Program för Aquarapid International 2011
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Aquarapid International 2011 |
|
Utskriftsdatum |
11 november 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
20:28 |
|
|
Arrangör |
Polisens IF - Simidrott |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 november 2011 |
|
|
|
|
Gren 3, 200m Frisim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1354 |
2 |
Molly Asklund |
1999 |
BB6499 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
1012 |
3 |
Victoria Steigård |
1999 |
AY1499 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
1017 |
4 |
Caroline Wallenborg |
2000 |
AL3800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
1016 |
5 |
Thea Wahlström |
2000 |
AY4200 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
1005 |
6 |
Clara Nykvist |
2000 |
BC2600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1098 |
0 |
Julia Augustsson |
2000 |
BC9200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
795 |
1 |
Julia Axelsson |
1999 |
AQ7299 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
1148 |
2 |
Astrid Onno |
2000 |
BA5600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
1215 |
3 |
Solène Arnou |
2000 |
AX4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
1411 |
4 |
Matilda Eriksson |
1999 |
BE8899 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
1130 |
5 |
Cajsa-Lisa Jansson |
1999 |
BK6499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
1004 |
6 |
Moa Nettleton |
1999 |
BL6499 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
1134 |
7 |
Maike Kuhlins |
2000 |
BA1600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
1109 |
8 |
Rebecca Elgh |
1999 |
BL0499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
1020 |
9 |
Annastasia Wrembicki |
1999 |
BG4699 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1465 |
0 |
Celina Åström |
2000 |
AK9200 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
1490 |
1 |
Lovisa Sved |
2000 |
BB0400 |
UPSALA S |
|
25m |
|
1543 |
2 |
Matilda Hägesten |
2000 |
AF1400 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
|
1553 |
3 |
Jessica Enström |
1999 |
BE6299 |
POLISEN |
|
25m |
|
975 |
4 |
Rebecka Ehn |
2000 |
AO7600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
1168 |
5 |
Elin Öberg |
2000 |
BA6600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
1551 |
6 |
Hedda Wettergren |
1999 |
AS6899 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
|
1542 |
7 |
Mathilda Hallberg |
1999 |
BJ0499 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
|
1466 |
8 |
Didar Alpergin |
1999 |
AZ5899 |
UPSALA S |
|
25m |
|
1448 |
9 |
Karin Thorén |
1999 |
BI4499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1001 |
0 |
Julia Lundqvist |
1999 |
BG1899 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
965 |
1 |
Alice Albinzon |
2000 |
AY1200 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
966 |
2 |
Sara Andersson |
2000 |
AO6600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
798 |
3 |
Kristina Johnsson |
2000 |
AH5400 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
982 |
4 |
Isabelle Flora |
2000 |
AY2200 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
797 |
5 |
Sofie Eriksson |
1999 |
AV6299 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
974 |
6 |
Amanda Egebring |
1999 |
AY9299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
996 |
7 |
Lina Kvarnbäck |
2000 |
BE9200 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
999 |
8 |
Fanny Lundgren |
1999 |
AY0499 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
801 |
9 |
Lisa Nyberg |
2000 |
AO5800 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1648 |
0 |
Lovisa Egnell |
1999 |
|
SKURU IK |
|
25m |
4:06.77 |
998 |
1 |
Linnea Lindahl |
1999 |
BG0899 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:27.41 |
1579 |
2 |
Alma Johansson |
2000 |
|
POLISEN |
|
25m |
3:20.35 |
1558 |
3 |
Mirjam Amouri |
2000 |
|
POLISEN |
|
25m |
3:15.37 |
1599 |
4 |
Sandra Eisa Robdyee |
1999 |
AP1699 |
POLISEN |
|
25m |
3:13.36 |
918 |
5 |
Lovisa Spångberg |
1999 |
BB9699 |
HELLAS sk |
|
25m |
3:14.78 |
1438 |
6 |
Moa Moreau |
1999 |
BE7899 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:19.23 |
1021 |
7 |
Cecilia Wåhlén |
1999 |
AY3499 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:20.78 |
981 |
8 |
Sofia Emteryd |
1999 |
BI6899 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:57.30 |
986 |
9 |
Linnea Gyllberg |
2000 |
AL4800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1284 |
0 |
Sara Tillenius |
2000 |
AF3600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:10.80 |
1406 |
1 |
Mikaela Bergh |
1999 |
AK5299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:07.86 |
1217 |
2 |
Emelie Blomberg |
1999 |
AU4899 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:06.59 |
993 |
3 |
Nora Jomaa |
1999 |
AW7499 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:04.36 |
1424 |
4 |
Cornelia Jerresand |
2000 |
AG6800 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:58.10 |
1456 |
5 |
Hanna Hargsten |
1999 |
AH8899 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
3:00.63 |
1002 |
6 |
Caroline Malmberg |
1999 |
AX1499 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:04.41 |
1499 |
7 |
Jennifer Backhoff Wahlund |
1999 |
AU9699 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:07.70 |
1583 |
8 |
Sara Kühner |
1999 |
|
POLISEN |
|
25m |
3:10.74 |
850 |
9 |
Hermella Alem |
2000 |
AK1600 |
POLISEN |
|
50m |
3:12.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1447 |
0 |
Amanda Strömdahl |
2000 |
AL7400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:57.71 |
1224 |
1 |
Karin Emanuelsson |
1999 |
AJ8499 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:55.58 |
1412 |
2 |
Liv Falk |
2000 |
AI3400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:53.91 |
1265 |
3 |
Lenina Mariani-Lopez |
1999 |
AS2699 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:52.02 |
1003 |
4 |
Michaela Mattsson |
1999 |
AL4899 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:51.43 |
1088 |
5 |
Nelly Åkerblom |
2000 |
AP5400 |
SKURU IK |
|
25m |
2:51.43 |
1113 |
6 |
Matilda Flood |
1999 |
BA6899 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:53.20 |
1147 |
7 |
Ellen Olthoff |
1999 |
BA9899 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:54.93 |
1427 |
8 |
Jenny Jonsson |
2000 |
AF6400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:56.20 |
1077 |
9 |
Signe Nordegren |
2000 |
AO6800 |
SKURU IK |
|
25m |
2:57.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1437 |
0 |
Julia Mikalsen |
1999 |
AK1499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:48.21 |
1105 |
1 |
Nina Bring |
1999 |
AR8699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:46.81 |
1429 |
2 |
Caroline Korssell |
1999 |
AE0499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:45.79 |
1245 |
3 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:42.88 |
1434 |
4 |
Sigrid Loid |
1999 |
AF0499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:42.15 |
1249 |
5 |
Elin Jansmarker |
1999 |
AI3499 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:42.34 |
796 |
6 |
Cassandra Engback |
1999 |
AQ0499 |
ÖSMO SS |
|
50m |
2:44.89 |
1118 |
7 |
Emma Garmelius |
1999 |
AM9499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:46.46 |
1285 |
8 |
Clara Wadsten |
1999 |
AA1899 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:47.72 |
1619 |
9 |
Solveig Løvseth Natvig |
1999 |
|
Vestbyen |
|
25m |
2:49.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1268 |
0 |
Frida Nano |
1999 |
AI5499 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:37.18 |
842 |
1 |
Emma Bergkvist |
2000 |
AA5600 |
SK STRÄNGN |
|
50m |
2:34.83 |
1629 |
2 |
Amanda Hyllbrant |
1999 |
AY6899 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
2:31.54 |
891 |
3 |
Ida Pettersson |
1999 |
AP2699 |
POLISEN |
|
25m |
2:26.45 |
1019 |
4 |
Isabelle Wrejde |
1999 |
AV5299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:24.09 |
822 |
5 |
Alexandra Gordon |
2000 |
AN2800 |
SS04 |
|
25m |
2:26.27 |
844 |
6 |
Anna Eriksson |
1999 |
AI0499 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
2:26.48 |
1137 |
7 |
Moa Lindahl |
1999 |
AM1699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:33.15 |
1047 |
8 |
Alba Croneborg |
2000 |
AE6200 |
SKURU IK |
|
25m |
2:37.17 |
1143 |
9 |
Julia Nilsson |
1999 |
AM0699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:38.49 |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 |
Utskriftsdatum |
11 november 2011 |
Licensierad till: Polisens IF |
Utskriftstid |
20:28 |
|