Program för Späckhuggarsprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Karlsrobadet |
Arrangör: |
Eslövs Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 apr 2024 till den 13 apr 2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100m Medley Flickor 12 år och yngre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
145 |
|
Amelie A Anthony |
12 |
Simklubben Nereus |
SWE |
1:42.59 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
29 |
|
Julia Bengtsson |
10 |
Klippans Simsällskap |
SWE |
1:46.96 |
|
EFT |
|
3 |
64 |
|
Marta Bonsen |
11 |
Simklubben Ran |
SWE |
1:54.86 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
120 |
|
Olivia Caricato |
11 |
Simklubben Nereus |
SWE |
1:35.35 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Alice Coletti |
10 |
Simklubben Ran |
SWE |
1:56.74 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
112 |
|
Shasha Ek |
12 |
Simklubben Nereus |
SWE |
1:26.94 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
18 |
|
Ella Gustafsson |
11 |
Klippans Simsällskap |
SWE |
1:37.47 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
104 |
|
Heidi Helgeman |
9 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
1:37.65 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
105 |
|
Emma Jensen |
12 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
1:47.65 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
69 |
|
Minna Jeppsson |
12 |
Sjöbo Simsällskap |
SWE |
1:22.28 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
133 |
|
Isabella Karringer Fulöp |
11 |
Simklubben Nereus |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
80 |
|
Moa Lanevi |
12 |
Sjöbo Simsällskap |
SWE |
1:54.55 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
95 |
|
Lewisia Lienau |
12 |
Ystads Simsällskap |
SWE |
1:33.60 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
101 |
|
Miranda Lindberg |
11 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
1:41.73 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
135 |
|
Olivia Lundgren |
9 |
Simklubben Nereus |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
110 |
|
Melissa Lundin |
12 |
Simklubben Nereus |
SWE |
1:26.93 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
96 |
|
Nellie Lundin |
12 |
Ystads Simsällskap |
SWE |
1:37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
65 |
|
Ziva Naser |
12 |
Simklubben Ran |
SWE |
1:37.82 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
57 |
|
Felicia Nettleingham |
11 |
Simklubben Ran |
SWE |
1:34.02 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
58 |
|
Maia Nilsson |
11 |
Simklubben Ran |
SWE |
1:48.73 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
70 |
|
Nellie Nilsson |
12 |
Sjöbo Simsällskap |
SWE |
1:27.30 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
39 |
|
Edith Sjödahl |
10 |
Simklubben Ran |
SWE |
2:00.59 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
102 |
|
Hilde Sjöslätt |
12 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
1:41.93 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
103 |
|
Alicia Steffensen-Williams |
11 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
134 |
|
Elin Stenbäck |
10 |
Simklubben Nereus |
SWE |
1:56.29 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
118 |
|
Lovisa Wettersten |
12 |
Simklubben Nereus |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2024-04-13 14:58:41 |
Resultathantering: Swimify 2.11 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|