Program för Sum Sim Region 1 Norrland
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 53
|
Tävling |
SUM-SIM Region 2011 (25m) |
|
Utskriftsdatum |
20 november 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Härnösand |
|
Utskriftstid |
15:51 |
|
|
Arrangör |
Härnösands Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
19 november 2011 |
|
|
|
|
Gren 53, 100m Bröstsim F 13 o y |
Finaler (5) |
Sponsor: Revidacta Revision AB |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
143 |
3 |
Saga Abrahamsson |
2000 |
AK9400 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:00.29 |
64 |
4 |
Julia Danielsson |
2000 |
AM8400 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:55.29 |
73 |
5 |
Kristin Larsson |
1999 |
AL2899 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:55.96 |
149 |
6 |
Emma Ferdèn |
2000 |
BB7400 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:10.88 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
33 |
1 |
Ellen Näslund |
2000 |
AC4400 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:55.10 |
14 |
2 |
Martina Dahlbom |
1998 |
BI6298 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:50.38 |
88 |
3 |
Mathilda Sjöbom |
1999 |
AM1299 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:47.18 |
38 |
4 |
Fanny Forsberg |
1998 |
BC1498 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:46.03 |
71 |
5 |
Malin Krohn |
1998 |
AP8698 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:46.78 |
178 |
6 |
Angelica Hedin |
2000 |
af8600 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:49.06 |
137 |
7 |
Elvira Nyman |
1998 |
BD1498 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:55.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
95 |
1 |
Anjelica Westin |
2000 |
AM3400 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:45.74 |
50 |
2 |
Linnea Nilsson |
1999 |
BE5499 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:41.00 |
119 |
3 |
Saga Sandström |
2000 |
AJ8200 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:39.52 |
76 |
4 |
Amelia Lundblom |
1999 |
AF3499 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:38.32 |
37 |
5 |
Moa Dahlqvist |
1999 |
AE2899 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:39.33 |
139 |
6 |
Maria Renlund |
1998 |
BB5698 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:40.92 |
106 |
7 |
Johannalouise Eriksson |
2000 |
AJ0400 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:42.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
72 |
1 |
Frida Kårén |
1998 |
AP4898 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:37.99 |
5 |
2 |
Josefine Nyström |
1998 |
AI5698 |
BUREÅ SS |
|
25m |
1:36.88 |
138 |
3 |
Sanna Persson |
1999 |
AU0299 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:36.02 |
42 |
4 |
Stina Johansson |
1999 |
AG0499 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:32.97 |
156 |
5 |
Paula Oscarsson |
1999 |
BE0899 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:33.77 |
58 |
6 |
Victoria Öberg |
1999 |
AY0899 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
1:36.79 |
84 |
7 |
Jessica Nordin |
2000 |
AC3600 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:37.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
57 |
1 |
Agnes Westerlund |
1998 |
AK0698 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
1:32.27 |
133 |
2 |
Emmy Gulliksson |
1998 |
BG7498 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:30.43 |
108 |
3 |
Clara Hedman |
1999 |
AR2699 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:26.16 |
134 |
4 |
Alva Häggblad |
1999 |
AK8899 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:24.69 |
32 |
5 |
Nathalie Mattsson |
1998 |
BT0296 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:25.80 |
98 |
6 |
Hanna Öberg |
2000 |
AC6400 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:29.65 |
67 |
7 |
Hanna Ekengren |
1998 |
AO3898 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:31.05 |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 |
Utskriftsdatum |
20 november 2011 |
Licensierad till: Örnsköldsviks Allmänna SS |
Utskriftstid |
15:51 |
|