Program för Aquarapid International 2011
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Aquarapid International 2011 |
|
Utskriftsdatum |
11 november 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
20:28 |
|
|
Arrangör |
Polisens IF - Simidrott |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 november 2011 |
|
|
|
|
Gren 5, 200m Frisim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1552 |
0 |
Felicia Öhlen |
1998 |
BA7898 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
|
839 |
1 |
Therese Thor |
1998 |
AW2298 |
SS04 |
|
25m |
|
1426 |
2 |
Sofia Johansson |
1997 |
BJ9297 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
953 |
3 |
Rebecka Norrby |
1998 |
AX9298 |
HEMSE BK |
|
25m |
3:10.05 |
1243 |
4 |
Ida Hofvander |
1998 |
AQ8898 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:03.38 |
1346 |
5 |
Julia Widmark |
1997 |
AS8897 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:07.27 |
984 |
6 |
Agnes Gabrielsson |
1998 |
BG8298 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
1436 |
7 |
Julia Lundgren |
1997 |
BJ0497 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
1538 |
8 |
Amelie Falk |
1997 |
BR2497 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1008 |
0 |
Nathalie Rodhe |
1998 |
BC6698 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:01.07 |
1095 |
1 |
Wilma Andersson |
1998 |
AR7298 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:00.56 |
1139 |
2 |
Lina Malm |
1998 |
AO3298 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:56.46 |
909 |
3 |
Sabina Cross |
1998 |
AM1898 |
HELLAS sk |
|
25m |
2:51.79 |
1390 |
4 |
Anna Pantulin |
1998 |
BC2298 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:51.15 |
1133 |
5 |
Julia Krieger |
1997 |
BG8497 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:51.61 |
1634 |
6 |
Klara Wiberg |
1998 |
AO4298 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:52.93 |
894 |
7 |
Sefanit Rezene |
1998 |
AX4898 |
POLISEN |
|
25m |
2:57.24 |
1536 |
8 |
Julia Ekström |
1997 |
BI9497 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
3:00.87 |
952 |
9 |
Vendla Niklasson |
1997 |
BM1297 |
HEMSE BK |
|
25m |
3:01.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1078 |
0 |
Johanna Norin |
1998 |
AK6298 |
SKURU IK |
|
25m |
2:48.56 |
1525 |
1 |
Ebba Söderqvist |
1997 |
BE6497 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
2:47.51 |
1617 |
2 |
Mia Olden Larsen |
1998 |
|
Vestbyen |
|
25m |
2:45.97 |
1203 |
3 |
Madeleine Svensson |
1997 |
AJ3697 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
2:43.07 |
1160 |
4 |
Wilma Tukonen |
1998 |
AK7298 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:41.06 |
876 |
5 |
Hanna Hansson |
1997 |
BF3297 |
POLISEN |
|
25m |
2:42.41 |
1226 |
6 |
Sara Emmesjö |
1998 |
AD5498 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:44.57 |
1378 |
7 |
Linnea Norman |
1997 |
BJ5897 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:46.35 |
857 |
8 |
Jessica Berg |
1998 |
BJ7698 |
POLISEN |
|
25m |
2:48.38 |
1085 |
9 |
Olivia Sundermeyer |
1998 |
AH0698 |
SKURU IK |
|
25m |
2:48.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1403 |
0 |
Julia Augustsson |
1998 |
AI9298 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:38.74 |
1042 |
1 |
Ulrika Blom |
1997 |
AN1297 |
SKURU IK |
|
25m |
2:38.41 |
987 |
2 |
Ellinor Hedgren-Rylander |
1997 |
BL9897 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:37.84 |
1371 |
3 |
Malin Klingre |
1997 |
BC9897 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:36.50 |
1090 |
4 |
Lise Öberg |
1998 |
AT4498 |
SKURU IK |
|
25m |
2:36.06 |
1348 |
5 |
Josefin Öster |
1997 |
AT0297 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:36.49 |
843 |
6 |
Pamela Beyermann |
1998 |
AS4498 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
2:36.98 |
1361 |
7 |
Julia Derwinger |
1998 |
AZ9698 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:37.95 |
1037 |
8 |
Alexandra Nilsson |
1998 |
AJ5498 |
SALTSJÖB |
|
25m |
2:38.41 |
1615 |
9 |
Cecilie Solberg Jørgensen |
1998 |
|
Vestbyen |
|
25m |
2:40.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
807 |
0 |
Caroline Adlerborn |
1998 |
AR3498 |
SS04 |
|
25m |
2:35.42 |
976 |
1 |
Anna Ekholm |
1998 |
BC2698 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:31.93 |
1622 |
2 |
Maria Tolkacheva |
1998 |
AR6698 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:31.33 |
871 |
3 |
Josefine Gidlöf |
1997 |
BE2497 |
POLISEN |
|
25m |
2:29.88 |
969 |
4 |
Emina Bjelak |
1997 |
BC2897 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:28.05 |
1613 |
5 |
Sanna Ehrnholm |
1997 |
|
Vestbyen |
|
25m |
2:28.80 |
1036 |
6 |
Emilia Herlitz |
1997 |
AP7497 |
SALTSJÖB |
|
25m |
2:30.16 |
1528 |
7 |
Maria Östervall |
1998 |
AD4498 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
2:31.41 |
1178 |
8 |
Louise Hagström |
1998 |
AZ1898 |
SKK |
|
25m |
2:35.20 |
812 |
9 |
Filippa Berndtson |
1997 |
BD4297 |
SS04 |
|
25m |
2:36.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
861 |
0 |
Ayleen Burt |
1997 |
BB5497 |
POLISEN |
|
25m |
2:26.04 |
1057 |
1 |
Anna Hassler |
1998 |
AK5298 |
SKURU IK |
|
25m |
2:23.75 |
1228 |
2 |
Alexandra Engsoo |
1998 |
AF3898 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:21.72 |
1087 |
3 |
Sofia von Sydow |
1997 |
AH1697 |
SKURU IK |
|
25m |
2:19.19 |
885 |
4 |
Charlotte Myers |
1997 |
BQ2497 |
POLISEN |
|
25m |
2:16.15 |
1163 |
5 |
Klara Wallenbro |
1997 |
AS4897 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:18.13 |
845 |
6 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
2:19.65 |
1167 |
7 |
Vendela Vicko |
1997 |
AD7697 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:23.32 |
811 |
8 |
Rebecka Bergström |
1997 |
AH1297 |
SS04 |
|
25m |
2:24.19 |
1156 |
9 |
Emma Sundstedt |
1998 |
BE7498 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:27.92 |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 |
Utskriftsdatum |
11 november 2011 |
Licensierad till: Polisens IF |
Utskriftstid |
20:28 |
|