Program för Snapphanesimmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 34
|
Tävling |
Snapphanesimmet |
|
Utskriftsdatum |
02 oktober 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
09:04 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 oktober 2011 |
|
|
|
|
Gren 34, 100m Medley Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
153 |
4 |
Ali Raeisi |
1998 |
AM8598 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:32.99 |
232 |
5 |
Lucas Rolf |
2000 |
|
SK LAXEN |
|
25m |
2:10.21 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 2 (5) (17 år och äldre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
275 |
3 |
Andreas Nordh |
1991 |
AN6591 |
OSBY SS |
|
25m |
1:13.53 |
4 |
4 |
Emil Bornerheim |
1993 |
AJ9793 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:02.12 |
66 |
5 |
Tony Brkic |
1994 |
AV1794 |
S 71 |
|
25m |
1:07.13 |
30 |
6 |
Gustav Josterud |
1994 |
AL9994 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:15.23 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
80 |
4 |
Victor Klügel |
1995 |
AC8595 |
S 71 |
|
25m |
1:06.03 |
107 |
5 |
Axel Andersson |
1996 |
AH7796 |
HS |
|
25m |
1:10.14 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
156 |
1 |
Salim Celikovic |
1998 |
|
LANDSKRONA |
|
25m |
1:31.73 |
154 |
2 |
Filip Svennblad |
1997 |
AL5997 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:25.39 |
245 |
3 |
Karl Persson |
1998 |
AC1198 |
TYRINGE SS |
|
25m |
1:22.39 |
244 |
4 |
Kristoffer Lundin |
1997 |
AW3197 |
TYRINGE SS |
|
25m |
1:18.59 |
10 |
5 |
Fredrik Hjalmarsson |
1998 |
AE8798 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:18.98 |
17 |
6 |
Alexander Ström |
1998 |
AF7998 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:24.00 |
157 |
7 |
Oskar Hoff |
1998 |
AH0198 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:30.96 |
|
|
Heat 5 (5) (12 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
211 |
1 |
Julius Gustavsson |
2002 |
AD0102 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:49.20 |
163 |
2 |
Philip Mineur |
1999 |
AI0999 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:36.09 |
5 |
3 |
Viktor Cado |
1999 |
AC3399 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:27.22 |
160 |
4 |
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:20.46 |
68 |
5 |
Philip Chen |
2000 |
AC4700 |
S 71 |
|
25m |
1:25.76 |
159 |
6 |
Tim Petersson |
1999 |
AB9799 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:27.79 |
40 |
7 |
Jakob Petersén |
2001 |
AD9901 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:46.09 |
Skapad av WinGrodan 1.19.00 |
Utskriftsdatum |
02 oktober 2011 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
09:04 |
|