Startliste for Triton Open 2024
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Fredag 26.04.2024
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride badet |
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
26. apr 2024 to 28. apr 2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer
|
Indledende 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sofie Schadegg |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
56.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jóhanna Hentze Soylu |
2011 |
Roskilde Svømning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
Indledende 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aleksandra Monastyrska |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
54.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Thelma Halldórsdóttir |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
52.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sara Von Gersdorff |
2012 |
Roskilde Svømning |
51.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Liva Kampf Brøndum |
2012 |
Roskilde Svømning |
51.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Freja Malou Stenz |
2012 |
Roskilde Svømning |
53.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Johanne Poulsen |
2013 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
54.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
Indledende 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Penelope Meilvang |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
50.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julie Leiberg |
2013 |
Vest-Brøndby |
48.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Stacie Jensen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
47.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Laura Dam |
2011 |
Roskilde Svømning |
47.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emilie Mørk |
2013 |
Holbæk Svømme Klub |
48.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Agnes Mogensen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
50.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
Indledende 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Liva Weisleder |
2011 |
Vest-Brøndby |
46.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sofie Nørgård Muus |
2011 |
Køge Svømmeklub |
45.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Natacha Mikkelsen |
2011 |
Køge Svømmeklub |
45.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Karla Hemming Schaarup |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
45.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Josephine Klarner Bødkerholm |
2011 |
Roskilde Svømning |
46.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maja Jönsson |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
47.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
Indledende 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Caya Kvisgaard |
2010 |
Køge Svømmeklub |
42.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
38.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
36.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rikke Therp |
2006 |
Vest-Brøndby |
37.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Helena Falkensted |
2011 |
Holbæk Svømme Klub |
40.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rosa Borch |
2009 |
Roskilde Svømning |
43.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
Indledende 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Melina Ertman |
2011 |
Køge Svømmeklub |
41.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
38.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
36.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Olivia Henriksen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
37.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lissie Murphy |
2010 |
Vest-Brøndby |
39.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anna Hildebrandt |
2011 |
Køge Svømmeklub |
42.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
Indledende 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Caroline Ploug Høyer |
2009 |
Køge Svømmeklub |
41.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Køge Svømmeklub |
37.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Rosalia Christiansen |
2007 |
Nakskov Svømme Klub |
35.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Caroline Munkholm |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
37.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Frida Koch |
2010 |
Køge Svømmeklub |
39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
42.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26-04-2024 16:11.42 |
Datahandling: Swimify 2.11 |
Licens til: Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|