Results for Cetus GP pitkät vanhat
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP 4 pitkät vanhat |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
18:46 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 50m Vapaauinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 1, 50m Vapaauinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 11 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
18:46 |
|
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP 4 pitkät vanhat |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
18:47 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 50m Vapaauinti MIX Pojat, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
Laji 2, 50m Vapaauinti MIX Pojat, Loppukilpailut 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aki Eveli |
2006 |
|
84 |
|
|
|
|
46.21 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Oskari Peltonen |
2006 |
|
63 |
|
|
|
|
50.75 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
18:47 |
|
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP 4 pitkät vanhat |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
18:47 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Vapaauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 3, 50m Vapaauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 11 v |
|
Laji 3, 50m Vapaauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tanisha Rajani |
2006 |
|
167 |
|
|
|
|
42.12 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
18:47 |
|
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP 4 pitkät vanhat |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
18:47 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m Vapaauinti KUK Pojat, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
Laji 4, 50m Vapaauinti KUK Pojat, Loppukilpailut 12 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
18:47 |
|
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP 4 pitkät vanhat |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:12 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jutta Jauhiainen |
2004 |
|
559 |
1:08.63 |
2:21.70 |
3:33.95 |
|
4:44.57 |
|
|
Cetus Espoo |
4:46.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aada Rissanen |
2004 |
|
483 |
1:09.94 |
2:26.08 |
3:43.06 |
|
4:58.72 |
|
|
Vanders |
5:09.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Iisa Karpela |
2004 |
|
456 |
1:12.52 |
2:30.36 |
3:48.12 |
|
5:04.53 |
|
|
Cetus Espoo |
5:19.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Pinja Nieminen |
2004 |
|
417 |
1:13.57 |
2:33.03 |
3:54.41 |
|
5:13.81 |
|
|
Cetus Espoo |
5:22.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Heidi Työppönen |
2004 |
|
247 |
1:29.01 |
3:05.23 |
4:41.33 |
|
6:13.66 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Helmi Haverinen |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
5:16.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Laura Kellberg |
2003 |
|
563 |
1:06.56 |
2:19.84 |
3:32.45 |
|
4:43.92 |
|
|
Cetus Espoo |
4:49.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Essi Salokorpi |
2003 |
|
552 |
1:07.45 |
2:20.66 |
3:33.70 |
|
4:45.86 |
|
|
Cetus Espoo |
4:52.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Emma Johansson |
2003 |
|
545 |
1:08.37 |
2:21.35 |
3:35.22 |
|
4:47.06 |
|
|
Cetus Espoo |
4:45.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Sofia Långström |
2003 |
|
491 |
1:09.78 |
2:25.34 |
3:41.70 |
|
4:57.11 |
|
|
Cetus Espoo |
4:55.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Cindy Palm |
2003 |
|
461 |
1:11.67 |
2:28.08 |
3:44.82 |
|
5:03.40 |
|
|
Cetus Espoo |
4:58.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Helle Peill |
2003 |
|
315 |
1:18.93 |
2:47.49 |
4:17.33 |
|
5:44.57 |
|
|
Cetus Espoo |
5:54.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Diana Seiger |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
5:06.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Peppi Siirtola |
2002 |
|
624 |
1:07.22 |
2:16.30 |
3:24.85 |
|
4:34.37 |
|
|
Cetus Espoo |
4:48.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jonna Vasara |
2002 |
|
540 |
1:07.42 |
2:20.08 |
3:34.58 |
|
4:47.86 |
|
|
Cetus Espoo |
4:43.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Mirka Mettinen |
2002 |
|
517 |
1:09.73 |
2:23.74 |
3:38.48 |
|
4:52.18 |
|
|
Cetus Espoo |
5:01.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Jenni Alanen |
2002 |
|
474 |
1:11.27 |
2:28.07 |
3:44.56 |
|
5:00.61 |
|
|
Cetus Espoo |
4:49.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Nella Korpela |
2002 |
|
459 |
1:11.71 |
2:29.89 |
3:47.77 |
|
5:03.91 |
|
|
Cetus Espoo |
5:05.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Helmi Tossavainen |
2002 |
|
444 |
1:10.54 |
2:28.90 |
3:48.26 |
|
5:07.19 |
|
|
Cetus Espoo |
4:53.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Marleen Mikk |
2002 |
|
395 |
1:13.61 |
2:35.63 |
3:58.17 |
|
5:19.43 |
|
|
Cetus Espoo |
5:15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Cami Wacklin |
2002 |
|
353 |
1:16.18 |
2:40.55 |
4:06.61 |
|
5:31.56 |
|
|
Cetus Espoo |
5:21.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Aida Ahlgren |
2002 |
|
259 |
1:22.91 |
2:57.19 |
4:32.77 |
|
6:07.61 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Pinja Paulomo |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
5:09.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 18 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lyydia Kalenius |
2000 |
|
656 |
1:05.94 |
2:15.32 |
3:23.40 |
|
4:29.81 |
|
|
Cetus Espoo |
4:39.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ida Slöör |
2001 |
|
656 |
1:06.69 |
2:15.49 |
3:23.25 |
|
4:29.86 |
|
|
Cetus Espoo |
4:30.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sofia Lehtinen |
2000 |
|
595 |
1:06.29 |
2:16.66 |
3:28.43 |
|
4:38.71 |
|
|
Cetus Espoo |
4:44.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Nelli Ohvo |
2001 |
|
588 |
1:06.94 |
2:18.54 |
3:29.95 |
|
4:39.92 |
|
|
Cetus Espoo |
4:46.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Jonna Jauhiainen |
2000 |
|
569 |
1:06.34 |
2:18.08 |
3:30.64 |
|
4:42.99 |
|
|
Cetus Espoo |
4:41.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Emilia Flyckt |
2001 |
|
535 |
1:08.12 |
2:21.01 |
3:34.03 |
|
4:48.71 |
|
|
Cetus Espoo |
4:56.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Cia Wacklin |
2001 |
|
484 |
1:09.09 |
2:23.60 |
3:40.85 |
|
4:58.57 |
|
|
Cetus Espoo |
4:45.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Aino Lehtinen |
2001 |
|
411 |
1:15.39 |
2:37.73 |
3:58.28 |
|
5:15.39 |
|
|
Cetus Espoo |
5:31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Roosa-maria Tempakka |
2000 |
|
380 |
1:13.40 |
2:35.93 |
4:00.42 |
|
5:23.52 |
|
|
Simmis Grani |
5:00.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Miia Puranen |
2001 |
|
360 |
1:16.29 |
2:39.40 |
4:04.29 |
|
5:29.52 |
|
|
Voikkaan Viesti |
5:38.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Tuike Hakala |
2001 |
|
256 |
1:21.01 |
2:54.00 |
4:31.25 |
|
6:09.21 |
|
|
Cetus Espoo |
6:10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 19 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aino Otava |
1999 |
|
786 |
1:01.74 |
2:05.97 |
3:09.99 |
|
4:14.11 |
|
|
Cetus Espoo |
4:14.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Nea Rinne |
1995 |
|
727 |
1:02.40 |
2:08.51 |
3:15.03 |
|
4:20.74 |
|
|
Cetus Espoo |
4:19.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Alissa Eloranta |
1999 |
|
663 |
1:06.20 |
2:16.03 |
3:24.34 |
|
4:28.84 |
|
|
Cetus Espoo |
4:22.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Sini Koivu |
1999 |
|
646 |
1:04.41 |
2:13.90 |
3:22.95 |
|
4:31.19 |
|
|
Cetus Espoo |
4:32.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Piia Kaivola |
1999 |
|
338 |
1:19.38 |
2:45.49 |
4:11.49 |
|
5:36.43 |
|
|
Cetus Espoo |
6:01.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
19:12 |
|
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP 4 pitkät vanhat |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:45 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Luukas Vainio |
2003 |
|
503 |
1:04.79 |
2:13.00 |
3:19.76 |
|
4:26.79 |
|
|
Cetus Espoo |
4:30.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Roni Severinkangas |
2003 |
|
395 |
1:07.63 |
2:22.10 |
3:36.41 |
|
4:49.06 |
|
|
Cetus Espoo |
4:51.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Leevi Ylikulppi |
2003 |
|
395 |
1:08.70 |
2:22.56 |
3:36.53 |
|
4:49.11 |
|
|
Cetus Espoo |
4:54.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Oskari Aalto |
2002 |
|
579 |
59.80 |
2:04.67 |
3:09.74 |
|
4:14.57 |
|
|
Cetus Espoo |
4:07.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Leo Mikkonen |
2002 |
|
530 |
1:01.83 |
2:08.56 |
3:15.78 |
|
4:22.14 |
|
|
Cetus Espoo |
4:24.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Joel Syrjä |
2002 |
|
353 |
1:10.93 |
2:26.79 |
3:43.37 |
|
5:00.21 |
|
|
Cetus Espoo |
5:04.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Elias Jääskeläinen |
2002 |
|
347 |
1:10.81 |
2:28.95 |
3:46.69 |
|
5:01.80 |
|
|
Cetus Espoo |
5:11.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Sasha Cormier Simola |
2002 |
|
253 |
1:14.69 |
2:40.84 |
4:08.81 |
|
5:35.22 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Verneri Viisanen |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
4:35.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tuomas Jokinen |
2001 |
|
525 |
1:03.52 |
2:11.21 |
3:17.97 |
|
4:23.05 |
|
|
Cetus Espoo |
4:28.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Eerikki Laitala |
2001 |
|
507 |
1:03.74 |
2:11.74 |
3:19.37 |
|
4:26.16 |
|
|
Cetus Espoo |
4:26.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Isak Gramén |
2001 |
|
505 |
1:01.91 |
2:09.51 |
3:18.54 |
|
4:26.45 |
|
|
Cetus Espoo |
4:28.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Eemil Kylmä |
2001 |
|
463 |
1:04.87 |
2:15.84 |
3:27.22 |
|
4:34.18 |
|
|
Cetus Espoo |
4:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Teemu Annala |
2001 |
|
416 |
1:07.50 |
2:21.00 |
3:32.69 |
|
4:44.17 |
|
|
Cetus Espoo |
4:56.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Samuli Hartikainen |
2001 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
5:27.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 18 - 19 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sergey Kuznetsov |
2000 |
|
670 |
57.77 |
2:01.46 |
3:01.58 |
|
4:02.51 |
|
|
Cetus Espoo |
4:02.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Eetu Alitalo |
1999 |
|
597 |
58.65 |
2:02.65 |
3:07.16 |
|
4:12.06 |
|
|
Cetus Espoo |
4:20.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Eetu Isosuo |
2000 |
|
558 |
1:03.17 |
2:07.83 |
3:13.06 |
|
4:17.68 |
|
|
Cetus Espoo |
4:31.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Veeti Laine |
2000 |
|
513 |
1:00.91 |
2:08.52 |
3:17.65 |
|
4:24.98 |
|
|
Cetus Espoo |
4:25.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Alex Lassila |
2000 |
|
464 |
1:06.73 |
2:17.87 |
3:28.07 |
|
4:34.09 |
|
|
Cetus Espoo |
4:42.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Joona Ruuskanen |
2000 |
|
375 |
1:06.06 |
2:20.80 |
3:35.81 |
|
4:54.16 |
|
|
Cetus Espoo |
4:42.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Anton Nuottajärvi |
2000 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Joona Salminen |
2000 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
4:29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 20 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Samuli Jeskanen |
1996 |
|
596 |
59.88 |
2:04.09 |
3:08.69 |
|
4:12.08 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aleksi Eskelinen |
1988 |
|
578 |
1:00.43 |
2:05.15 |
3:09.60 |
|
4:14.75 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Miika Pentti |
1997 |
|
546 |
1:00.55 |
2:06.09 |
3:13.05 |
|
4:19.56 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Christoffer Fredriksson |
1997 |
|
540 |
1:00.80 |
2:07.78 |
3:15.92 |
|
4:20.63 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Topi Suomalainen |
1998 |
|
407 |
1:04.66 |
2:15.07 |
3:29.39 |
|
4:46.20 |
|
|
Cetus Espoo |
4:29.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
19:45 |
|
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP 4 pitkät vanhat |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:19 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 400m Vapaauinti maters N, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Suvi Purra |
1979 |
|
378 |
1:15.25 |
2:38.53 |
4:02.74 |
|
5:24.15 |
|
|
Cetus Espoo |
5:18.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jenni Harjuoja |
1977 |
|
373 |
1:17.98 |
2:40.71 |
4:03.99 |
|
5:25.66 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Johanna Kara |
1965 |
|
284 |
1:21.77 |
2:53.66 |
4:26.88 |
|
5:56.69 |
|
|
Cetus Espoo |
5:52.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Kaarina Markkula |
1952 |
|
200 |
1:31.49 |
3:11.78 |
4:56.03 |
|
6:40.55 |
|
|
Cetus Espoo |
6:47.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Meri Santaholma |
1964 |
|
200 |
1:29.96 |
3:13.03 |
4:57.56 |
|
6:40.84 |
|
|
Cetus Espoo |
6:41.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:19 |
|
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP 4 pitkät vanhat |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:49 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 400m Vapaauinti masters M, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aki Kattelus |
1972 |
|
310 |
1:15.19 |
2:34.45 |
3:53.23 |
|
5:13.28 |
|
|
Cetus Espoo |
5:26.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jan Johansson |
1966 |
|
290 |
1:17.53 |
2:39.83 |
4:02.29 |
|
5:20.65 |
|
|
Cetus Espoo |
5:08.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Ville Alopaeus |
1971 |
|
287 |
1:17.68 |
2:41.61 |
4:03.55 |
|
5:21.69 |
|
|
Cetus Espoo |
5:02.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Simo-pekka Torsti |
1960 |
|
279 |
1:17.89 |
2:41.88 |
4:04.00 |
|
5:24.60 |
|
|
Cetus Espoo |
5:25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Pavel Kobychev |
1971 |
|
168 |
1:23.15 |
3:02.52 |
4:45.15 |
|
6:24.48 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
19:49 |
|
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP 4 pitkät vanhat |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:37 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Saga Kovanen |
2004 |
|
533 |
1:08.16 |
2:22.03 |
3:36.48 |
4:51.92 |
9:51.16 |
|
|
Cetus Espoo |
9:51.47 |
|
|
6:07.24 |
7:22.70 |
8:37.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Greta Beszteri |
2004 |
|
502 |
1:09.75 |
2:25.81 |
3:41.96 |
4:59.22 |
10:03.07 |
|
|
Cetus Espoo |
10:18.76 |
|
|
6:17.51 |
7:34.24 |
8:50.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Ciara Wacklin |
2004 |
|
463 |
1:12.97 |
2:31.12 |
3:49.08 |
5:07.52 |
10:19.45 |
|
|
Cetus Espoo |
10:10.40 |
|
|
6:26.22 |
7:44.92 |
9:03.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Diana Valero De La Iglesia |
2004 |
|
377 |
1:16.66 |
2:39.62 |
4:03.22 |
5:28.08 |
11:03.08 |
|
|
Cetus Espoo |
11:14.06 |
|
|
6:52.16 |
8:15.90 |
9:40.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Linda Ilonen |
2004 |
|
329 |
1:24.61 |
2:52.08 |
4:20.33 |
5:48.00 |
11:33.69 |
|
|
Cetus Espoo |
11:54.06 |
|
|
7:14.86 |
8:41.71 |
10:09.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Janita Severinkangas |
2004 |
|
327 |
1:18.53 |
2:45.73 |
4:14.40 |
5:44.15 |
11:35.20 |
|
|
Cetus Espoo |
11:17.23 |
|
|
7:14.11 |
8:43.05 |
10:11.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Maisa Brusila |
2004 |
|
269 |
1:23.98 |
2:56.28 |
4:32.36 |
6:09.34 |
12:21.94 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
7:43.26 |
9:18.25 |
10:51.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Katarina Kobycheva |
2004 |
|
238 |
1:26.97 |
3:02.77 |
4:41.75 |
6:21.92 |
12:52.59 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
8:00.89 |
9:38.95 |
11:16.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Beata Koroknay-Pál |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
12:28.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Linnea Alakörkkö |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
12:13.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kaarin Rapinoja |
2003 |
|
522 |
1:09.94 |
2:25.53 |
3:40.91 |
4:56.63 |
9:54.95 |
|
|
Cetus Espoo |
9:59.43 |
|
|
6:11.61 |
7:26.92 |
8:42.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Milla-lotta Tapanainen |
2003 |
|
520 |
1:11.11 |
2:25.65 |
3:40.47 |
4:56.40 |
9:55.91 |
|
|
Cetus Espoo |
9:43.06 |
|
|
6:11.21 |
7:26.63 |
8:41.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Róza Nagy |
2003 |
|
512 |
1:09.47 |
2:23.20 |
3:38.11 |
4:53.07 |
9:59.03 |
|
|
Cetus Espoo |
10:07.78 |
|
|
6:08.98 |
7:25.50 |
8:42.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Sanna Valkonen |
2003 |
|
441 |
1:12.56 |
2:31.98 |
3:51.01 |
5:11.17 |
10:29.42 |
|
|
Cetus Espoo |
10:27.91 |
|
|
6:30.52 |
7:51.07 |
9:11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Siiri Hargreaves |
2003 |
|
412 |
1:12.90 |
2:33.68 |
3:55.10 |
5:17.56 |
10:44.06 |
|
|
Cetus Espoo |
10:44.83 |
|
|
6:39.64 |
8:01.77 |
9:24.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Delia Helena Aho |
2003 |
|
372 |
1:19.84 |
2:46.55 |
4:10.78 |
5:34.87 |
11:06.25 |
|
|
Cetus Espoo |
11:02.65 |
|
|
6:59.55 |
8:24.57 |
9:48.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Edit Kull |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
11:37.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Julia Peltola |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
10:15.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anni Savolainen |
2002 |
|
609 |
1:07.39 |
2:17.83 |
3:28.87 |
4:40.25 |
9:25.34 |
|
|
Cetus Espoo |
9:22.76 |
|
|
5:51.51 |
7:02.73 |
8:14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Siri Auvinen |
2002 |
|
555 |
1:06.92 |
2:19.71 |
3:33.21 |
4:47.43 |
9:43.19 |
|
|
Cetus Espoo |
9:55.32 |
|
|
6:02.01 |
7:16.33 |
8:31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Verna Rostedt |
2002 |
|
550 |
1:08.86 |
2:22.29 |
3:35.35 |
4:49.56 |
9:44.88 |
|
|
Cetus Espoo |
9:51.49 |
|
|
6:03.85 |
7:18.36 |
8:33.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
|
511 |
1:11.16 |
2:27.13 |
3:42.65 |
4:58.17 |
9:59.18 |
|
|
Cetus Espoo |
10:20.56 |
|
|
6:13.74 |
7:30.06 |
8:46.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Milli Kosunen |
2002 |
|
388 |
1:16.68 |
2:38.82 |
4:01.51 |
5:23.80 |
10:57.12 |
|
|
Cetus Espoo |
11:22.13 |
|
|
6:46.60 |
8:10.56 |
9:34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 18 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ronja Riihinen |
2000 |
|
579 |
1:05.12 |
2:15.49 |
3:26.58 |
4:38.28 |
9:34.91 |
|
|
Cetus Espoo |
9:33.63 |
|
|
5:51.01 |
7:04.96 |
8:19.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 19 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sohvi Nenonen |
1999 |
|
662 |
1:05.60 |
2:15.69 |
3:25.27 |
4:34.90 |
9:09.93 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
5:43.91 |
6:53.61 |
8:03.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:37 |
|
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP 4 pitkät vanhat |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
21:38 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Niklas Hatakka |
2003 |
|
568 |
1:04.15 |
2:11.56 |
3:19.56 |
4:27.20 |
8:55.15 |
|
|
Cetus Espoo |
8:54.13 |
|
|
5:34.87 |
6:42.89 |
7:49.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Matias Rasinmäki |
2003 |
|
495 |
1:05.05 |
2:15.38 |
3:26.04 |
4:37.43 |
9:20.46 |
|
|
Cetus Espoo |
9:17.27 |
|
|
5:48.78 |
7:00.11 |
8:11.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Alexander Huhtala |
2003 |
|
435 |
1:07.29 |
2:20.97 |
3:34.61 |
4:49.65 |
9:44.80 |
|
|
Cetus Espoo |
10:06.55 |
|
|
6:04.29 |
7:18.62 |
8:32.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Oskari Repo |
2003 |
|
386 |
1:11.79 |
2:27.93 |
3:44.13 |
5:01.13 |
10:08.50 |
|
|
Cetus Espoo |
10:19.26 |
|
|
6:18.49 |
7:36.22 |
8:52.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Rasmus Mykkänen |
2003 |
|
334 |
1:12.51 |
2:32.31 |
3:53.27 |
5:14.87 |
10:39.06 |
|
|
Cetus Espoo |
10:56.30 |
|
|
6:36.22 |
7:58.24 |
9:20.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Sam Zamanimehr |
2003 |
|
246 |
1:17.98 |
2:44.92 |
4:15.52 |
5:48.28 |
11:47.05 |
|
|
Cetus Espoo |
11:48.15 |
|
|
7:18.95 |
8:50.17 |
10:20.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Mattias Janhunen |
2003 |
|
236 |
1:23.69 |
2:56.01 |
4:27.76 |
6:00.38 |
11:56.96 |
|
|
Cetus Espoo |
11:43.45 |
|
|
7:30.27 |
9:02.16 |
10:32.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Ilmari Laitala |
2003 |
|
169 |
1:33.86 |
3:14.73 |
4:59.17 |
6:43.47 |
13:21.33 |
|
|
Cetus Espoo |
13:35.02 |
|
|
8:25.84 |
10:06.02 |
11:47.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Karri Suuronen |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
11:24.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Oscar Skjäl |
2002 |
|
594 |
1:02.01 |
2:07.71 |
3:14.22 |
4:21.00 |
8:47.35 |
|
|
Cetus Espoo |
8:38.83 |
|
|
5:27.26 |
6:34.81 |
7:42.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
|
548 |
1:04.11 |
2:12.11 |
3:20.51 |
4:29.33 |
9:01.81 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
5:37.94 |
6:46.45 |
7:55.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Daniel Rinne |
2002 |
|
460 |
1:04.92 |
2:15.53 |
3:27.06 |
4:39.30 |
9:34.03 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
5:52.65 |
7:06.75 |
8:21.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Otto Sormunen |
2002 |
|
396 |
1:10.12 |
2:27.47 |
3:45.55 |
5:04.67 |
10:03.76 |
|
|
Cetus Espoo |
10:56.24 |
|
|
6:21.18 |
7:37.68 |
8:54.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Herman Widbom |
2001 |
|
565 |
1:04.27 |
2:11.73 |
3:19.67 |
4:27.59 |
8:56.25 |
|
|
Cetus Espoo |
9:05.90 |
|
|
5:34.89 |
6:43.15 |
7:50.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jere Ruuhonen |
2001 |
|
533 |
1:05.72 |
2:17.83 |
3:30.44 |
4:45.00 |
9:06.80 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
5:59.64 |
7:14.74 |
8:30.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Eero Jääskeläinen |
2001 |
|
284 |
1:18.42 |
2:44.45 |
4:11.13 |
5:37.97 |
11:14.47 |
|
|
Cetus Espoo |
11:24.54 |
|
|
7:02.97 |
8:27.34 |
9:52.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Pyry Kurunsaari |
2001 |
|
274 |
1:15.94 |
2:39.93 |
4:06.18 |
5:34.00 |
11:22.68 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
7:01.66 |
8:30.68 |
10:00.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ville Lauslahti |
2001 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Cetus Espoo |
10:08.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 18 - 19 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jonni Aho |
1999 |
|
556 |
1:04.40 |
2:11.85 |
3:19.76 |
4:27.53 |
8:58.96 |
|
|
Cetus Espoo |
9:01.78 |
|
|
5:35.57 |
6:43.92 |
7:53.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 20 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Rasmus Virta |
1998 |
|
548 |
1:03.57 |
2:10.59 |
3:18.58 |
4:26.84 |
9:01.70 |
|
|
Cetus Espoo |
8:53.77 |
|
|
5:35.17 |
6:44.26 |
7:53.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Valtteri Eloranta |
1992 |
|
423 |
1:04.47 |
2:16.00 |
3:29.07 |
4:43.82 |
9:50.70 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
6:00.04 |
7:16.91 |
8:34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
21:38 |
|
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP 4 pitkät vanhat |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
22:01 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 800m Vapaauinti masters N, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Satu Rahkonen |
1977 |
|
521 |
1:08.36 |
2:23.71 |
3:39.84 |
4:55.85 |
9:55.57 |
|
|
Cetus Espoo |
10:10.55 |
|
|
6:11.46 |
7:27.69 |
8:43.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
22:01 |
|
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP 4 pitkät vanhat |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
21:59 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 800m Vapaauinti masters M, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lauri Malk |
1937 |
|
177 |
1:25.69 |
3:02.98 |
4:42.20 |
6:21.78 |
13:08.45 |
|
|
Cetus Espoo |
13:06.03 |
|
|
8:02.52 |
9:42.76 |
11:26.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Pentti Keränen |
1935 |
|
95 |
2:03.02 |
4:24.50 |
6:46.13 |
9:08.65 |
16:09.11 |
|
|
Cetus Espoo |
17:46.12 |
|
|
11:29.32 |
13:48.89 |
14:59.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Juhani Soininen |
1941 |
|
41 |
2:19.64 |
5:00.22 |
7:41.43 |
10:27.40 |
21:23.00 |
|
|
Cetus Espoo |
20:49.51 |
|
|
13:10.46 |
15:58.47 |
20:05.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
04 helmikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
21:59 |
|