Results for Utmanaren, Täby sim
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Resultat Gren 1 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 1 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2016-09-25 |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
17:35 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 september 2016 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Allert Olivia |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
14 |
25m |
26.01 |
|
|
|
|
|
|
26.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bendz Julia |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bentley Fredrik |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
39 |
25m |
31.22 |
|
|
|
|
|
|
31.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bergman Love |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
7 |
25m |
24.77 |
|
|
|
|
|
|
24.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Björk Alva |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
37 |
25m |
30.38 |
|
|
|
|
|
|
30.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carlén Tor |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
28 |
25m |
28.44 |
|
|
|
|
|
|
28.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cedermark Elinor |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
55 |
25m |
35.43 |
|
|
|
|
|
|
35.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dahlborn Hedda |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
48 |
25m |
33.69 |
|
|
|
|
|
|
33.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daxberg Simon |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
10 |
25m |
25.63 |
|
|
|
|
|
|
25.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Degerbalkan Teya |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
40 |
25m |
31.59 |
|
|
|
|
|
|
31.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elofsson Matilda |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
27 |
25m |
28.42 |
|
|
|
|
|
|
28.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ericsson David |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
4 |
25m |
24.69 |
|
|
|
|
|
|
24.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ericsson Jennifer |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ersson Astrid |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
43 |
25m |
33.07 |
|
|
|
|
|
|
33.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gong Hanna |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
18 |
25m |
26.71 |
|
|
|
|
|
|
26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gonsalves Andrea |
2003 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
13 |
25m |
25.98 |
|
|
|
|
|
|
25.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gonsalves Anneli |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
32 |
25m |
29.11 |
|
|
|
|
|
|
29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Göthe Amanda |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
11 |
25m |
25.70 |
|
|
|
|
|
|
25.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hallquisth Theodor |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
2 |
25m |
23.68 |
|
|
|
|
|
|
23.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanna Melinn |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
36 |
25m |
30.28 |
|
|
|
|
|
|
30.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hassan Malek |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
52 |
25m |
34.38 |
|
|
|
|
|
|
34.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holmgren Albin |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
5 |
25m |
24.74 |
|
|
|
|
|
|
24.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Härning-Nilsson Hedda |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
50 |
25m |
34.00 |
|
|
|
|
|
|
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isufi Berlin Isabelle |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
23 |
25m |
27.80 |
|
|
|
|
|
|
27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johnson Kasper |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
57 |
25m |
37.90 |
|
|
|
|
|
|
37.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Juhlin Fredriksson Milton |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
19 |
25m |
27.25 |
|
|
|
|
|
|
27.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jöngren Bertil |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
34 |
25m |
29.94 |
|
|
|
|
|
|
29.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karregård Hanson Sara |
2003 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Khogasteh Sahand |
2003 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
49 |
25m |
33.85 |
|
|
|
|
|
|
33.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kriström Hanna |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
47 |
25m |
33.60 |
|
|
|
|
|
|
33.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lagergren Erik |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lagergren Siri |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
46 |
25m |
33.20 |
|
|
|
|
|
|
33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Larsson Baltzar |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
29 |
25m |
28.51 |
|
|
|
|
|
|
28.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lerjestam Isabelle |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
24 |
25m |
27.84 |
|
|
|
|
|
|
27.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lindberg Louisa |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
42 |
25m |
32.80 |
|
|
|
|
|
|
32.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luo Tianjiao |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Norda Oliver |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
33 |
25m |
29.43 |
|
|
|
|
|
|
29.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordin Törnemo Otto |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
41 |
25m |
32.15 |
|
|
|
|
|
|
32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olsson Carl |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
21 |
25m |
27.48 |
|
|
|
|
|
|
27.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olsson Simon |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
12 |
25m |
25.76 |
|
|
|
|
|
|
25.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Patring Linnea |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pedersen Stina |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
9 |
25m |
24.88 |
|
|
|
|
|
|
24.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ppatring Linnea |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samuelsson Elsa |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
35 |
25m |
30.25 |
|
|
|
|
|
|
30.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Selkirk Ellinor |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
3 |
25m |
24.62 |
|
|
|
|
|
|
24.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shabaltas Stanislav |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
6 |
25m |
24.76 |
|
|
|
|
|
|
24.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sjunnebo Astrid |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
58 |
25m |
43.11 |
|
|
|
|
|
|
43.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Snabb Vilma |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
60 |
25m |
1:06.37 |
|
|
|
|
|
|
1:06.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sommar Hannah |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
17 |
25m |
26.64 |
|
|
|
|
|
|
26.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Steinle Elias |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
22 |
25m |
27.78 |
|
|
|
|
|
|
27.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Steinle Malte |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
44 |
25m |
33.16 |
|
|
|
|
|
|
33.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tegelberg Sebastian |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
31 |
25m |
28.71 |
|
|
|
|
|
|
28.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thermaenius Anton |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thermaenius Theo |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
15 |
25m |
26.18 |
|
|
|
|
|
|
26.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tiernan Plunkett Loki |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
25 |
25m |
27.89 |
|
|
|
|
|
|
27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Törnqvist Tyra |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
30 |
25m |
28.62 |
|
|
|
|
|
|
28.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Törnqvist Viggo |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
26 |
25m |
28.05 |
|
|
|
|
|
|
28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wahlqvist Emma |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
16 |
25m |
26.52 |
|
|
|
|
|
|
26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wang Cecilia |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
56 |
25m |
35.93 |
|
|
|
|
|
|
35.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Watson Edward |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
8 |
25m |
24.86 |
|
|
|
|
|
|
24.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Watson Julian |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
59 |
25m |
43.22 |
|
|
|
|
|
|
43.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
von Goës Ester |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
38 |
25m |
30.76 |
|
|
|
|
|
|
30.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
von Sydow Thea |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
19 |
25m |
27.25 |
|
|
|
|
|
|
27.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
zhang Viktor |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
44 |
25m |
33.16 |
|
|
|
|
|
|
33.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zhou Erik |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
51 |
25m |
34.12 |
|
|
|
|
|
|
34.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zuhr Hugo |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
54 |
25m |
34.86 |
|
|
|
|
|
|
34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Åkerlund Tyra |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
1 |
25m |
22.91 |
|
|
|
|
|
|
22.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Östberg Filippa |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
53 |
25m |
34.81 |
|
|
|
|
|
|
34.81 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
17:35 |
|
Resultat Gren 2 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 2 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2016-09-25 |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
17:30 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 september 2016 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Björnevik Ida |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
12 |
50m |
52.75 |
|
|
|
|
|
|
52.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blomqvist Alva |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
7 |
50m |
50.98 |
|
|
|
|
|
|
50.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blomqvist Axel |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
11 |
50m |
51.92 |
|
|
|
|
|
|
51.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Degerbalkan Deniz |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
1 |
50m |
44.81 |
|
|
|
|
|
|
44.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Haux Oliver |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
4 |
50m |
48.01 |
|
|
|
|
|
|
48.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hällkvist Emmy |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
9 |
50m |
51.14 |
|
|
|
|
|
|
51.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ladis Alexandros |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
8 |
50m |
51.01 |
|
|
|
|
|
|
51.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Markowicz Caroline |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
10 |
50m |
51.63 |
|
|
|
|
|
|
51.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Seel Jesper |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Söderholm Ellie |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
14 |
50m |
53.41 |
|
|
|
|
|
|
53.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tarish Emil |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
3 |
50m |
47.64 |
|
|
|
|
|
|
47.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thoresson Arvid |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
13 |
50m |
52.82 |
|
|
|
|
|
|
52.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Todorovac Hallon Benjamin |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
2 |
50m |
47.18 |
|
|
|
|
|
|
47.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wiberg Linnea |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
6 |
50m |
50.14 |
|
|
|
|
|
|
50.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
von Trzaska Gustav |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
5 |
50m |
49.17 |
|
|
|
|
|
|
49.17 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
17:30 |
|
Resultat Gren 3 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 3 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2016-09-25 |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
17:32 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 september 2016 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Haux Hannah |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
3 100m Ry |
Finaler |
1 |
50m |
43.23 |
100m |
1:29.37 |
|
|
|
|
1:29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hedbeck Rebecka |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
3 100m Ry |
Finaler |
8 |
50m |
50.08 |
100m |
1:43.81 |
|
|
|
|
1:43.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lindgren Junie |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
3 100m Ry |
Finaler |
11 |
50m |
50.09 |
100m |
1:47.47 |
|
|
|
|
1:47.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lingham Maja |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
3 100m Ry |
Finaler |
2 |
50m |
44.96 |
100m |
1:32.83 |
|
|
|
|
1:32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lowbrink Edla |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
3 100m Ry |
Finaler |
7 |
50m |
48.79 |
100m |
1:43.27 |
|
|
|
|
1:43.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malmström Irma |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
3 100m Ry |
Finaler |
3 |
50m |
45.03 |
100m |
1:33.08 |
|
|
|
|
1:33.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mattsson Saga |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
3 100m Ry |
Finaler |
5 |
50m |
47.25 |
100m |
1:34.94 |
|
|
|
|
1:34.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sundberg Nora |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
3 100m Ry |
Finaler |
- |
50m |
|
100m |
DNS |
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svärd Tilda |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
3 100m Ry |
Finaler |
10 |
50m |
50.94 |
100m |
1:45.59 |
|
|
|
|
1:45.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Taberman Clara |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
3 100m Ry |
Finaler |
6 |
50m |
48.88 |
100m |
1:42.49 |
|
|
|
|
1:42.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thermaenius Ella |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
3 100m Ry |
Finaler |
4 |
50m |
46.64 |
100m |
1:34.76 |
|
|
|
|
1:34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Westerdahl Clara |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
3 100m Ry |
Finaler |
9 |
50m |
50.71 |
100m |
1:44.21 |
|
|
|
|
1:44.21 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
17:32 |
|
Resultat Gren 4 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 4 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2016-09-25 |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
17:50 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 september 2016 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(Nina) Zhang Chenwei |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
54 |
25m |
34.21 |
|
|
|
|
|
|
34.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ackeby Moa |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
58 |
25m |
35.13 |
|
|
|
|
|
|
35.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Akopian Elisabeth |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
73 |
25m |
43.46 |
|
|
|
|
|
|
43.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Allert Olivia |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
10 |
25m |
28.22 |
|
|
|
|
|
|
28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Almén Lovisa |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
77 |
25m |
49.58 |
|
|
|
|
|
|
49.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aronsson Arvid |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
8 |
25m |
27.88 |
|
|
|
|
|
|
27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aronsson Sune |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
5 |
25m |
25.94 |
|
|
|
|
|
|
25.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bendz Julia |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bergman Elis |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
21 |
25m |
29.81 |
|
|
|
|
|
|
29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bergman Love |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
39 |
25m |
31.84 |
|
|
|
|
|
|
31.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Björk Alva |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
30 |
25m |
30.68 |
|
|
|
|
|
|
30.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bronsdon Oliver |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
40 |
25m |
31.86 |
|
|
|
|
|
|
31.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bruno Elliot |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
70 |
25m |
42.18 |
|
|
|
|
|
|
42.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carlsson Tilda |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Degerbalkan Teya |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
65 |
25m |
38.18 |
|
|
|
|
|
|
38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ebenfors Rebecca |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
66 |
25m |
38.37 |
|
|
|
|
|
|
38.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eberle Linn |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
18 |
25m |
29.38 |
|
|
|
|
|
|
29.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elmenhold Lovisa |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elofsson Matilda |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
41 |
25m |
31.96 |
|
|
|
|
|
|
31.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Enbom Astrid |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
28 |
25m |
30.59 |
|
|
|
|
|
|
30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Engstrand Lovisa |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
12 |
25m |
28.84 |
|
|
|
|
|
|
28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ericsson Jennifer |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
72 |
25m |
42.73 |
|
|
|
|
|
|
42.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eriksson Dion |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
76 |
25m |
48.93 |
|
|
|
|
|
|
48.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frykehag Arvid |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
3 |
25m |
25.26 |
|
|
|
|
|
|
25.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fällman Klara |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gonsalves Andrea |
2003 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
6 |
25m |
26.54 |
|
|
|
|
|
|
26.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gonsalves Anneli |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
34 |
25m |
30.91 |
|
|
|
|
|
|
30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustavsson Isabel |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
37 |
25m |
31.13 |
|
|
|
|
|
|
31.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Göransson Whilda |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
31 |
25m |
30.71 |
|
|
|
|
|
|
30.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Göthe Alexander |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
69 |
25m |
39.37 |
|
|
|
|
|
|
39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hellborg Bea |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
57 |
25m |
34.73 |
|
|
|
|
|
|
34.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hertzberg Hugo |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
53 |
25m |
34.06 |
|
|
|
|
|
|
34.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Homayounfar Elliot |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
67 |
25m |
38.38 |
|
|
|
|
|
|
38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Honic Amila |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
43 |
25m |
32.58 |
|
|
|
|
|
|
32.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johansson Ronja |
2002 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
2 |
25m |
24.10 |
|
|
|
|
|
|
24.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johnson Kasper |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
60 |
25m |
36.75 |
|
|
|
|
|
|
36.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klinkert Agnes |
2002 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
51 |
25m |
33.72 |
|
|
|
|
|
|
33.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kriström Hanna |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
63 |
25m |
37.73 |
|
|
|
|
|
|
37.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lagergren Erik |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
9 |
25m |
28.10 |
|
|
|
|
|
|
28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lagergren Siri |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
47 |
25m |
33.39 |
|
|
|
|
|
|
33.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Larsson Arvid |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
74 |
25m |
44.26 |
|
|
|
|
|
|
44.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Larsson Gideon |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
45 |
25m |
32.90 |
|
|
|
|
|
|
32.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lerjestam Isabelle |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
44 |
25m |
32.74 |
|
|
|
|
|
|
32.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lindblad Maja |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
49 |
25m |
33.63 |
|
|
|
|
|
|
33.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lundblad David |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lundblad Elin |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lundström Noel |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
35 |
25m |
31.06 |
|
|
|
|
|
|
31.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lörinc Johannes |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
33 |
25m |
30.80 |
|
|
|
|
|
|
30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikalsen Nora |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
59 |
25m |
35.18 |
|
|
|
|
|
|
35.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
möller Leo |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
11 |
25m |
28.79 |
|
|
|
|
|
|
28.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Naik Ada |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
25 |
25m |
30.47 |
|
|
|
|
|
|
30.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Norda Oliver |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
22 |
25m |
29.93 |
|
|
|
|
|
|
29.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Norlin Axel |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
55 |
25m |
34.24 |
|
|
|
|
|
|
34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Norlin Filip |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
16 |
25m |
29.30 |
|
|
|
|
|
|
29.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Odeberg Glasenapp Felix |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
20 |
25m |
29.68 |
|
|
|
|
|
|
29.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olander Julia |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olsson Carl |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
56 |
25m |
34.36 |
|
|
|
|
|
|
34.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olsson Simon |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
26 |
25m |
30.48 |
|
|
|
|
|
|
30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paulsson Tarik |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
7 |
25m |
27.29 |
|
|
|
|
|
|
27.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezaie Tara |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
14 |
25m |
28.91 |
|
|
|
|
|
|
28.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rylander Emilia |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
15 |
25m |
29.14 |
|
|
|
|
|
|
29.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samuelsson Elsa |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
52 |
25m |
33.88 |
|
|
|
|
|
|
33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sandberg Tilda |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
13 |
25m |
28.89 |
|
|
|
|
|
|
28.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Schuman Maria |
2002 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
68 |
25m |
39.03 |
|
|
|
|
|
|
39.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Selkirk Ellinor |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
38 |
25m |
31.25 |
|
|
|
|
|
|
31.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shirabe Satoshi |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
46 |
25m |
33.14 |
|
|
|
|
|
|
33.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sjunnebo Astrid |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
71 |
25m |
42.21 |
|
|
|
|
|
|
42.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Snabb Vilma |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
75 |
25m |
44.43 |
|
|
|
|
|
|
44.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sohlberg Hanna |
2003 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Steinle Elias |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
23 |
25m |
29.99 |
|
|
|
|
|
|
29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Steinle Malte |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
62 |
25m |
37.58 |
|
|
|
|
|
|
37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stenudd Henriksson Felix |
2003 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
1 |
25m |
22.95 |
|
|
|
|
|
|
22.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stenudd Henriksson Molly |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
35 |
25m |
31.06 |
|
|
|
|
|
|
31.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SUN Yichen |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
19 |
25m |
29.49 |
|
|
|
|
|
|
29.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svensson August |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
50 |
25m |
33.64 |
|
|
|
|
|
|
33.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svensson Eleonora |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
4 |
25m |
25.69 |
|
|
|
|
|
|
25.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Talipov Erik |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
42 |
25m |
32.57 |
|
|
|
|
|
|
32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thermaenius Anton |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thermaenius Theo |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
32 |
25m |
30.74 |
|
|
|
|
|
|
30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Törnlöv Hilda |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
78 |
25m |
1:02.93 |
|
|
|
|
|
|
1:02.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Törnqvist Tyra |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
24 |
25m |
30.12 |
|
|
|
|
|
|
30.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Törnqvist Viggo |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
27 |
25m |
30.53 |
|
|
|
|
|
|
30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vallén Melker |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
17 |
25m |
29.32 |
|
|
|
|
|
|
29.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wang Harry |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
29 |
25m |
30.66 |
|
|
|
|
|
|
30.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wang Nina |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
64 |
25m |
38.15 |
|
|
|
|
|
|
38.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Watson Julian |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wieselfors Alva |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
61 |
25m |
37.07 |
|
|
|
|
|
|
37.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Öhlund Noah |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
48 |
25m |
33.48 |
|
|
|
|
|
|
33.48 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
17:50 |
|
Resultat Gren 5 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 5 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2016-09-25 |
|
Utskriftsdatum |
28 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
09:46 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 september 2016 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alsén Emma |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
16 |
50m |
1:03.56 |
|
|
|
|
|
|
1:03.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Berndtsson Ludvig |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
2 |
50m |
50.99 |
|
|
|
|
|
|
50.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolje-Lundgren Emeli |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
1 |
50m |
49.55 |
|
|
|
|
|
|
49.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Danovskij Jan |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
6 |
50m |
52.27 |
|
|
|
|
|
|
52.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Day Julia |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
5 |
50m |
51.59 |
|
|
|
|
|
|
51.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ehinger Sofia |
2003 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
15 |
50m |
1:01.24 |
|
|
|
|
|
|
1:01.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Florén Smith Erik |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
- |
50m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hogg Joel |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
12 |
50m |
55.50 |
|
|
|
|
|
|
55.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holmberg Jack |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
7 |
50m |
52.53 |
|
|
|
|
|
|
52.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Khogasteh Sahand |
2003 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Li Rose |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
9 |
50m |
53.27 |
|
|
|
|
|
|
53.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lidberg Teodor |
2002 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lindberg Amanda |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
13 |
50m |
55.68 |
|
|
|
|
|
|
55.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lundberg Tuva |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
14 |
50m |
59.31 |
|
|
|
|
|
|
59.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Markowicz Caroline |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordell Gabriel |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
3 |
50m |
51.35 |
|
|
|
|
|
|
51.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordin Lund Filippa |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olsson Sande Emma |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
11 |
50m |
55.25 |
|
|
|
|
|
|
55.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shabaltas Stanislav |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tiernan Plunkett Loki |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tonn Max |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
- |
50m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wang Anna |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
8 |
50m |
52.63 |
|
|
|
|
|
|
52.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wiberg Linnea |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
10 |
50m |
53.54 |
|
|
|
|
|
|
53.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Öström Torun |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
4 |
50m |
51.45 |
|
|
|
|
|
|
51.45 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
28 september 2016 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
09:46 |
|
Resultat Gren 6 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 6 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2016-09-25 |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:10 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 september 2016 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borgfors Amanda |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
6 100m Br |
Finaler |
1 |
50m |
44.26 |
100m |
1:35.75 |
|
|
|
|
1:35.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Catrina Ioana |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
6 100m Br |
Finaler |
3 |
50m |
45.15 |
100m |
1:38.46 |
|
|
|
|
1:38.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Degerbalkan Elvin |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
6 100m Br |
Finaler |
6 |
50m |
49.63 |
100m |
1:43.85 |
|
|
|
|
1:43.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emtemo Filippa |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
6 100m Br |
Finaler |
14 |
50m |
53.79 |
100m |
1:56.72 |
|
|
|
|
1:56.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustavsson Agnes |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
6 100m Br |
Finaler |
12 |
50m |
51.82 |
100m |
1:49.81 |
|
|
|
|
1:49.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Haux Hannah |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
6 100m Br |
Finaler |
7 |
50m |
49.40 |
100m |
1:44.56 |
|
|
|
|
1:44.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hedbeck Rebecka |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
6 100m Br |
Finaler |
13 |
50m |
51.92 |
100m |
1:52.14 |
|
|
|
|
1:52.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Humble Caspian |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
6 100m Br |
Finaler |
10 |
50m |
51.08 |
100m |
1:48.34 |
|
|
|
|
1:48.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lindgren Junie |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
6 100m Br |
Finaler |
11 |
50m |
50.87 |
100m |
1:48.98 |
|
|
|
|
1:48.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lindqvist Ida |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
6 100m Br |
Finaler |
15 |
50m |
56.99 |
100m |
1:59.44 |
|
|
|
|
1:59.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lingham Maja |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
6 100m Br |
Finaler |
8 |
50m |
48.69 |
100m |
1:45.29 |
|
|
|
|
1:45.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malmström Irma |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
6 100m Br |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mattsson Saga |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
6 100m Br |
Finaler |
2 |
50m |
46.15 |
100m |
1:37.08 |
|
|
|
|
1:37.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Schibbye Matilda |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
6 100m Br |
Finaler |
4 |
50m |
47.41 |
100m |
1:42.23 |
|
|
|
|
1:42.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sundberg Nora |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
6 100m Br |
Finaler |
- |
50m |
|
100m |
DNS |
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svärd Tilda |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
6 100m Br |
Finaler |
16 |
50m |
56.42 |
100m |
2:00.71 |
|
|
|
|
2:00.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thermaenius Ella |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
6 100m Br |
Finaler |
9 |
50m |
51.62 |
100m |
1:48.01 |
|
|
|
|
1:48.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Westerdahl Clara |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
6 100m Br |
Finaler |
5 |
50m |
47.65 |
100m |
1:42.41 |
|
|
|
|
1:42.41 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:10 |
|
Resultat Gren 7 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 7 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2016-09-25 |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:24 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 september 2016 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(Nina) Zhang Chenwei |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
60 |
25m |
32.18 |
|
|
|
|
|
|
32.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ackeby Moa |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
65 |
25m |
34.03 |
|
|
|
|
|
|
34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Almén Lovisa |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
43 |
25m |
27.96 |
|
|
|
|
|
|
27.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aronsson Arvid |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
9 |
25m |
21.47 |
|
|
|
|
|
|
21.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aronsson Sune |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
1 |
25m |
17.73 |
|
|
|
|
|
|
17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Avellan-Hultman Oscar |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
73 |
25m |
40.37 |
|
|
|
|
|
|
40.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bentley Fredrik |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
39 |
25m |
27.34 |
|
|
|
|
|
|
27.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bergman Elis |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
45 |
25m |
28.65 |
|
|
|
|
|
|
28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bronsdon Oliver |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
68 |
25m |
34.52 |
|
|
|
|
|
|
34.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carlén Tor |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
21 |
25m |
24.58 |
|
|
|
|
|
|
24.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cedermark Elinor |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
52 |
25m |
30.37 |
|
|
|
|
|
|
30.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Costa Matteo |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
56 |
25m |
30.69 |
|
|
|
|
|
|
30.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dahlborn Hedda |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
64 |
25m |
33.32 |
|
|
|
|
|
|
33.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daxberg Simon |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
15 |
25m |
22.52 |
|
|
|
|
|
|
22.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eberle Linn |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
61 |
25m |
32.27 |
|
|
|
|
|
|
32.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Enbom Astrid |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
26 |
25m |
25.04 |
|
|
|
|
|
|
25.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Engstrand Lovisa |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
66 |
25m |
34.26 |
|
|
|
|
|
|
34.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eriksson Dion |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
49 |
25m |
29.31 |
|
|
|
|
|
|
29.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ersson Astrid |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
48 |
25m |
28.83 |
|
|
|
|
|
|
28.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frykehag Arvid |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
14 |
25m |
22.22 |
|
|
|
|
|
|
22.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustavsson Isabel |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
47 |
25m |
28.82 |
|
|
|
|
|
|
28.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Göransson Whilda |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
25 |
25m |
24.91 |
|
|
|
|
|
|
24.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Göthe Alexander |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
42 |
25m |
27.84 |
|
|
|
|
|
|
27.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanna Melinn |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
29 |
25m |
25.89 |
|
|
|
|
|
|
25.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hassan Malek |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
74 |
25m |
41.73 |
|
|
|
|
|
|
41.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hellborg Bea |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
63 |
25m |
33.00 |
|
|
|
|
|
|
33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlawatsch Beatrice |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
4 |
25m |
19.80 |
|
|
|
|
|
|
19.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holmgren Albin |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
7 |
25m |
20.82 |
|
|
|
|
|
|
20.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Homayounfar Victor |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
24 |
25m |
24.80 |
|
|
|
|
|
|
24.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Honic Amila |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
34 |
25m |
26.67 |
|
|
|
|
|
|
26.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Härning-Nilsson Hedda |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
62 |
25m |
32.68 |
|
|
|
|
|
|
32.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isufi Berlin Isabelle |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
20 |
25m |
24.18 |
|
|
|
|
|
|
24.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Juhlin Fredriksson Milton |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
37 |
25m |
27.02 |
|
|
|
|
|
|
27.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jöngren Bertil |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
22 |
25m |
24.60 |
|
|
|
|
|
|
24.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karregård Hanson Sara |
2003 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klinkert Agnes |
2002 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
46 |
25m |
28.69 |
|
|
|
|
|
|
28.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Koulahi Liam |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
35 |
25m |
26.78 |
|
|
|
|
|
|
26.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Koulahi Ryan |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
72 |
25m |
38.80 |
|
|
|
|
|
|
38.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Larsson Arvid |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
18 |
25m |
24.07 |
|
|
|
|
|
|
24.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Larsson Gideon |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
44 |
25m |
28.03 |
|
|
|
|
|
|
28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lidholm Max |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
67 |
25m |
34.37 |
|
|
|
|
|
|
34.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lindberg Louisa |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
54 |
25m |
30.49 |
|
|
|
|
|
|
30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lindblad Maja |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
70 |
25m |
36.04 |
|
|
|
|
|
|
36.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lundström Noel |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
52 |
25m |
30.37 |
|
|
|
|
|
|
30.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luo Tianjiao |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
28 |
25m |
25.65 |
|
|
|
|
|
|
25.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lörinc Johannes |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
10 |
25m |
21.49 |
|
|
|
|
|
|
21.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikalsen Nora |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
19 |
25m |
24.14 |
|
|
|
|
|
|
24.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Naik Ada |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
13 |
25m |
22.05 |
|
|
|
|
|
|
22.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordin Törnemo Otto |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
32 |
25m |
26.45 |
|
|
|
|
|
|
26.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Norlin Axel |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
50 |
25m |
29.64 |
|
|
|
|
|
|
29.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olander Julia |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pajusalo Elsa |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
71 |
25m |
38.08 |
|
|
|
|
|
|
38.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Patring Linnea |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paulsson Tarik |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
36 |
25m |
26.84 |
|
|
|
|
|
|
26.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pedersen Stina |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
6 |
25m |
20.40 |
|
|
|
|
|
|
20.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perrier Vilhelm |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
76 |
25m |
57.39 |
|
|
|
|
|
|
57.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ppatring Linnea |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezaie Tara |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
8 |
25m |
21.02 |
|
|
|
|
|
|
21.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rosdahl Mimmi |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rylander Emilia |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
31 |
25m |
26.24 |
|
|
|
|
|
|
26.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Schuman Maria |
2002 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
2 |
25m |
18.90 |
|
|
|
|
|
|
18.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sevonen Troy |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
16 |
25m |
23.16 |
|
|
|
|
|
|
23.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shirabe Satoshi |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
30 |
25m |
25.92 |
|
|
|
|
|
|
25.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sohlberg Hanna |
2003 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stein Erik |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stenudd Henriksson Felix |
2003 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
3 |
25m |
19.02 |
|
|
|
|
|
|
19.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stenudd Henriksson Molly |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
23 |
25m |
24.61 |
|
|
|
|
|
|
24.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SUN Yichen |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
17 |
25m |
23.35 |
|
|
|
|
|
|
23.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svensson August |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
59 |
25m |
31.07 |
|
|
|
|
|
|
31.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Talipov Erik |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
41 |
25m |
27.55 |
|
|
|
|
|
|
27.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Törnlöv Hilda |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
75 |
25m |
48.41 |
|
|
|
|
|
|
48.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wahi Arihant |
2003 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
5 |
25m |
20.17 |
|
|
|
|
|
|
20.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wahlqvist Emma |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
11 |
25m |
21.59 |
|
|
|
|
|
|
21.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vallén Melker |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
38 |
25m |
27.30 |
|
|
|
|
|
|
27.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wang Cecilia |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
40 |
25m |
27.41 |
|
|
|
|
|
|
27.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wang Harry |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
57 |
25m |
30.82 |
|
|
|
|
|
|
30.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wieselfors Alva |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
51 |
25m |
30.30 |
|
|
|
|
|
|
30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
von Goës Ester |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
58 |
25m |
30.96 |
|
|
|
|
|
|
30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
von Sydow Thea |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
33 |
25m |
26.47 |
|
|
|
|
|
|
26.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
zhang Viktor |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
55 |
25m |
30.62 |
|
|
|
|
|
|
30.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zuhr Hugo |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
27 |
25m |
25.15 |
|
|
|
|
|
|
25.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Åkerlund Tyra |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
12 |
25m |
21.86 |
|
|
|
|
|
|
21.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Östberg Filippa |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
69 |
25m |
35.23 |
|
|
|
|
|
|
35.23 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:24 |
|
Resultat Gren 8 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 8 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2016-09-25 |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:35 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 september 2016 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahlberg Linnea |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
14 |
50m |
44.89 |
|
|
|
|
|
|
44.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Berndtsson Ludvig |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
15 |
50m |
45.12 |
|
|
|
|
|
|
45.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Björnevik Ida |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
19 |
50m |
46.03 |
|
|
|
|
|
|
46.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blomqvist Alva |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
16 |
50m |
45.33 |
|
|
|
|
|
|
45.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blomqvist Axel |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
17 |
50m |
45.70 |
|
|
|
|
|
|
45.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolje-Lundgren Emeli |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
4 |
50m |
41.27 |
|
|
|
|
|
|
41.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Day Julia |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
11 |
50m |
43.54 |
|
|
|
|
|
|
43.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ehinger Sofia |
2003 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
5 |
50m |
41.34 |
|
|
|
|
|
|
41.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ericsson David |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
13 |
50m |
44.84 |
|
|
|
|
|
|
44.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ersson Sixten |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
2 |
50m |
39.67 |
|
|
|
|
|
|
39.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fransson Eric |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
12 |
50m |
44.32 |
|
|
|
|
|
|
44.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Haux Oliver |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
8 |
50m |
42.54 |
|
|
|
|
|
|
42.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holmberg Jack |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
24 |
50m |
51.56 |
|
|
|
|
|
|
51.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hällkvist Emmy |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
3 |
50m |
40.16 |
|
|
|
|
|
|
40.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johansson Ronja |
2002 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ladis Alexandros |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
23 |
50m |
50.37 |
|
|
|
|
|
|
50.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lidberg Teodor |
2002 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordin Lund Filippa |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
21 |
50m |
49.10 |
|
|
|
|
|
|
49.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Norlin Filip |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Odeberg Glasenapp Felix |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
26 |
50m |
1:07.14 |
|
|
|
|
|
|
1:07.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olsson Sande Emma |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
18 |
50m |
45.84 |
|
|
|
|
|
|
45.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Seel Jesper |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
20 |
50m |
46.78 |
|
|
|
|
|
|
46.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svensson Eleonora |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
22 |
50m |
50.13 |
|
|
|
|
|
|
50.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Söderholm Ellie |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
9 |
50m |
43.45 |
|
|
|
|
|
|
43.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thoresson Arvid |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
7 |
50m |
42.26 |
|
|
|
|
|
|
42.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Todorovac Hallon Benjamin |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
1 |
50m |
39.56 |
|
|
|
|
|
|
39.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tonn Max |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
- |
50m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wang Anna |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
6 |
50m |
41.36 |
|
|
|
|
|
|
41.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Warglo Alice |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
- |
50m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
von Trzaska Gustav |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
10 |
50m |
43.50 |
|
|
|
|
|
|
43.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zhou Erik |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
25 |
50m |
52.90 |
|
|
|
|
|
|
52.90 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:35 |
|
Resultat Gren 9 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 9 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2016-09-25 |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:39 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 september 2016 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borgfors Amanda |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
9 100m Fr |
Finaler |
1 |
50m |
38.01 |
100m |
1:21.63 |
|
|
|
|
1:21.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Catrina Ioana |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
9 100m Fr |
Finaler |
5 |
50m |
39.52 |
100m |
1:27.27 |
|
|
|
|
1:27.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Danovskij Jan |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
9 100m Fr |
Finaler |
11 |
50m |
43.43 |
100m |
1:35.60 |
|
|
|
|
1:35.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Davies Alice |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
9 100m Fr |
Finaler |
2 |
50m |
39.29 |
100m |
1:24.11 |
|
|
|
|
1:24.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Degerbalkan Deniz |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
9 100m Fr |
Finaler |
8 |
50m |
40.90 |
100m |
1:30.50 |
|
|
|
|
1:30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emtemo Filippa |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
9 100m Fr |
Finaler |
7 |
50m |
41.86 |
100m |
1:29.45 |
|
|
|
|
1:29.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustavsson Agnes |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
9 100m Fr |
Finaler |
3 |
50m |
40.03 |
100m |
1:24.90 |
|
|
|
|
1:24.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Humble Caspian |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
9 100m Fr |
Finaler |
9 |
50m |
41.90 |
100m |
1:31.01 |
|
|
|
|
1:31.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lindqvist Ida |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
9 100m Fr |
Finaler |
12 |
50m |
47.77 |
100m |
1:41.20 |
|
|
|
|
1:41.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lowbrink Edla |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
9 100m Fr |
Finaler |
4 |
50m |
40.83 |
100m |
1:27.17 |
|
|
|
|
1:27.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Schibbye Matilda |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
9 100m Fr |
Finaler |
10 |
50m |
43.94 |
100m |
1:32.97 |
|
|
|
|
1:32.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Taberman Clara |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
9 100m Fr |
Finaler |
6 |
50m |
40.03 |
100m |
1:27.34 |
|
|
|
|
1:27.34 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:39 |
|
Resultat Gren 10 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 10 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2016-09-25 |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:42 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 september 2016 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahlberg Linnea |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
4 |
25m |
25.76 |
|
|
|
|
|
|
25.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fransson Eric |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
1 |
25m |
23.52 |
|
|
|
|
|
|
23.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gong Hanna |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
5 |
25m |
25.79 |
|
|
|
|
|
|
25.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hallquisth Theodor |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
7 |
25m |
27.21 |
|
|
|
|
|
|
27.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlawatsch Beatrice |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
8 |
25m |
30.42 |
|
|
|
|
|
|
30.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Larsson Baltzar |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
9 |
25m |
31.55 |
|
|
|
|
|
|
31.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordell Gabriel |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
2 |
25m |
24.13 |
|
|
|
|
|
|
24.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rosenhamer Meffert Alice |
2002 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sevonen Troy |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
3 |
25m |
24.34 |
|
|
|
|
|
|
24.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sommar Hannah |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
11 |
25m |
39.12 |
|
|
|
|
|
|
39.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tegelberg Sebastian |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
10 |
25m |
35.84 |
|
|
|
|
|
|
35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Watson Edward |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
6 |
25m |
25.86 |
|
|
|
|
|
|
25.86 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:42 |
|
Resultat Gren 11 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 11 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2016-09-25 |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:44 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 september 2016 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alsén Emma |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
11 50m Fj |
Finaler |
5 |
50m |
50.26 |
|
|
|
|
|
|
50.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bailey Darcey |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
11 50m Fj |
Finaler |
2 |
50m |
46.34 |
|
|
|
|
|
|
46.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Davies Alice |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
11 50m Fj |
Finaler |
1 |
50m |
43.80 |
|
|
|
|
|
|
43.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Degerbalkan Elvin |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
11 50m Fj |
Finaler |
4 |
50m |
48.40 |
|
|
|
|
|
|
48.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hogg Joel |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
11 50m Fj |
Finaler |
3 |
50m |
47.32 |
|
|
|
|
|
|
47.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lindberg Amanda |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
11 50m Fj |
Finaler |
6 |
50m |
53.96 |
|
|
|
|
|
|
53.96 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:44 |
|
Resultat Gren 12 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 12 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2016-09-25 |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:47 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 september 2016 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bailey Darcey |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
12 100m Me |
Finaler |
1 |
50m |
48.61 |
100m |
1:37.44 |
|
|
|
|
1:37.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ersson Sixten |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
12 100m Me |
Finaler |
2 |
50m |
47.64 |
100m |
1:41.48 |
|
|
|
|
1:41.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Li Rose |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
12 100m Me |
Finaler |
3 |
50m |
48.63 |
100m |
1:45.84 |
|
|
|
|
1:45.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lundberg Tuva |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
12 100m Me |
Finaler |
4 |
50m |
50.41 |
100m |
1:50.42 |
|
|
|
|
1:50.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Öström Torun |
2004 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
12 100m Me |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:47 |
|