Results for Cetus GP pu
Below are all results from the competition shown by session.
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Cetus GP 5 pu | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 18:54 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Laji 1, 25m Perhosuinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Liinu Nevalainen | 2009 | Cetus Espoo | 23.92 | ||||||
2 | Susanna Kivimäki | 2008 | Cetus Espoo | 25.86 | ||||||
3 | Leonie Hildén | 2008 | Cetus Espoo | 25.95 | ||||||
3 | Minni Kovalainen | 2008 | Cetus Espoo | 25.95 | ||||||
5 | Raakel Rihte | 2008 | Cetus Espoo | 26.85 | ||||||
6 | Ronja Taskinen | 2008 | Cetus Espoo | 28.34 | ||||||
7 | Keneli Marybel Maranik | 2010 | Cetus Espoo | 28.85 | ||||||
8 | Lotta Martikainen | 2008 | Cetus Espoo | 29.01 | ||||||
9 | Elina Parviainen | 2008 | Cetus Espoo | 29.19 | ||||||
10 | Isabel Meriläinen | 2009 | Cetus Espoo | 30.38 | ||||||
11 | Nelly Åström | 2008 | Cetus Espoo | 30.69 | ||||||
12 | Vilma Päivärinta | 2009 | Cetus Espoo | 32.44 | ||||||
13 | Elsa Mänttäri | 2009 | Cetus Espoo | 34.59 | ||||||
14 | Ines Valero De La Iglesia | 2010 | Cetus Espoo | 34.82 | ||||||
- | Aada Tuononen | 2009 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella | ||||||||||
- | Alma Mänttäri | 2009 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.2 Eriaikainen käsien palautus | ||||||||||
- | Kaisli Ruha | 2010 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.2 Eriaikainen käsien palautus | ||||||||||
- | Neela Juvonen | 2009 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
- | Sonja Shrader | 2008 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.2 Eriaikainen käsien palautus | ||||||||||
Laji 1, 25m Perhosuinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Maria Aho | 2007 | Cetus Espoo | 21.66 | ||||||
2 | Saana Harjuoja | 2007 | Cetus Espoo | 23.36 | ||||||
- | Kerttu Tallus | 2007 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 18:54 |
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Cetus GP 5 pu | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 18:54 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Laji 2, 25m Perhosuinti MIX Pojat, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Mikael Kulay | 2007 | Cetus Espoo | 24.12 | ||||||
2 | Nooa Koskela | 2009 | Cetus Espoo | 29.30 | ||||||
- | Artemiy Andreev | 2009 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella | ||||||||||
- | Atte Malinen | 2008 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella | ||||||||||
- | Joona Silander | 2009 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.3 Rintauinnin potku | ||||||||||
- | Leo Mannonen | 2007 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Marcus Lash | 2008 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Mario Valero De La Iglesia | 2008 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.2 Eriaikainen käsien palautus | ||||||||||
- | Tommy Palm | 2007 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.3 Rintauinnin potku | ||||||||||
Laji 2, 25m Perhosuinti MIX Pojat, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
- | Aki Eveli | 2006 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike | ||||||||||
- | Oskari Peltonen | 2006 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 18:54 |
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Cetus GP 5 pu | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 18:54 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Laji 3, 25m Perhosuinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Hilma Mannersalo | 2008 | Cetus Espoo | 20.09 | ||||||
2 | Riinu Hotulainen | 2008 | Cetus Espoo | 23.18 | ||||||
3 | Emilia Elizaveta Karulina | 2008 | Cetus Espoo | 25.57 | ||||||
Laji 3, 25m Perhosuinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Ida Savolainen | 2007 | Cetus Espoo | 18.36 | ||||||
2 | Anna Lindholm | 2007 | Cetus Espoo | 19.80 | ||||||
3 | Anna Gürel | 2007 | Cetus Espoo | 24.17 | ||||||
4 | Eine Idman | 2007 | Cetus Espoo | 24.73 | ||||||
5 | Vilma Hyllinen | 2007 | Cetus Espoo | 24.77 | ||||||
6 | Iida Pakarinen | 2007 | Cetus Espoo | 25.05 | ||||||
7 | Ella Puuronen | 2007 | Cetus Espoo | 26.31 | ||||||
8 | Katja Seiger | 2007 | Cetus Espoo | 27.76 | ||||||
9 | Vilma Lindholm | 2007 | Cetus Espoo | 28.16 | ||||||
- | Lybov Shumeylo | 2007 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.2 Eriaikainen käsien palautus | ||||||||||
Laji 3, 25m Perhosuinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Tanisha Rajani | 2006 | Cetus Espoo | 22.12 | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 18:54 |
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Cetus GP 5 pu | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 18:54 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Laji 4, 25m Perhosuinti KUK Pojat, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Ilmari Nieminen | 2007 | Cetus Espoo | 18.72 | ||||||
2 | Severi Tammihovi | 2009 | Cetus Espoo | 20.82 | ||||||
3 | Topias Toivanen | 2007 | Cetus Espoo | 22.95 | ||||||
4 | Eemil Hujala | 2007 | Cetus Espoo | 24.61 | ||||||
5 | Tomas Leinonen | 2008 | Cetus Espoo | 30.52 | ||||||
- | Leo Tuomainen | 2008 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella | ||||||||||
Laji 4, 25m Perhosuinti KUK Pojat, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Boris Minkovski | 2006 | Cetus Espoo | 17.85 | ||||||
2 | Aarne Nuutinen | 2006 | Cetus Espoo | 23.07 | ||||||
3 | Onni Sidoroff | 2006 | Cetus Espoo | 29.90 | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 18:54 |
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Cetus GP 5 pu | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 18:54 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Laji 5, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Jade Brelo | 2008 | Cetus Espoo | 55.36 | ||||||
Laji 5, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Jenni Korkeamäki | 2007 | Cetus Espoo | 35.38 | ||||||
2 | Emilyn Alexandra Savolainen | 2007 | Cetus Espoo | 37.18 | ||||||
3 | Dominika Stalinskaja | 2007 | Cetus Espoo | 38.27 | ||||||
4 | Enna Äyrämöinen | 2007 | Cetus Espoo | 38.61 | ||||||
5 | Ellen Lindell | 2007 | Cetus Espoo | 39.14 | ||||||
6 | Anja Miao | 2007 | Cetus Espoo | 41.04 | ||||||
7 | Milka Marjakaarto | 2007 | Cetus Espoo | 49.21 | ||||||
8 | Ida Paaskoski | 2007 | Cetus Espoo | 50.64 | ||||||
9 | Vuokko Larjomaa | 2007 | Cetus Espoo | 52.45 | ||||||
10 | Sandra Savolainen | 2007 | Cetus Espoo | 55.85 | ||||||
- | Saga Ronkainen | 2007 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.2 Eriaikainen käsien palautus | ||||||||||
Laji 5, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Annaliina Mänttäri | 2006 | Cetus Espoo | 37.21 | ||||||
2 | Laura Zurban | 2006 | Cetus Espoo | 42.23 | ||||||
3 | Elsa Vuorimaa | 2006 | Cetus Espoo | 50.78 | ||||||
4 | Ruth Risso Ricci | 2006 | Cetus Espoo | 51.73 | ||||||
5 | Rebecca Risso Ricci | 2006 | Cetus Espoo | 52.63 | ||||||
6 | Vivian Vesa | 2006 | Cetus Espoo | 54.54 | ||||||
7 | Inka Aunimo | 2006 | Cetus Espoo | 58.91 | ||||||
- | Heidi Still | 2006 | Cetus Espoo | DNS | ||||||
Laji 5, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Ronja Ristevirta | 2005 | Cetus Espoo | 43.17 | ||||||
2 | Leenu Karolina Kinnunen | 2005 | Cetus Espoo | 43.51 | ||||||
3 | Milla Tahvanainen | 2005 | Cetus Espoo | 45.14 | ||||||
4 | Anjenike Kriek | 2005 | Cetus Espoo | 51.00 | ||||||
Laji 5, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Heidi Työppönen | 2004 | Cetus Espoo | 44.30 | ||||||
Laji 5, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 15 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Laura Kellberg | 2003 | Cetus Espoo | 28.92 | ||||||
2 | Helle Peill | 2003 | Cetus Espoo | 40.00 | ||||||
- | Diana Seiger | 2003 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 5, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 16 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Helmi Tossavainen | 2002 | Cetus Espoo | 30.40 | ||||||
2 | Nella Korpela | 2002 | Cetus Espoo | 33.42 | ||||||
3 | Jenni Alanen | 2002 | Cetus Espoo | 33.48 | ||||||
4 | Cami Wacklin | 2002 | Cetus Espoo | 33.82 | ||||||
- | Aida Ahlgren | 2002 | Cetus Espoo | DNS | ||||||
Laji 5, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 18 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Veronica Wahlstedt | 2000 | Cetus Espoo | 30.23 | ||||||
2 | Ronja Riihinen | 2000 | Cetus Espoo | 31.03 | ||||||
3 | Cia Wacklin | 2001 | Cetus Espoo | 31.67 | ||||||
4 | Ella Aalto | 2000 | Cetus Espoo | 31.86 | ||||||
5 | Sofia Lehtinen | 2000 | Cetus Espoo | 32.49 | ||||||
6 | Roosa-maria Tempakka | 2000 | Simmis Grani | 32.51 | ||||||
7 | Sini Hirvonen | 2001 | Cetus Espoo | 32.79 | ||||||
8 | Aino Lehtinen | 2001 | Cetus Espoo | 34.76 | ||||||
9 | Tuike Hakala | 2001 | Cetus Espoo | 37.50 | ||||||
10 | Miia Puranen | 2001 | Voikkaan Viesti | 37.59 | ||||||
Laji 5, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 19 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Adelia Spångberg | 1999 | Cetus Espoo | 28.68 | ||||||
2 | Sohvi Nenonen | 1999 | Cetus Espoo | 29.32 | ||||||
3 | Alissa Eloranta | 1999 | Cetus Espoo | 29.92 | ||||||
4 | Mirva Kallström | 1999 | Cetus Espoo | 30.96 | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 18:54 |
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Cetus GP 5 pu | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 19:17 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Artemi Tsinjonnõi | 2008 | Cetus Espoo | 48.24 | ||||||
2 | Tommi Mosconi | 2008 | Cetus Espoo | 49.65 | ||||||
3 | Matti Klümper | 2008 | Cetus Espoo | 52.47 | ||||||
4 | Eljas Pekkola | 2007 | Cetus Espoo | 53.35 | ||||||
5 | Mikael Suni | 2007 | Cetus Espoo | 54.76 | ||||||
6 | Joonas Keränen | 2007 | Cetus Espoo | 57.50 | ||||||
7 | Lenni Nevalainen | 2007 | Cetus Espoo | 1:00.14 | ||||||
8 | Lenni Syvänen | 2007 | Cetus Espoo | 1:00.30 | ||||||
9 | Akseli Savolainen | 2007 | Cetus Espoo | 1:02.79 | ||||||
- | Roope Liimatainen | 2007 | Cetus Espoo | DNS | ||||||
- | Veikko Hautaniemi | 2007 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella | ||||||||||
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Aarne Laurila | 2006 | Cetus Espoo | 38.13 | ||||||
2 | Benjamin Winqvist | 2006 | Cetus Espoo | 38.96 | ||||||
3 | Mikael Rasinmäki | 2006 | Cetus Espoo | 41.28 | ||||||
4 | Aleksi Sinisalo | 2006 | Cetus Espoo | 42.89 | ||||||
5 | Jermu Jääskö | 2006 | Cetus Espoo | 44.40 | ||||||
6 | Luis Valero De La Iglesia | 2006 | Cetus Espoo | 44.59 | ||||||
7 | Verneri Gummerus | 2006 | Cetus Espoo | 46.99 | ||||||
8 | Henrik Rokityanskiy | 2006 | Helsingfors Simsällskap | 47.32 | ||||||
9 | Anton Ahonen | 2006 | Cetus Espoo | 51.71 | ||||||
10 | Emil Tirkkonen | 2006 | Cetus Espoo | 58.04 | ||||||
- | Olli Järvenpää | 2006 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella | ||||||||||
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Oscar Westerberg | 2005 | Cetus Espoo | 44.70 | ||||||
2 | Rado Lindberg | 2005 | Cetus Espoo | 46.28 | ||||||
3 | Artem Haikara | 2005 | Cetus Espoo | 49.19 | ||||||
4 | Evan Mustonen | 2005 | Cetus Espoo | 50.81 | ||||||
5 | Riku Forsberg | 2005 | Cetus Espoo | 52.47 | ||||||
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Ilmari Laitala | 2003 | Cetus Espoo | 51.73 | ||||||
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 16 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Sasha Cormier Simola | 2002 | Cetus Espoo | 33.81 | ||||||
- | Henrik Purokoski | 2002 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Isak Gramén | 2001 | Cetus Espoo | 26.37 | ||||||
2 | Jere Ruuhonen | 2001 | Cetus Espoo | 26.78 | ||||||
3 | Eerikki Laitala | 2001 | Cetus Espoo | 27.43 | ||||||
4 | Joel Knaapi | 2001 | Cetus Espoo | 28.00 | ||||||
5 | Teemu Annala | 2001 | Cetus Espoo | 28.48 | ||||||
6 | Samuli Hartikainen | 2001 | Cetus Espoo | 29.86 | ||||||
- | Eetu Partanen | 2001 | Cetus Espoo | DNS | ||||||
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 18 - 19 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Anton Nuottajärvi | 2000 | Cetus Espoo | 26.42 | ||||||
2 | Joona Salminen | 2000 | Cetus Espoo | 30.30 | ||||||
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 20 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Jari Schwarte | 1990 | Cetus Espoo | 26.23 | ||||||
2 | Valtteri Eloranta | 1992 | Cetus Espoo | 26.52 | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 19:17 |
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Cetus GP 5 pu | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 19:17 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Laji 7, 50m Perhosuinti masters N, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Bettina Mannerström | 1979 | Cetus Espoo | 34.89 | ||||||
2 | Sanna Hokkanen | 1977 | Cetus Espoo | 35.47 | ||||||
3 | Sari Komulainen | 1962 | Cetus Espoo | 37.50 | ||||||
4 | Meri Santaholma | 1964 | Cetus Espoo | 41.53 | ||||||
5 | Minna Kantakoski | 1964 | Cetus Espoo | 44.35 | ||||||
6 | Kaarina Markkula | 1952 | Cetus Espoo | 46.05 | ||||||
- | Annette Gylling | 1979 | Cetus Espoo | DNS | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 19:17 |
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Cetus GP 5 pu | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 19:17 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Laji 8, 50m Perhosuinti masters M, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Libor Janek | 1979 | Cetus Espoo | 28.17 | ||||||
2 | Simo-pekka Torsti | 1960 | Cetus Espoo | 32.46 | ||||||
3 | Lauri Malk | 1937 | Cetus Espoo | 40.97 | ||||||
- | Pavel Kobychev | 1971 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 19:17 |
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Cetus GP 5 pu | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 19:25 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Laji 9, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Anna Salo | 2007 | Cetus Espoo | 40.79 | 1:27.26 | |||||
2 | Matilda Leppänen | 2007 | Cetus Espoo | 43.26 | 1:35.78 | |||||
Laji 9, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Wilma Sundt | 2006 | Cetus Espoo | 36.20 | 1:18.53 | |||||
2 | Janina Granberg | 2006 | Cetus Espoo | 37.43 | 1:22.68 | |||||
3 | Amanda Nilsson | 2006 | Cetus Espoo | 39.34 | 1:26.63 | |||||
4 | Iisa-lotta Rantaniitty | 2006 | Cetus Espoo | 41.28 | 1:28.76 | |||||
5 | Enni Tammilehto | 2006 | Cetus Espoo | 40.23 | 1:28.77 | |||||
6 | Cécilia Richard | 2006 | Cetus Espoo | 42.69 | 1:36.95 | |||||
7 | Kia Mäennenä | 2006 | Cetus Espoo | 45.19 | 1:40.20 | |||||
8 | Ninja Brelo | 2006 | Cetus Espoo | 46.42 | 1:40.73 | |||||
9 | Iiris Soilevaara | 2006 | Cetus Espoo | 44.63 | 1:40.87 | |||||
10 | Malla Kostiainen | 2006 | Cetus Espoo | 47.55 | 1:46.79 | |||||
11 | Lotta Lönnqvist | 2006 | Cetus Espoo | 1:02.25 | 2:15.19 | |||||
- | Elsa Vuorimaa | 2006 | Cetus Espoo | DNS | ||||||
- | Heta Kosunen | 2006 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella | ||||||||||
- | Olesia Leshchuk | 2006 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
Laji 9, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Kira Lindroos | 2005 | Cetus Espoo | 32.86 | 1:11.10 | |||||
2 | Inka Vahtola | 2005 | Cetus Espoo | 35.66 | 1:19.18 | |||||
3 | Kaarina Rihte | 2005 | Cetus Espoo | 36.74 | 1:20.00 | |||||
4 | Jasmin Savonen | 2005 | Cetus Espoo | 39.16 | 1:23.82 | |||||
5 | Saara Raulos | 2005 | Cetus Espoo | 38.38 | 1:25.89 | |||||
6 | Lotta Nevalainen | 2005 | Cetus Espoo | 41.46 | 1:29.52 | |||||
7 | Emma Autio | 2005 | Cetus Espoo | 47.73 | 1:38.16 | |||||
8 | Helmi Jämsén | 2005 | Cetus Espoo | 47.31 | 1:38.35 | |||||
9 | Ada Salaspuro | 2005 | Cetus Espoo | 44.74 | 1:40.87 | |||||
10 | Siiri Päivärinta | 2005 | Cetus Espoo | 52.97 | 1:53.21 | |||||
- | Rina Rantanen | 2005 | Cetus Espoo | DNF | ||||||
- | Nea Hollström | 2005 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
Laji 9, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Helmi Haverinen | 2004 | Cetus Espoo | 38.27 | 1:26.13 | |||||
2 | Linnea Alakörkkö | 2004 | Cetus Espoo | 39.31 | 1:28.47 | |||||
3 | Beata Koroknay-Pál | 2004 | Cetus Espoo | 40.59 | 1:35.66 | |||||
4 | Katarina Kobycheva | 2004 | Cetus Espoo | 41.85 | 1:38.27 | |||||
Laji 9, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 15 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Róza Nagy | 2003 | Cetus Espoo | 31.09 | 1:06.83 | |||||
2 | Kaarin Rapinoja | 2003 | Cetus Espoo | 32.13 | 1:09.91 | |||||
3 | Julia Peltola | 2003 | Cetus Espoo | 32.82 | 1:12.97 | |||||
4 | Cindy Palm | 2003 | Cetus Espoo | 33.75 | 1:13.39 | |||||
5 | Sofia Långström | 2003 | Cetus Espoo | 33.84 | 1:14.35 | |||||
6 | Iina Von Schrowe | 2003 | Cetus Espoo | 33.70 | 1:17.35 | |||||
7 | Sanna Valkonen | 2003 | Cetus Espoo | 36.34 | 1:18.03 | |||||
8 | Milla-lotta Tapanainen | 2003 | Cetus Espoo | 35.49 | 1:18.46 | |||||
9 | Siiri Hargreaves | 2003 | Cetus Espoo | 36.51 | 1:21.77 | |||||
10 | Edit Kull | 2003 | Cetus Espoo | 38.79 | 1:24.67 | |||||
11 | Delia Helena Aho | 2003 | Cetus Espoo | 38.91 | 1:25.21 | |||||
Laji 9, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 16 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Jonna Vasara | 2002 | Cetus Espoo | 32.62 | 1:10.23 | |||||
2 | Verna Rostedt | 2002 | Cetus Espoo | 32.58 | 1:11.70 | |||||
3 | Marleen Mikk | 2002 | Cetus Espoo | 33.06 | 1:13.69 | |||||
4 | Anni Savolainen | 2002 | Cetus Espoo | 35.55 | 1:17.39 | |||||
5 | Milli Kosunen | 2002 | Cetus Espoo | 37.81 | 1:26.06 | |||||
Laji 9, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 18 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Nelli Ohvo | 2001 | Cetus Espoo | 32.34 | 1:08.90 | |||||
2 | Jonna Jauhiainen | 2000 | Cetus Espoo | 33.11 | 1:10.60 | |||||
Laji 9, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 19 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Sini Koivu | 1999 | Cetus Espoo | 28.74 | 1:03.22 | |||||
2 | Piia Kaivola | 1999 | Cetus Espoo | 38.25 | 1:24.72 | |||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 19:25 |
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Cetus GP 5 pu | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 19:26 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Laji 10, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Risto Kallström | 2006 | Cetus Espoo | 35.85 | 1:18.41 | |||||
Laji 10, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Eeli Partanen | 2005 | Cetus Espoo | 36.10 | 1:23.75 | |||||
2 | Eemil Reijonen | 2005 | Cetus Espoo | 39.91 | 1:27.88 | |||||
3 | Pauli Rantatupa | 2005 | Cetus Espoo | 43.38 | 1:36.30 | |||||
4 | Totte Teittinen | 2005 | Cetus Espoo | 48.36 | 1:50.39 | |||||
- | Ivan Gavrilov | 2005 | Cetus Espoo | DNS | ||||||
Laji 10, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Samuli Masalin | 2004 | Cetus Espoo | 36.27 | 1:19.90 | |||||
2 | Justus Holtari | 2004 | Cetus Espoo | 41.39 | 1:31.06 | |||||
- | Leo Zurban | 2004 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike | ||||||||||
Laji 10, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Santtu Kosunen | 2003 | Cetus Espoo | 38.17 | 1:24.37 | |||||
2 | Karri Suuronen | 2003 | Cetus Espoo | 38.82 | 1:26.64 | |||||
3 | Mattias Janhunen | 2003 | Cetus Espoo | 46.91 | 1:45.65 | |||||
4 | Niko Silander | 2003 | Cetus Espoo | 51.86 | 1:54.84 | |||||
Laji 10, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 16 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Mihail Khanoukaev | 2002 | Cetus Espoo | 27.71 | 59.98 | |||||
2 | Daniel Rinne | 2002 | Cetus Espoo | 28.55 | 1:01.32 | |||||
3 | Leo Mikkonen | 2002 | Cetus Espoo | 28.65 | 1:02.47 | |||||
4 | Otto Sormunen | 2002 | Cetus Espoo | 30.11 | 1:06.38 | |||||
5 | Verneri Viisanen | 2002 | Cetus Espoo | 30.94 | 1:08.58 | |||||
6 | Elias Jääskeläinen | 2002 | Cetus Espoo | 30.77 | 1:08.84 | |||||
7 | Joel Syrjä | 2002 | Cetus Espoo | 31.72 | 1:09.09 | |||||
Laji 10, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Eemil Kylmä | 2001 | Cetus Espoo | 28.46 | 1:01.55 | |||||
2 | Eero Jääskeläinen | 2001 | Cetus Espoo | 38.23 | 1:29.69 | |||||
Laji 10, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 18 - 19 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Joona Ruuskanen | 2000 | Cetus Espoo | 27.55 | 1:00.88 | |||||
Laji 10, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 20 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Aleksi Eskelinen | 1988 | Cetus Espoo | 27.96 | 59.52 | |||||
2 | Lassi Ohtonen | 1992 | Cetus Espoo | 27.64 | 59.65 | |||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 19:26 |
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Cetus GP 5 pu | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 19:26 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Laji 11, 100m Perhosuinti Seka, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Satu Rahkonen | 1977 | Cetus Espoo | 31.82 | 1:07.61 | |||||
2 | Ville Alopaeus | 1971 | Cetus Espoo | 34.31 | 1:13.99 | |||||
3 | Ahti Uusivuori | 1960 | Cetus Espoo | 35.20 | 1:17.86 | |||||
4 | Johanna Kara | 1965 | Cetus Espoo | 39.39 | 1:28.55 | |||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 19:26 |
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Cetus GP 5 pu | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 19:39 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Laji 13, 200m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Louna Kasvio | 2006 | Cetus Espoo | 34.16 | 1:14.91 | 1:57.63 | 2:39.56 | |||
Laji 13, 200m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Tuuli Pippuri | 2005 | Cetus Espoo | 33.65 | 1:13.91 | 1:55.51 | 2:36.16 | |||
2 | Laura Kousa | 2005 | Cetus Espoo | 37.68 | 1:22.03 | 2:06.85 | 2:50.42 | |||
3 | Sofia Rinne | 2005 | Cetus Espoo | 37.66 | 1:21.86 | 2:06.64 | 2:53.28 | |||
4 | Lumi Rossi | 2005 | Cetus Espoo | 41.64 | 1:26.72 | 2:12.54 | 2:57.51 | |||
5 | Anna Hakkarainen | 2005 | Cetus Espoo | 36.75 | 1:23.05 | 2:13.04 | 3:02.41 | |||
6 | Ellen Kettunen | 2005 | Cetus Espoo | 40.28 | 1:27.45 | 2:17.71 | 3:05.70 | |||
7 | Säde Ryynänen | 2005 | Cetus Espoo | 40.43 | 1:28.62 | 2:18.24 | 3:07.82 | |||
8 | Iida Siltala | 2005 | Cetus Espoo | 40.08 | 1:27.37 | 2:16.69 | 3:07.92 | |||
9 | Emma Lönnberg | 2005 | Cetus Espoo | 43.15 | 1:33.99 | 2:26.38 | 3:15.80 | |||
10 | Hanna Martola | 2005 | Cetus Espoo | 43.21 | 1:33.98 | 2:27.33 | 3:19.88 | |||
11 | Elina Ruha | 2005 | Cetus Espoo | 44.97 | 1:38.13 | 2:36.01 | 3:30.57 | |||
12 | Kukka Peill | 2005 | Cetus Espoo | 44.18 | 1:37.82 | 2:34.05 | 3:31.45 | |||
13 | Juulia Lindfors | 2005 | Cetus Espoo | 46.52 | 1:41.82 | 2:39.52 | 3:38.69 | |||
Laji 13, 200m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Saga Kovanen | 2004 | Cetus Espoo | 34.54 | 1:13.88 | 1:54.15 | 2:35.02 | |||
2 | Aada Rissanen | 2004 | Cetus Espoo | 34.16 | 1:13.80 | 1:55.92 | 2:38.33 | |||
3 | Greta Beszteri | 2004 | Cetus Espoo | 34.08 | 1:14.93 | 1:58.90 | 2:43.55 | |||
4 | Jutta Jauhiainen | 2004 | Cetus Espoo | 35.69 | 1:17.67 | 2:00.92 | 2:43.98 | |||
5 | Ciara Wacklin | 2004 | Cetus Espoo | 37.19 | 1:22.77 | 2:09.04 | 2:55.33 | |||
6 | Iisa Karpela | 2004 | Cetus Espoo | 38.64 | 1:24.30 | 2:12.25 | 2:57.18 | |||
7 | Janita Severinkangas | 2004 | Cetus Espoo | 38.19 | 1:22.39 | 2:12.05 | 3:03.67 | |||
8 | Pinja Nieminen | 2004 | Cetus Espoo | 39.17 | 1:26.78 | 2:17.80 | 3:08.79 | |||
9 | Maisa Brusila | 2004 | Cetus Espoo | 42.67 | 1:33.92 | 2:25.74 | 3:17.31 | |||
10 | Diana Valero De La Iglesia | 2004 | Cetus Espoo | 40.96 | 1:33.61 | 2:28.90 | 3:20.23 | |||
Laji 13, 200m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 15 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Emma Johansson | 2003 | Cetus Espoo | 33.16 | 1:12.41 | 1:54.90 | 2:38.30 | |||
2 | Martina Uusitalo | 2003 | Cetus Espoo | 40.55 | 1:33.32 | 2:28.95 | 3:22.66 | |||
Laji 13, 200m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 16 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Pilvi Pietikäinen | 2002 | Cetus Espoo | 33.52 | 1:14.19 | 1:55.53 | 2:36.23 | |||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 19:39 |
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Cetus GP 5 pu | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 19:50 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Laji 14, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Tomi Silander | 2006 | Cetus Espoo | 42.36 | 1:35.94 | 2:30.62 | 3:20.92 | |||
Laji 14, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Samuel Saari | 2004 | Cetus Espoo | 36.65 | 1:19.37 | 2:04.85 | 2:50.43 | |||
2 | Leo Hautaniemi | 2004 | Cetus Espoo | 37.96 | 1:22.62 | 2:08.27 | 2:54.42 | |||
3 | Veerti Juurakko | 2004 | Cetus Espoo | 38.77 | 1:25.79 | 2:15.28 | 3:03.27 | |||
4 | Juuso Pulkkinen | 2004 | Cetus Espoo | 37.45 | 1:24.16 | 2:13.98 | 3:04.04 | |||
5 | Viktor Asklöf | 2004 | Cetus Espoo | 38.44 | 1:27.64 | 2:19.61 | 3:07.97 | |||
6 | Lucas Lönnblad | 2004 | Cetus Espoo | 40.44 | 1:30.92 | 2:23.23 | 3:14.85 | |||
7 | Nuutti Laitinen | 2004 | Cetus Espoo | 39.78 | 1:30.02 | 2:24.06 | 3:16.38 | |||
8 | Yash Nagal | 2004 | Cetus Espoo | 46.11 | 1:45.77 | 2:47.13 | 3:48.30 | |||
Laji 14, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Luukas Vainio | 2003 | Cetus Espoo | 31.39 | 1:07.89 | 1:44.34 | 2:20.21 | |||
2 | Matias Rasinmäki | 2003 | Cetus Espoo | 32.42 | 1:09.44 | 1:48.57 | 2:27.30 | |||
3 | Roni Severinkangas | 2003 | Cetus Espoo | 32.58 | 1:10.65 | 1:52.11 | 2:35.44 | |||
4 | Rasmus Mykkänen | 2003 | Cetus Espoo | 36.90 | 1:18.99 | 2:02.47 | 2:44.67 | |||
5 | Oskari Repo | 2003 | Cetus Espoo | 35.31 | 1:17.45 | 2:01.66 | 2:44.95 | |||
6 | Alexander Huhtala | 2003 | Cetus Espoo | 37.55 | 1:21.55 | 2:08.16 | 2:53.17 | |||
7 | Leevi Ylikulppi | 2003 | Cetus Espoo | 37.59 | 1:22.88 | 2:11.39 | 3:01.88 | |||
Laji 14, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Ville Lauslahti | 2001 | Cetus Espoo | 36.08 | 1:17.95 | 2:02.79 | 2:47.29 | |||
- | Pyry Kurunsaari | 2001 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 8.2 Eriaikainen käsien palautus | ||||||||||
Laji 14, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 20 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Rasmus Virta | 1998 | Cetus Espoo | 31.43 | 1:07.92 | 1:44.90 | 2:21.78 | |||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 19:50 |
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Cetus GP 5 pu | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 19:53 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Laji 16, 200m Perhosuinti mastersM, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Paavo Miettinen | 1977 | Cetus Espoo | 31.87 | 1:10.40 | 1:52.00 | 2:36.21 | |||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 19:53 |