Resultater for SyysTyrskyt LrU
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
12:13 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 50 Bifins (räpylät) M, Loppukilpailut 99 v ja nuoremmat |
TYR |
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:13 |
|
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
12:13 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 50 Sukellus (räpylät) N, Loppukilpailut 99 v ja nuoremmat |
K-Rauta |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emma Leppä |
2000 |
|
|
22.90 |
|
|
|
22.90 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
24.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ida Kauppinen |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
15.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:13 |
|
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
12:22 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 100m Vu T-13, N, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Maria Tromifova |
2003 |
|
502 |
30.66 |
|
|
|
1:04.17 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:03.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sandra Kalenius |
2003 |
|
436 |
31.82 |
|
|
|
1:07.26 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:03.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sofia Smirnova |
2004 |
|
394 |
32.57 |
|
|
|
1:09.58 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:03.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Emilia Kouvo |
2003 |
|
392 |
32.88 |
|
|
|
1:09.68 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
1:09.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Milja Mäkinen |
2004 |
|
380 |
32.66 |
|
|
|
1:10.41 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:10.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Anna Lempinen |
2003 |
|
357 |
33.47 |
|
|
|
1:11.90 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:13.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Noora Peltoniemi |
2003 |
|
350 |
34.06 |
|
|
|
1:12.37 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:10.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Julia Hietanen |
2004 |
|
316 |
35.13 |
|
|
|
1:14.82 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Aino Tamminen |
2005 |
|
309 |
35.01 |
|
|
|
1:15.38 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:12.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Anna Lehtonen |
2003 |
|
305 |
35.67 |
|
|
|
1:15.70 |
|
|
Uinti Imatra |
1:17.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Valeria Boyko |
2003 |
|
303 |
35.62 |
|
|
|
1:15.87 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:13.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Anniina Kurvinen |
2006 |
|
210 |
40.00 |
|
|
|
1:25.69 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:24.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Aino Jäkärä |
2005 |
|
192 |
41.16 |
|
|
|
1:28.36 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:29.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Lilja Tarvainen |
2005 |
|
192 |
41.68 |
|
|
|
1:28.39 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:41.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Jenna Pasonen |
2003 |
|
187 |
42.78 |
|
|
|
1:29.18 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
1:32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Ankia Meintjes |
2005 |
|
179 |
42.68 |
|
|
|
1:30.45 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:35.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Riina Krouvi |
2004 |
|
177 |
42.67 |
|
|
|
1:30.81 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:38.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Aino Ruotsalainen |
2007 |
|
149 |
43.20 |
|
|
|
1:36.11 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:30.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Saaga Lehmus |
2007 |
|
114 |
49.22 |
|
|
|
1:45.05 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Ada Puranen |
2006 |
|
108 |
48.46 |
|
|
|
1:47.08 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:50.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Erin Ovaska |
2006 |
|
102 |
50.31 |
|
|
|
1:48.85 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:44.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Nelli Hytti |
2005 |
|
49 |
58.31 |
|
|
|
2:19.22 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Siiri Pitkänen |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 100m Vu T-13, N, Loppukilpailut 14 - 24 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anastasia Borisova |
2000 |
|
599 |
28.96 |
|
|
|
1:00.48 |
|
|
Ska St Petersburg |
59.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Peppi Pajari |
1997 |
|
557 |
29.33 |
|
|
|
1:01.98 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:02.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Emmiina Rautiainen |
2000 |
|
551 |
29.14 |
|
|
|
1:02.19 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:00.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Saima Kivimäki |
1997 |
|
536 |
29.98 |
|
|
|
1:02.78 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
59.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Jenna Rita |
2000 |
|
433 |
31.32 |
|
|
|
1:07.42 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:07.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Fanny Puska |
2001 |
|
290 |
35.87 |
|
|
|
1:17.04 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:16.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:22 |
|
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
12:24 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 100m Vu N masters, Loppukilpailut 25 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Imke Höfling |
1970 |
|
313 |
37.15 |
|
|
|
1:15.11 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:13.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aija Matela |
1977 |
|
302 |
37.68 |
|
|
|
1:15.95 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:15.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Liisa Tirkkonen |
1963 |
|
230 |
39.81 |
|
|
|
1:23.17 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
1:18.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:24 |
|
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
12:37 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 100m Vu P-14, M, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nikita Kochetov |
2003 |
|
451 |
28.18 |
|
|
|
58.58 |
|
|
Ska St Petersburg |
56.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Benjamin Kangas |
2002 |
|
400 |
29.00 |
|
|
|
1:00.99 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:01.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Lauri Kettunen |
2002 |
|
398 |
28.65 |
|
|
|
1:01.05 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:01.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Vladislav Glazkov |
2003 |
|
398 |
28.52 |
|
|
|
1:01.06 |
|
|
Ska St Petersburg |
59.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Kirill Papkov |
2003 |
|
379 |
29.74 |
|
|
|
1:02.07 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Manu Ursin |
2002 |
|
348 |
30.56 |
|
|
|
1:03.89 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:04.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Danila Muraviev |
2003 |
|
329 |
30.76 |
|
|
|
1:05.07 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:03.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Niko Matela |
2003 |
|
329 |
31.91 |
|
|
|
1:05.08 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:04.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Lauri Tolvanen |
2003 |
|
303 |
32.31 |
|
|
|
1:06.88 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Panu Kautto |
2003 |
|
291 |
32.35 |
|
|
|
1:07.78 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:08.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Aleksi Kauppinen |
2003 |
|
266 |
33.26 |
|
|
|
1:09.83 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:10.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Eetu Salo |
2004 |
|
262 |
33.26 |
|
|
|
1:10.21 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:09.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Aaro Laitinen |
2003 |
|
210 |
34.87 |
|
|
|
1:15.54 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:38.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Viktor Perepelkin |
2003 |
|
158 |
35.56 |
|
|
|
1:22.96 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:40.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Nooa Matela |
2005 |
|
155 |
40.78 |
|
|
|
1:23.60 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:19.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Anton Sarvilahti |
2005 |
|
135 |
41.06 |
|
|
|
1:27.44 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:25.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Luka Valtonen |
2006 |
|
131 |
42.28 |
|
|
|
1:28.40 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:33.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Petteri Veikkolainen |
2004 |
|
112 |
43.62 |
|
|
|
1:33.03 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:37.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Daniel Pessi |
2004 |
|
94 |
45.42 |
|
|
|
1:38.50 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Akseli Kuparinen |
2004 |
|
89 |
45.85 |
|
|
|
1:40.43 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:36.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Anttoni Sikiö |
2004 |
|
71 |
49.76 |
|
|
|
1:48.34 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:56.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 100m Vu P-14, M, Loppukilpailut 15 - 24 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tapio Roiko-Jokela |
1996 |
|
568 |
26.60 |
|
|
|
54.26 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
52.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Alexandr Skryabin |
2000 |
|
535 |
26.51 |
|
|
|
55.34 |
|
|
Ska St Petersburg |
54.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Alexandr Rusakov |
2000 |
|
488 |
27.29 |
|
|
|
57.06 |
|
|
Ska St Petersburg |
56.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Denis Pushkin |
2000 |
|
459 |
27.01 |
|
|
|
58.24 |
|
|
Ska St Petersburg |
55.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Aleksi Hautaniemi |
2000 |
|
442 |
27.43 |
|
|
|
58.97 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:00.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Dmitrii Ankudinov |
1998 |
|
393 |
29.00 |
|
|
|
1:01.34 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:06.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Jussi Toitturi |
1999 |
|
392 |
28.46 |
|
|
|
1:01.37 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
59.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Alexandr Korobchenko |
2001 |
|
376 |
28.56 |
|
|
|
1:02.26 |
|
|
Ska St Petersburg |
57.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Erick Khodzhoyan |
2000 |
|
366 |
29.61 |
|
|
|
1:02.79 |
|
|
Ska St Petersburg |
57.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Juuso Hietanen |
2001 |
|
348 |
29.23 |
|
|
|
1:03.88 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:05.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Hugo Soljasalo |
2001 |
|
339 |
30.21 |
|
|
|
1:04.43 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:02.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Aleksander Laihinen |
2000 |
|
339 |
30.34 |
|
|
|
1:04.45 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:04.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Arto Tanttu |
2001 |
|
331 |
29.88 |
|
|
|
1:04.92 |
|
|
Uinti Imatra |
1:08.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Niklas Uusimäki |
2001 |
|
310 |
31.82 |
|
|
|
1:06.37 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:12.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Antti Issakainen |
2001 |
|
308 |
32.36 |
|
|
|
1:06.49 |
|
|
Uinti Imatra |
1:06.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Akseli Korhonen |
2001 |
|
232 |
34.81 |
|
|
|
1:13.06 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:12.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Jesperi Laine |
2001 |
|
221 |
35.22 |
|
|
|
1:14.24 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:20.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Onni Laitinen |
2001 |
|
181 |
36.56 |
|
|
|
1:19.41 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:26.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Denis Vorobtsov |
2000 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Ska St Petersburg |
54.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 5.3 Sukellus yli 15 m lähdön / käännöksen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:37 |
|
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
12:39 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 100m Vu M masters, Loppukilpailut 25 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jari Johansson |
1977 |
|
437 |
28.99 |
|
|
|
59.21 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
58.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mikko Nihtilä |
1985 |
|
373 |
30.37 |
|
|
|
1:02.40 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:05.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Juha Iivonen |
1959 |
|
344 |
29.98 |
|
|
|
1:04.12 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:00.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Juho Ratava |
1983 |
|
282 |
31.61 |
|
|
|
1:08.49 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
1:03.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Mika Matela |
1975 |
|
208 |
34.80 |
|
|
|
1:15.83 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:14.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:39 |
|
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
13:00 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 50m Su T-11, N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
Lappeenrannan energia oy |
|
|
Laji 7, 50m Su T-11, N, Loppukilpailut 12 - 99 v |
Lappeenrannan energia oy |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Claudia Åvist |
1997 |
|
503 |
|
|
|
|
32.31 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Tytti Härkönen |
2001 |
|
483 |
|
|
|
|
32.75 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
32.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Natalia Pobutskaya |
2000 |
|
477 |
|
|
|
|
32.89 |
|
|
Ska St Petersburg |
32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Jenna Pulkkinen |
2004 |
|
465 |
|
|
|
|
33.15 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
34.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Laura Lempinen |
2001 |
|
446 |
|
|
|
|
33.62 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
33.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Alisa Polyakova |
2003 |
|
344 |
|
|
|
|
36.66 |
|
|
Ska St Petersburg |
37.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Noora Peltoniemi |
2003 |
|
322 |
|
|
|
|
37.48 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
42.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Riikka Purho |
1994 |
|
315 |
|
|
|
|
37.76 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Nea Salo |
2001 |
|
305 |
|
|
|
|
38.17 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
37.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Sini Tiussa |
2003 |
|
290 |
|
|
|
|
38.79 |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Viivi Paasonen |
2002 |
|
284 |
|
|
|
|
39.08 |
|
|
Punkaharjun Urheilijat |
37.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Julia Hietanen |
2004 |
|
222 |
|
|
|
|
42.40 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
44.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Vilma Tikka |
2003 |
|
215 |
|
|
|
|
42.84 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
42.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Aino Vaaranmäki |
2002 |
|
183 |
|
|
|
|
45.21 |
|
|
Uinti Imatra |
42.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Lotta Lääperi |
2003 |
|
173 |
|
|
|
|
46.08 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Kiira Tulkki |
2003 |
|
149 |
|
|
|
|
48.42 |
|
|
Haminan Uimaseura |
49.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Onna Aalto |
2004 |
|
126 |
|
|
|
|
51.20 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
55.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Tinja Haimila |
2003 |
|
101 |
|
|
|
|
55.15 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
53.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
13:00 |
|
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
12:53 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m Su P-12, M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
Scandic PATRIA |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Matvey Lyashenko |
2007 |
|
85 |
|
|
|
|
51.37 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Veikko Seppänen |
2007 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 Ei kosketusta seinään käännöksessä |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m Su P-12, M, Loppukilpailut 13 - 99 v |
Scandic PATRIA |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Taneli Härkönen |
1997 |
|
311 |
|
|
|
|
33.37 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
32.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Roni Lönnqvist |
2000 |
|
228 |
|
|
|
|
37.01 |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Topi Immonen |
2003 |
|
199 |
|
|
|
|
38.67 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
42.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Vladimir Gartsuev |
2003 |
|
193 |
|
|
|
|
39.06 |
|
|
Ska St Petersburg |
39.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Leevi Hautaniemi |
2003 |
|
165 |
|
|
|
|
41.20 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
41.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Kasper Laapio |
2002 |
|
154 |
|
|
|
|
42.12 |
|
|
Uinti Imatra |
42.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:53 |
|
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
13:11 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 200m Pu T-14, N, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tatjana Karpenko |
2003 |
|
302 |
39.16 |
1:25.46 |
2:13.01 |
|
2:59.94 |
|
|
Ska St Petersburg |
2:51.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Silja Kinnunen |
2003 |
|
254 |
39.05 |
1:25.90 |
2:17.94 |
|
3:10.65 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
3:30.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sara-Sofia Lohi |
2003 |
|
243 |
40.19 |
1:29.58 |
2:19.86 |
|
3:13.33 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
3:40.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Emma Issakainen |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Uinti Imatra |
2:46.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.5 Sukellus yli 15 m lähdön / käännöksen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
13:11 |
|
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
13:14 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m Pu P-15, M, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
Lappeenranta University of Technology |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Alexandr Korobchenko |
2001 |
|
487 |
30.16 |
1:05.40 |
1:42.20 |
|
2:18.64 |
|
|
Ska St Petersburg |
2:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ossi Kleimola |
2001 |
|
327 |
33.89 |
1:13.47 |
1:56.14 |
|
2:38.35 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
2:33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Joonatan Lekander |
2002 |
|
174 |
40.49 |
1:30.32 |
2:23.92 |
|
3:15.31 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
3:11.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
13:14 |
|
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
13:28 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m Sku T-12, N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
TYR |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ida Mäki-Hokkonen |
2004 |
|
423 |
36.03 |
|
|
|
1:16.88 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:22.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Iida Heikkinen |
2004 |
|
413 |
35.69 |
|
|
|
1:17.53 |
|
|
Uinti Imatra |
1:18.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Anniina Kurvinen |
2006 |
|
219 |
46.64 |
|
|
|
1:35.66 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:36.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ankia Meintjes |
2005 |
|
182 |
47.35 |
|
|
|
1:41.88 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:53.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Onna Aalto |
2004 |
|
181 |
49.57 |
|
|
|
1:42.03 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:40.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Päivä-Kaisla Seppänen |
2006 |
|
152 |
51.54 |
|
|
|
1:48.07 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:52.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Juulia Turunen |
2006 |
|
144 |
52.03 |
|
|
|
1:49.96 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Erin Ovaska |
2006 |
|
136 |
54.91 |
|
|
|
1:52.23 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:59.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Riina Krouvi |
2004 |
|
133 |
56.55 |
|
|
|
1:53.09 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:55.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m Sku T-12, N, Loppukilpailut 13 - 24 v |
TYR |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Irina Tumyantseva |
2000 |
|
594 |
32.13 |
|
|
|
1:08.68 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:07.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Emmiina Rautiainen |
2000 |
|
522 |
32.65 |
|
|
|
1:11.71 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:17.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Peppi Pajari |
1997 |
|
503 |
34.56 |
|
|
|
1:12.56 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:14.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Saima Kivimäki |
1997 |
|
503 |
33.24 |
|
|
|
1:12.56 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:11.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Tytti Härkönen |
2001 |
|
499 |
33.69 |
|
|
|
1:12.75 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:12.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Natalia Pobutskaya |
2000 |
|
494 |
33.21 |
|
|
|
1:13.04 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Anastasia Borisova |
2000 |
|
487 |
33.78 |
|
|
|
1:13.36 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:12.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Claudia Åvist |
1997 |
|
478 |
32.44 |
|
|
|
1:13.83 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:10.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Jenna Sjöblom |
2001 |
|
435 |
34.80 |
|
|
|
1:16.15 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:32.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Jenna Rita |
2000 |
|
406 |
35.54 |
|
|
|
1:17.94 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:16.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Hilla Kuuva |
2003 |
|
371 |
37.67 |
|
|
|
1:20.29 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:18.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Valeria Boyko |
2003 |
|
352 |
38.13 |
|
|
|
1:21.73 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:18.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Alisa Polyakova |
2003 |
|
352 |
37.30 |
|
|
|
1:21.75 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:14.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Tatjana Karpenko |
2003 |
|
321 |
39.72 |
|
|
|
1:24.26 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:17.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Siiri Pitkänen |
2003 |
|
318 |
39.08 |
|
|
|
1:24.53 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:29.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Alina Chernyshova |
2001 |
|
294 |
39.86 |
|
|
|
1:26.83 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:18.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Anna Lehtonen |
2003 |
|
276 |
42.01 |
|
|
|
1:28.59 |
|
|
Uinti Imatra |
1:41.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Vilma Tikka |
2003 |
|
238 |
41.95 |
|
|
|
1:33.06 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:35.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Elizaveta Kharisova |
2000 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Ska St Petersburg |
1:08.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.5 Sukellus yli 15 m lähdön / käännöksen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
13:28 |
|
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
13:29 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 100m Sku N masters, Loppukilpailut 25 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aija Matela |
1977 |
|
253 |
45.80 |
|
|
|
1:31.24 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Liisa Tirkkonen |
1963 |
|
235 |
44.74 |
|
|
|
1:33.50 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
1:31.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Imke Höfling |
1970 |
|
192 |
50.95 |
|
|
|
1:40.05 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:41.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
13:29 |
|
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
13:37 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 100m Sku P-13, M, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
K-Rauta |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Pavel Svetkov |
2003 |
|
403 |
31.39 |
|
|
|
1:08.71 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:06.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Danila Muraviev |
2003 |
|
335 |
33.94 |
|
|
|
1:13.07 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:12.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Niko Matela |
2003 |
|
330 |
34.15 |
|
|
|
1:13.39 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:15.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Vladimir Lyapin |
2003 |
|
317 |
33.62 |
|
|
|
1:14.37 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:13.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Antti Oinonen |
2003 |
|
251 |
39.01 |
|
|
|
1:20.39 |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Viktor Perepelkin |
2003 |
|
164 |
46.65 |
|
|
|
1:32.57 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Leevi Hautaniemi |
2003 |
|
149 |
43.65 |
|
|
|
1:35.58 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Nooa Matela |
2005 |
|
142 |
46.64 |
|
|
|
1:37.24 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:38.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Petteri Veikkolainen |
2004 |
|
108 |
51.42 |
|
|
|
1:46.47 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:46.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Anton Sarvilahti |
2005 |
|
96 |
54.04 |
|
|
|
1:50.65 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:49.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Akseli Kuparinen |
2004 |
|
86 |
54.22 |
|
|
|
1:54.75 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 100m Sku P-13, M, Loppukilpailut 14 - 24 v |
K-Rauta |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Denis Vorobtsov |
2000 |
|
608 |
27.64 |
|
|
|
59.91 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:01.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Tapio Roiko-Jokela |
1996 |
|
535 |
29.87 |
|
|
|
1:02.52 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
1:02.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Denis Pushkin |
2000 |
|
495 |
28.55 |
|
|
|
1:04.13 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:02.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Alexandr Rusakov |
2000 |
|
451 |
30.23 |
|
|
|
1:06.17 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Aleksi Hautaniemi |
2000 |
|
425 |
30.91 |
|
|
|
1:07.48 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:07.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Manu Ursin |
2002 |
|
310 |
34.60 |
|
|
|
1:14.96 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:18.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Arto Tanttu |
2001 |
|
303 |
35.24 |
|
|
|
1:15.52 |
|
|
Uinti Imatra |
1:19.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Hugo Soljasalo |
2001 |
|
292 |
34.47 |
|
|
|
1:16.48 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:18.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Jesperi Laine |
2001 |
|
226 |
38.82 |
|
|
|
1:23.25 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:36.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Lauri Kettunen |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.5 Sukellus yli 15 m lähdön / käännöksen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
13:37 |
|
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
13:38 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 100m Sku M masters, Loppukilpailut 25 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jari Johansson |
1977 |
|
395 |
33.53 |
|
|
|
1:09.13 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:08.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Juha Iivonen |
1959 |
|
331 |
33.71 |
|
|
|
1:13.37 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Mika Matela |
1975 |
|
169 |
44.11 |
|
|
|
1:31.64 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
13:38 |
|
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
13:43 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m Pu T-11, N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
Laji 15, 50m Pu T-11, N, Loppukilpailut 12 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Laura Lempinen |
2001 |
|
460 |
|
|
|
|
31.56 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Irina Tumyantseva |
2000 |
|
435 |
|
|
|
|
32.17 |
|
|
Ska St Petersburg |
30.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jenna Pulkkinen |
2004 |
|
428 |
|
|
|
|
32.33 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
31.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Natalia Pobutskaya |
2000 |
|
405 |
|
|
|
|
32.93 |
|
|
Ska St Petersburg |
32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Sofia Smirnova |
2004 |
|
404 |
|
|
|
|
32.97 |
|
|
Ska St Petersburg |
31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Maria Tromifova |
2003 |
|
398 |
|
|
|
|
33.14 |
|
|
Ska St Petersburg |
32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Sandra Kalenius |
2003 |
|
359 |
|
|
|
|
34.29 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Milja Mäkinen |
2004 |
|
277 |
|
|
|
|
37.39 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
37.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Silja Kinnunen |
2003 |
|
261 |
|
|
|
|
38.14 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
38.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Tatjana Karpenko |
2003 |
|
250 |
|
|
|
|
38.65 |
|
|
Ska St Petersburg |
34.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Sara-Sofia Lohi |
2003 |
|
237 |
|
|
|
|
39.36 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
45.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
13:43 |
|
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
13:47 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 50m Pu P-12, M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Luka Valtonen |
2006 |
|
112 |
|
|
|
|
45.16 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
47.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 50m Pu P-12, M, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Denis Pushkin |
2000 |
|
555 |
|
|
|
|
26.52 |
|
|
Ska St Petersburg |
25.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Alexandr Korobchenko |
2001 |
|
437 |
|
|
|
|
28.72 |
|
|
Ska St Petersburg |
28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Mikko Nihtilä |
1985 |
|
403 |
|
|
|
|
29.51 |
|
|
Uimaseura Aquila |
29.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Alexandr Rusakov |
2000 |
|
395 |
|
|
|
|
29.69 |
|
|
Ska St Petersburg |
29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Erick Khodzhoyan |
2000 |
|
352 |
|
|
|
|
30.86 |
|
|
Ska St Petersburg |
28.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Kirill Papkov |
2003 |
|
350 |
|
|
|
|
30.91 |
|
|
Ska St Petersburg |
31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Pavel Svetkov |
2003 |
|
339 |
|
|
|
|
31.25 |
|
|
Ska St Petersburg |
29.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Taneli Härkönen |
1997 |
|
318 |
|
|
|
|
31.92 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
29.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Jussi Toitturi |
1999 |
|
309 |
|
|
|
|
32.23 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
31.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Vladimir Lyapin |
2003 |
|
300 |
|
|
|
|
32.53 |
|
|
Ska St Petersburg |
31.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Juho Ratava |
1983 |
|
288 |
|
|
|
|
33.00 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Yaroslav Zozulya |
2001 |
|
286 |
|
|
|
|
33.06 |
|
|
Ska St Petersburg |
33.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Niklas Uusimäki |
2001 |
|
268 |
|
|
|
|
33.79 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
41.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Lauri Tolvanen |
2003 |
|
230 |
|
|
|
|
35.56 |
|
|
Haminan Uimaseura |
34.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Aleksi Kauppinen |
2003 |
|
168 |
|
|
|
|
39.45 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
37.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Leo Pessi |
2002 |
|
142 |
|
|
|
|
41.74 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
46.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
13:47 |
|
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
14:20 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 100m Ru T-13, N, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
Lappeenrannan energia oy |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jenna Pulkkinen |
2004 |
|
416 |
38.14 |
|
|
|
1:23.93 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:22.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Iida Heikkinen |
2004 |
|
390 |
40.14 |
|
|
|
1:25.75 |
|
|
Uinti Imatra |
1:28.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Noora Peltoniemi |
2003 |
|
331 |
41.73 |
|
|
|
1:30.61 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:35.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Valeria Boyko |
2003 |
|
300 |
44.13 |
|
|
|
1:33.59 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:29.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Anna Lempinen |
2003 |
|
287 |
44.17 |
|
|
|
1:34.95 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:36.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Emilia Kouvo |
2003 |
|
274 |
44.63 |
|
|
|
1:36.49 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
1:34.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Anni Konnu |
2004 |
|
238 |
45.46 |
|
|
|
1:41.14 |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Anniina Kurvinen |
2006 |
|
208 |
50.62 |
|
|
|
1:45.78 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
2:10.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Aino Jäkärä |
2005 |
|
196 |
52.32 |
|
|
|
1:47.76 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:44.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Kiira Tulkki |
2003 |
|
174 |
51.69 |
|
|
|
1:52.17 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:50.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Ankia Meintjes |
2005 |
|
160 |
53.24 |
|
|
|
1:55.27 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:59.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Aino Ruotsalainen |
2007 |
|
130 |
55.59 |
|
|
|
2:03.52 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Nelli Hytti |
2005 |
|
124 |
58.20 |
|
|
|
2:05.42 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Aino Ruottinen |
2007 |
|
115 |
59.38 |
|
|
|
2:08.57 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ilona Ojala |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 100m Ru T-13, N, Loppukilpailut 14 - 99 v |
Lappeenrannan energia oy |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Elizaveta Kharisova |
2000 |
|
539 |
36.13 |
|
|
|
1:17.03 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:14.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Irina Tumyantseva |
2000 |
|
478 |
37.63 |
|
|
|
1:20.15 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:17.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Emmiina Rautiainen |
2000 |
|
432 |
38.90 |
|
|
|
1:22.93 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:22.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Claudia Åvist |
1997 |
|
406 |
39.69 |
|
|
|
1:24.65 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Viivi Paasonen |
2002 |
|
364 |
40.70 |
|
|
|
1:27.79 |
|
|
Punkaharjun Urheilijat |
1:24.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Jenna Sjöblom |
2001 |
|
319 |
43.08 |
|
|
|
1:31.73 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:36.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Aino Vaaranmäki |
2002 |
|
296 |
43.85 |
|
|
|
1:34.00 |
|
|
Uinti Imatra |
1:33.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Nea Salo |
2001 |
|
291 |
44.54 |
|
|
|
1:34.59 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:33.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Fanny Puska |
2001 |
|
268 |
45.11 |
|
|
|
1:37.19 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:42.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
14:20 |
|
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
14:22 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 100m Ru P-14, M, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
Scandic PATRIA |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Benjamin Kangas |
2002 |
|
400 |
35.84 |
|
|
|
1:15.46 |
|
|
Haminan Uimaseura |
1:17.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Antti Oinonen |
2003 |
|
325 |
37.84 |
|
|
|
1:20.82 |
|
|
Uinti Imatra |
1:18.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Danila Muraviev |
2003 |
|
316 |
37.39 |
|
|
|
1:21.62 |
|
|
Ska St Petersburg |
1:22.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Joonatan Lekander |
2002 |
|
284 |
39.59 |
|
|
|
1:24.58 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:29.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Panu Kautto |
2003 |
|
196 |
45.72 |
|
|
|
1:35.63 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:49.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Aaro Laitinen |
2003 |
|
157 |
48.07 |
|
|
|
1:42.97 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:50.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Nooa Matela |
2005 |
|
157 |
46.81 |
|
|
|
1:43.02 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:45.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Petteri Veikkolainen |
2004 |
|
134 |
51.31 |
|
|
|
1:48.55 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
1:50.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Anttoni Sikiö |
2004 |
|
97 |
57.20 |
|
|
|
2:00.88 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
2:02.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Anton Sarvilahti |
2005 |
|
89 |
59.30 |
|
|
|
2:04.21 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Daniel Pessi |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Viktor Perepelkin |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
2:02.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 100m Ru P-14, M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
Scandic PATRIA |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ossi Kleimola |
2001 |
|
393 |
36.28 |
|
|
|
1:15.88 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:14.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Onni Laitinen |
2001 |
|
125 |
50.41 |
|
|
|
1:50.98 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aleksander Laihinen |
2000 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Kouvolan Uimarit |
1:16.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
14:22 |
|
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
14:36 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 400m Vu T-12, N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ida Mäki-Hokkonen |
2004 |
|
418 |
1:11.98 |
2:30.31 |
3:52.08 |
|
5:14.05 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
5:25.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Julia Hietanen |
2004 |
|
279 |
1:24.14 |
2:58.40 |
4:30.93 |
|
5:59.43 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
6:09.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aino Tamminen |
2005 |
|
279 |
1:26.63 |
2:59.12 |
4:31.67 |
|
5:59.45 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
5:40.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ronja Terävä |
2005 |
|
277 |
1:25.01 |
2:59.11 |
4:31.12 |
|
6:00.32 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
6:22.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Onna Aalto |
2004 |
|
239 |
1:30.99 |
3:06.97 |
4:42.31 |
|
6:18.15 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
6:10.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 400m Vu T-12, N, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jenna Sjöblom |
2001 |
|
531 |
1:07.79 |
2:20.99 |
3:35.43 |
|
4:50.09 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
4:37.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Saima Kivimäki |
1997 |
|
517 |
1:07.86 |
2:21.49 |
3:36.69 |
|
4:52.56 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
4:48.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Imke Höfling |
1970 |
|
298 |
1:24.48 |
2:55.49 |
4:25.74 |
|
5:51.35 |
|
|
Uimaseura Aquila |
5:41.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Vilma Tikka |
2003 |
|
279 |
1:24.08 |
2:58.29 |
4:31.03 |
|
5:59.18 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
6:27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Aija Matela |
1977 |
|
256 |
1:23.11 |
2:58.24 |
4:35.40 |
|
6:09.90 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
14:36 |
|
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
14:48 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 400m Vu P-13, M, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
Lappeenranta University of Technology |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Niko Matela |
2003 |
|
382 |
1:11.28 |
2:25.02 |
3:39.65 |
|
4:53.01 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
5:01.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Panu Kautto |
2003 |
|
358 |
1:10.64 |
2:27.70 |
3:44.21 |
|
4:59.54 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
5:18.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Lauri Tolvanen |
2003 |
|
357 |
1:10.66 |
2:27.62 |
3:44.34 |
|
4:59.91 |
|
|
Haminan Uimaseura |
5:00.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Topi Immonen |
2003 |
|
271 |
1:17.06 |
2:41.73 |
4:06.63 |
|
5:28.59 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
5:37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 400m Vu P-13, M, Loppukilpailut 14 - 99 v |
Lappeenranta University of Technology |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Alexandr Skryabin |
2000 |
|
633 |
58.62 |
2:01.77 |
3:05.46 |
|
4:07.69 |
|
|
Ska St Petersburg |
4:14.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Tapio Roiko-Jokela |
1996 |
|
628 |
59.00 |
2:02.01 |
3:05.53 |
|
4:08.43 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
4:04.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Antti Issakainen |
2001 |
|
317 |
1:13.16 |
2:32.45 |
3:53.63 |
|
5:12.01 |
|
|
Uinti Imatra |
5:33.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Arto Tanttu |
2001 |
|
310 |
1:14.24 |
2:35.96 |
3:58.56 |
|
5:14.30 |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Niklas Uusimäki |
2001 |
|
304 |
1:14.22 |
2:35.53 |
3:58.25 |
|
5:16.13 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Akseli Korhonen |
2001 |
|
245 |
1:18.63 |
2:45.21 |
4:13.48 |
|
5:39.71 |
|
|
Haminan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Leo Pessi |
2002 |
|
236 |
1:20.33 |
2:48.44 |
4:17.03 |
|
5:44.09 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
6:03.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
14:48 |
|
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
14:50 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50 Bifins (räpylät) N, Loppukilpailut 99 v ja nuoremmat |
TYR |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emma Leppä |
2000 |
|
|
26.69 |
|
|
|
26.69 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
24.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Inka Timperi |
2002 |
|
|
28.85 |
|
|
|
28.85 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
28.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Nea Leino |
2004 |
|
|
32.46 |
|
|
|
32.46 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
39.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Anni Mäki-Hokkonen |
2007 |
|
|
33.40 |
|
|
|
33.40 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Susanna Leino |
2006 |
|
|
35.18 |
|
|
|
35.18 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
15.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Ankia Meintjes |
2005 |
|
|
38.05 |
|
|
|
38.05 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Tiina Leino |
2006 |
|
|
38.69 |
|
|
|
38.69 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
40.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
14:50 |
|
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
14:56 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 200m Su T-12, N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ida Kauppinen |
2005 |
|
269 |
43.55 |
1:32.08 |
2:21.60 |
|
3:06.05 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Iida Heikkinen |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
Uinti Imatra |
3:02.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 200m Su T-12, N, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Laura Lempinen |
2001 |
|
422 |
36.13 |
1:16.44 |
1:59.07 |
|
2:40.10 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
2:36.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sandra Kalenius |
2003 |
|
369 |
37.75 |
1:20.17 |
2:04.60 |
|
2:47.49 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
2:51.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Siiri Pitkänen |
2003 |
|
350 |
39.67 |
1:23.71 |
2:08.10 |
|
2:50.47 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
3:19.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
14:56 |
|
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
15:00 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 200m Su P-13, M, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Leevi Hautaniemi |
2003 |
|
181 |
42.93 |
1:30.98 |
2:20.46 |
|
3:07.51 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 200m Su P-13, M, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Justus Riikonen |
2001 |
|
140 |
45.25 |
1:36.85 |
2:30.34 |
|
3:23.91 |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
15:00 |
|
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
15:09 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 50m VU T-10, T-13, N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 25, 50m VU T-10, T-13, N, Loppukilpailut 11 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jenna Pulkkinen |
2004 |
|
511 |
|
|
|
|
29.07 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Maria Tromifova |
2003 |
|
458 |
|
|
|
|
30.15 |
|
|
Ska St Petersburg |
29.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sofia Smirnova |
2004 |
|
425 |
|
|
|
|
30.90 |
|
|
Ska St Petersburg |
28.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Noora Peltoniemi |
2003 |
|
416 |
|
|
|
|
31.13 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
32.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Emilia Kouvo |
2003 |
|
402 |
|
|
|
|
31.48 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Sini Tiussa |
2003 |
|
401 |
|
|
|
|
31.51 |
|
|
Uinti Imatra |
31.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Hilla Kuuva |
2003 |
|
399 |
|
|
|
|
31.56 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Ida Mäki-Hokkonen |
2004 |
|
391 |
|
|
|
|
31.79 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Milja Mäkinen |
2004 |
|
381 |
|
|
|
|
32.07 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
32.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Silja Kinnunen |
2003 |
|
346 |
|
|
|
|
33.09 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Anni Konnu |
2004 |
|
301 |
|
|
|
|
34.69 |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Julia Hietanen |
2004 |
|
297 |
|
|
|
|
34.82 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Ronja Terävä |
2005 |
|
264 |
|
|
|
|
36.22 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
37.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Sara-Sofia Lohi |
2003 |
|
254 |
|
|
|
|
36.67 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
38.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Lotta Lääperi |
2003 |
|
250 |
|
|
|
|
36.86 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Jenna Pasonen |
2003 |
|
230 |
|
|
|
|
37.90 |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
37.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Lilja Tarvainen |
2005 |
|
198 |
|
|
|
|
39.89 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
39.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Kiira Tulkki |
2003 |
|
195 |
|
|
|
|
40.07 |
|
|
Haminan Uimaseura |
38.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Riina Krouvi |
2004 |
|
168 |
|
|
|
|
42.09 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
41.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Venny Heimala |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Uinti Imatra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Tinja Haimila |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
41.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 50m VU T-10, T-13, N, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anastasia Borisova |
2000 |
|
594 |
|
|
|
|
27.65 |
|
|
Ska St Petersburg |
27.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Tytti Härkönen |
2001 |
|
564 |
|
|
|
|
28.13 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
27.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Peppi Pajari |
1997 |
|
554 |
|
|
|
|
28.30 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
27.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Elizaveta Kharisova |
2000 |
|
504 |
|
|
|
|
29.20 |
|
|
Ska St Petersburg |
28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Jenna Rita |
2000 |
|
456 |
|
|
|
|
30.19 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
29.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Nea Salo |
2001 |
|
375 |
|
|
|
|
32.22 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
31.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Riikka Purho |
1994 |
|
330 |
|
|
|
|
33.63 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
34.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Alina Chernyshova |
2001 |
|
304 |
|
|
|
|
34.57 |
|
|
Ska St Petersburg |
31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Fanny Puska |
2001 |
|
287 |
|
|
|
|
35.24 |
|
|
Haminan Uimaseura |
34.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Imke Höfling |
1970 |
|
276 |
|
|
|
|
35.70 |
|
|
Uimaseura Aquila |
33.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Aino Vaaranmäki |
2002 |
|
214 |
|
|
|
|
38.81 |
|
|
Uinti Imatra |
38.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
15:09 |
|
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
15:17 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 50m VU P-11, 14, M, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Luka Valtonen |
2006 |
|
149 |
|
|
|
|
38.21 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
39.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Veikko Seppänen |
2007 |
|
122 |
|
|
|
|
40.83 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
41.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Matvey Lyashenko |
2007 |
|
82 |
|
|
|
|
46.67 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 50m VU P-11, 14, M, Loppukilpailut 12 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nikita Kochetov |
2003 |
|
440 |
|
|
|
|
26.68 |
|
|
Ska St Petersburg |
26.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lauri Kettunen |
2002 |
|
425 |
|
|
|
|
27.00 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
27.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Vladislav Glazkov |
2003 |
|
412 |
|
|
|
|
27.26 |
|
|
Ska St Petersburg |
27.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Benjamin Kangas |
2002 |
|
362 |
|
|
|
|
28.48 |
|
|
Haminan Uimaseura |
29.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Kirill Papkov |
2003 |
|
339 |
|
|
|
|
29.10 |
|
|
Ska St Petersburg |
29.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Niko Matela |
2003 |
|
329 |
|
|
|
|
29.40 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
30.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Vladimir Lyapin |
2003 |
|
304 |
|
|
|
|
30.16 |
|
|
Ska St Petersburg |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Danila Muraviev |
2003 |
|
303 |
|
|
|
|
30.20 |
|
|
Ska St Petersburg |
28.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Panu Kautto |
2003 |
|
276 |
|
|
|
|
31.15 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
32.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Antti Oinonen |
2003 |
|
258 |
|
|
|
|
31.87 |
|
|
Uinti Imatra |
32.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Aleksi Kauppinen |
2003 |
|
257 |
|
|
|
|
31.92 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
31.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Aaro Laitinen |
2003 |
|
256 |
|
|
|
|
31.97 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
37.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Topi Immonen |
2003 |
|
214 |
|
|
|
|
33.89 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
36.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Kasper Laapio |
2002 |
|
208 |
|
|
|
|
34.21 |
|
|
Uinti Imatra |
34.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Leo Pessi |
2002 |
|
192 |
|
|
|
|
35.17 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
35.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Vladimir Gartsuev |
2003 |
|
168 |
|
|
|
|
36.75 |
|
|
Ska St Petersburg |
37.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Leevi Hautaniemi |
2003 |
|
160 |
|
|
|
|
37.33 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
39.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Akseli Kuparinen |
2004 |
|
107 |
|
|
|
|
42.63 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
37.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Daniel Pessi |
2004 |
|
95 |
|
|
|
|
44.39 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Anttoni Sikiö |
2004 |
|
64 |
|
|
|
|
50.70 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
47.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 50m VU P-11, 14, M, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Denis Vorobtsov |
2000 |
|
534 |
|
|
|
|
25.02 |
|
|
Ska St Petersburg |
24.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Denis Pushkin |
2000 |
|
495 |
|
|
|
|
25.65 |
|
|
Ska St Petersburg |
25.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Mikko Nihtilä |
1985 |
|
491 |
|
|
|
|
25.72 |
|
|
Uimaseura Aquila |
25.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aleksi Hautaniemi |
2000 |
|
468 |
|
|
|
|
26.14 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
26.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Alexandr Rusakov |
2000 |
|
460 |
|
|
|
|
26.29 |
|
|
Ska St Petersburg |
26.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Dmitrii Ankudinov |
1998 |
|
423 |
|
|
|
|
27.04 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Ossi Kleimola |
2001 |
|
420 |
|
|
|
|
27.10 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
26.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Jussi Toitturi |
1999 |
|
379 |
|
|
|
|
28.05 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
27.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Erick Khodzhoyan |
2000 |
|
375 |
|
|
|
|
28.14 |
|
|
Ska St Petersburg |
26.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Hugo Soljasalo |
2001 |
|
373 |
|
|
|
|
28.19 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
27.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Juuso Hietanen |
2001 |
|
356 |
|
|
|
|
28.64 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
27.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Roni Lönnqvist |
2000 |
|
297 |
|
|
|
|
30.41 |
|
|
Uinti Imatra |
30.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Yaroslav Zozulya |
2001 |
|
263 |
|
|
|
|
31.66 |
|
|
Ska St Petersburg |
31.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Jesperi Laine |
2001 |
|
219 |
|
|
|
|
33.66 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
35.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Akseli Korhonen |
2001 |
|
216 |
|
|
|
|
33.79 |
|
|
Haminan Uimaseura |
33.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Onni Laitinen |
2001 |
|
211 |
|
|
|
|
34.08 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
38.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
15:17 |
|
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
15:50 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 27, 4X50m SKUV T13/P13, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
Lappeenrannan energia oy |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ska2 |
2003 |
|
|
|
|
|
|
2:15.55 |
|
|
Ska St Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alisa Polyakova |
2003 |
|
|
36.71 |
|
|
|
36.71 |
|
|
Tatjana Karpenko |
2003 |
|
|
41.82 |
|
|
|
1:18.53 |
|
|
Kirill Papkov |
2003 |
|
|
30.14 |
|
|
|
1:48.67 |
|
|
Vladislav Glazkov |
2003 |
|
|
26.88 |
|
|
|
2:15.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lru Iku [2003] |
2003 |
|
|
|
|
|
|
2:21.77 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
2:23.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Niko Matela |
2003 |
|
|
34.88 |
|
|
|
34.88 |
|
|
Anna Lempinen |
2003 |
|
|
42.63 |
|
|
|
1:17.51 |
|
|
Noora Peltoniemi |
2003 |
|
|
32.77 |
|
|
|
1:50.28 |
|
|
Panu Kautto |
2003 |
|
|
31.49 |
|
|
|
2:21.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Lru Seka [2003] |
2003 |
|
|
|
|
|
|
2:37.19 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
2:55.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Kauppinen |
2005 |
|
|
39.69 |
|
|
|
39.69 |
|
|
Nooa Matela |
2005 |
|
|
47.31 |
|
|
|
1:27.00 |
|
|
Sara-Sofia Lohi |
2003 |
|
|
38.41 |
|
|
|
2:05.41 |
|
|
Aaro Laitinen |
2003 |
|
|
31.78 |
|
|
|
2:37.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Lru Seka [2004] |
2003 |
|
|
|
|
|
|
2:58.99 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
2:57.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aino Jäkärä |
2005 |
|
|
44.43 |
|
|
|
44.43 |
|
|
Petteri Veikkolainen |
2004 |
|
|
51.21 |
|
|
|
1:35.64 |
|
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
|
|
45.57 |
|
|
|
2:21.21 |
|
|
Akseli Kuparinen |
2004 |
|
|
37.78 |
|
|
|
2:58.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ska T13/p13 |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Ska St Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pavel Svetkov |
2003 |
|
|
32.36 |
|
|
|
32.36 |
|
|
Nikita Kochetov |
2003 |
|
|
33.50 |
|
|
|
1:05.86 |
|
|
Sofia Smirnova |
2004 |
|
|
31.82 |
|
|
|
1:37.68 |
|
|
Maria Tromifova |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
15:50 |
|
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
15:55 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 28, 4X50m SKUV T-14, N, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
Laji 28, 4X50m SKUV T-14, N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ska N |
2000 |
|
528 |
|
|
|
|
2:07.00 |
|
|
Ska St Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Natalia Pobutskaya |
2000 |
|
|
33.11 |
|
|
|
33.11 |
|
|
Elizaveta Kharisova |
2000 |
|
|
33.50 |
|
|
|
1:06.61 |
|
|
Irina Tumyantseva |
2000 |
|
|
33.12 |
|
|
|
1:39.73 |
|
|
Anastasia Borisova |
2000 |
|
|
27.27 |
|
|
|
2:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lru N |
1997 |
|
510 |
|
|
|
|
2:08.51 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tytti Härkönen |
2001 |
|
|
32.92 |
|
|
|
32.92 |
|
|
Jenna Rita |
2000 |
|
|
37.01 |
|
|
|
1:09.93 |
|
|
Saima Kivimäki |
1997 |
|
|
30.71 |
|
|
|
1:40.64 |
|
|
Peppi Pajari |
1997 |
|
|
27.87 |
|
|
|
2:08.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kou Naiset |
2000 |
|
422 |
|
|
|
|
2:16.88 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
2:12.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jenna Sjöblom |
2001 |
|
|
36.78 |
|
|
|
36.78 |
|
|
Jenna Pulkkinen |
2004 |
|
|
37.93 |
|
|
|
1:14.71 |
|
|
Sandra Kalenius |
2003 |
|
|
34.23 |
|
|
|
1:48.94 |
|
|
Emmiina Rautiainen |
2000 |
|
|
27.94 |
|
|
|
2:16.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
15:55 |
|
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SyysTyrskyt 24.9.2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
15:55 |
|
|
Järjestäjä |
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 29, 4X50m SKUV P-15, M, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ska M |
2001 |
|
528 |
|
|
|
|
1:53.57 |
|
|
Ska St Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexandr Skryabin |
2000 |
|
|
29.46 |
|
|
|
29.46 |
|
|
Denis Vorobtsov |
2000 |
|
|
31.18 |
|
|
|
1:00.64 |
|
|
Alexandr Korobchenko |
2001 |
|
|
28.13 |
|
|
|
1:28.77 |
|
|
Denis Pushkin |
2000 |
|
|
24.80 |
|
|
|
1:53.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ska Boys 13 |
2003 |
|
417 |
|
|
|
|
2:02.84 |
|
|
Ska St Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pavel Svetkov |
2003 |
|
|
31.85 |
|
|
|
31.85 |
|
|
Nikita Kochetov |
2003 |
|
|
33.79 |
|
|
|
1:05.64 |
|
|
Kirill Papkov |
2003 |
|
|
30.25 |
|
|
|
1:35.89 |
|
|
Vladimir Gartsuev |
2003 |
|
|
26.95 |
|
|
|
2:02.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 29, 4X50m SKUV P-15, M, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
15:55 |
|