | ||
64 | 50m Ryg udskil | Timed final | Startlist | ||
65 | 50m Ryg udskil | Timed final | Startlist | ||
66 | 50m Ryg udskil | Timed final | Startlist | ||
67 | 50m Ryg udskil | Timed final | Startlist | ||
13 | 100m Butterfly Herrer | Timed final | Itrea Serverteam A/S | Entry list | Startlist |
14 | 100m Butterfly Damer | Timed final | KB Electrotech | Entry list | Startlist |
23 | 4X50m Frisvømning Herrer | Timed final | Dutten´s Køreskole | Entry list | Startlist |
24 | 4X50m Frisvømning Damer | Timed final | Egelinds Malerfirma | Entry list | Startlist |